|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
19.4.2012 10:51:19   
*Alexx*
Zanimljivo mi je kako bismo mi, sa ravnom kosom, volele kovrdžavu, a žene sa kovrdžavom - ravnu. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
19.4.2012 10:55:48   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Zanimljivo mi je kako bismo mi, sa ravnom kosom, volele kovrdžavu, a žene sa kovrdžavom - ravnu. user posted image


100% tacno user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
19.4.2012 14:10:05   
branki*

IZVORNA PORUKA: tanjica85

frizerka nem pojma da radi. Trebalo bi da joj bude ravno kao staklo, sa puno sjaja

pa,tako i ja mislim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
21.4.2012 23:14:17   
ica82
Isla jutros, super izgleda, glatka ravna, sad 3 dana mucenja da se ne vezuje user posted image

Sto se postupka tice identican kao u onom noname salonu sto sam prvi put isla, isto su me oci pekle...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
22.4.2012 11:29:36   
branki*
ico,a kakva je tvoja prirodna kosa?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
22.4.2012 15:18:04   
vukosava

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Zanimljivo mi je kako bismo mi, sa ravnom kosom, volele kovrdžavu, a žene sa kovrdžavom - ravnu. user posted image


Jeste, tudje sladje. Ja sam resila da to nastavljam jer sam citala ovde da to rade sa formaldehidom (kako se vec zove nemam pojma) za koji tvrde da je kancerogen. Neka havala, bolje talasi i chupa nego kancer...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
22.4.2012 15:24:02   
minavb
Jbg, ako od necega mora da se cikne, pa onda bolje od lepote.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
22.4.2012 15:27:12   
vukosava
E sad da li je pracenje trenda isto sto i lepota to je relativno. Ako je neko gabora nece joj pomoci ni najispeglanija kosa na planeti...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
22.4.2012 22:14:46   
Snelle

IZVORNA PORUKA: ica82

Isla jutros, super izgleda, glatka ravna, sad 3 dana mucenja da se ne vezuje user posted image

Sto se postupka tice identican kao u onom noname salonu sto sam prvi put isla, isto su me oci pekle...


A gde je pp? user posted image

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
22.4.2012 22:57:23   
ica82

IZVORNA PORUKA: branki

ico,a kakva je tvoja prirodna kosa?

Kovrdzava i dosta suva, cupava. Svidja se meni i leti kad je ostavim tako cupavu, ali to zahteva svakodnevno pranje, ipak mi je ovako mnooogo lepse.

Za folmaldehid nemam pojma, dosta sam na tu temu citala, koliko sam ja uspela da pronadjem da je to mala kolicina isparenja i da je mnogo stetnije za frizere koji urade ko zna koliko tretmana u toku dana, nego za nas koji se u tom trenutku tu zadesimo user posted image Jbg i meni je dosta trebalo da odlucim, bas sam i ovde pitala da li neko zna nesto vise na tu temu. Frizerka koja je meni radila je dosta poznata, prati stalno seminare...a mazala je bez rukavica. Cinjenica je da se kod nas za mnoge stvari prospe prica da su kancerogene, jednostavno nisam pametna

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
23.4.2012 8:41:26   
minavb
BEograđanke, u salonu u kom radim nokte je trenutno popust na keratin, pa javite mi se da vam kažem o čemu se radi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
23.4.2012 9:47:44   
Lu
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Zanimljivo mi je kako bismo mi, sa ravnom kosom, volele kovrdžavu, a žene sa kovrdžavom - ravnu. user posted image


Jeste, tudje sladje. Ja sam resila da to nastavljam jer sam citala ovde da to rade sa formaldehidom (kako se vec zove nemam pojma) za koji tvrde da je kancerogen. Neka havala, bolje talasi i chupa nego kancer...

Ja imam ravnu i hoću još ravnijuuser posted image
Što se tiče preparata valjda se svako raspita šta mu se stavlja na glavu, bar ja jesamuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.4.2012 8:46:52   
Lu
BIOESCOVA preparat s kojim će meni raditi brazilsko feniranje, takođe je opisan cjelokupan proces nanošenjauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.4.2012 9:01:27   
minavb
Jel hoćeš da nam okačiš slike da vidimo kako je ispalo? Moja kosa je kratka, ali kad poraste značilo bi mi da ne moram stalno da se feniram. MEđutim, osim što ne želim da gorim kosu, volela bih tu i tamo da napravim i neku krupnu loknu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.4.2012 9:03:21   
Lu
Naravno staviću slike kad uradimuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.4.2012 9:03:49   
minavb
Kad ideš?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.4.2012 10:33:37   
Anoniman
lu, slikaj pre i posle. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
5.5.2012 13:27:00   
Snelle
Ja sam radila ispravljanje u četvrtak. Šta znam, ravna jeste, i glatka, ali ne nešto spešl nežna i meka. Videću kakva će situacija biti posle prvog pranja. Nego, kojim šamponom vi perete kosu? Znam da treba bez sulfata, ali ne bih da eksperimentišem, treba mi dobar i pouzdan.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
5.5.2012 18:13:15   
Suncicabg
baby love iz DM-a, a mislim da je nedavno i Biomelem izbacio sampone bez sulfata

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
5.5.2012 22:21:51   
Anoniman
Da li sulfati u šamponu generalno štete kosi ili to ima veze samo sa keratinom?

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
5.5.2012 22:24:19   
indy_25
Pa vjerovatno da steti, ja kad sam isla traziti sampon isla sam u jednu Bio prodavnicu i tamo su mi rekli da ovaj sampon bez sulfata ne steti kosu, a ja im nisam rekla da mi je potrebno zbog keratina. Meni je jos uvijek sjajna i meka kosa ali ne toliko ravna kao u pocetku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
7.5.2012 18:50:12   
snješka
Ja uradila danas. Izgleda mi isto kao kad se isfeniram, ništa mekša i sjajnija, potpuno ista. E vidjećemo poslije prvog pranja kako će se ponašati. user posted image
A sulfati su soli pa mi nekako logično da nanose određenu štetu kosi.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
7.5.2012 18:53:37   
viking
Biomelem ima ok sampone, ja sam ih koristila iako nisam ispravljala kosu i zadovoljna sam, navodno su prirodni. A i kupujmo domace :-)


IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja sam radila ispravljanje u četvrtak. Šta znam, ravna jeste, i glatka, ali ne nešto spešl nežna i meka. Videću kakva će situacija biti posle prvog pranja. Nego, kojim šamponom vi perete kosu? Znam da treba bez sulfata, ali ne bih da eksperimentišem, treba mi dobar i pouzdan.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
7.5.2012 18:58:36   
indy_25
Snjeska jel ti bilo dovoljno ono sto sam ti poslala mozda ti nije bilo dovoljno ipak user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
7.5.2012 19:14:13   
snješka
Indi, da ti se još jednom zahvalim. user posted image Bilo je knap, falilo je još mrvica samo, nekih 5 ml, ali to sam nekako navukla iz flašice, isjekla je pa je "olizala" user posted image . Taman.
A kupila sam baby love šampon i averde balzam, oboje bez silikona i bez sulfata. Gledala sam onaj Swarckopf BC šampon i balzam, ali mi nešto preskupi.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.
KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here