|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izborite se sa gripom u trudnoći
7.9.2014 8:18:59   
Trcosava
Ej možda je i rotkva. Stvarno ne znam šta beše. Mm kad ustane pitam ga pa ti pišem na fb.

Evo proverila, sad ći i tačan recpis da ti dam (mada piše da je to generalno za kašalj iprehladu, da škodi sigurno ne može)

1. Rotkvi na vrhu odesečš kapicu i izdubiš je toliko da u nju mogu da stanu dve kašike meda. Pokrije i pustiš da stoji 1-2 dana. Rotkva ispusti svoj sok i nastane sirup koji se pije 1-2 kašičice na dan.

2. Druga opcija je da se izvrti rupa, napuni se sa tvrdim medom(kristalizovnanim medom, može i samo ćešer da se stavi) i na dnu rotkve se napravi mala rupa. Stavi se u neku čašu. Uskro će početi da iz rupice kaplje sirup.

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 7.9.2014 8:24:25 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Izborite se sa gripom u trudnoći
8.9.2014 18:05:39   
Anarunika
Prošli vikend me je baš smlatio virus. Grlo me je jako bolelo i imala sam graničnu temperaturu. Nisam mogla da ustanem iz kreveta. Pila sam mleko sa žalfijom, stavljala oblog od komovice na grlo i ispirala grlo rakijom i žalfijom. Ne znam da li je od ovih babskih lekova ili je takav virus bio u pitanju, ali za dva dana mi je bilo bolje i mogla sam prilično normalno da funkcionišem.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 77
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here