|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
27.10.2017 11:46:16   
Nikodina
Ako je firma registrovana na opstini Cukarica , gde se onda ide na komisiju?user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
27.10.2017 12:04:16   
mama krava
trebalo bi na to opštini onda...ne znam koji DZ onda zadužen za to? Pozovite ih pa pitajte.

(odgovor članu Nikodina)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
2.11.2017 8:27:36   
Nikodina
Hvalauser posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
24.11.2017 16:24:42   
degu
Ugovor mi ističe sa istekom porodiljskog. Zanima me da li imam pravo kojim slučajem da otvorim ono 15 dana na dete od pedijatra,kad zaključim porodiljsko ili ne. Zapravo probala bih i da produžim, ali sam se kasno setila, kad bih dobila tih 15 dana za dete možda bih stigla?!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Nikodina)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
24.11.2017 16:27:46   
Duškić
Ma sto si se kasno setila, podnesi ..za tri .ti si imala i one probleme sa alergijom tj.netolerancijom.
Pojuri i proveri , probaj negu deteta ne zezaj

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
24.11.2017 16:31:10   
degu
Probala bih, ali treba oko mesec dana da se sve sredi što se papira tiče a meni porodiljsko ističe sad 6.12. zatobi valjalo da imam pravo na tih 15 dana od pedijatra da stignem ovo da sredim,kad nisam mislila na vremeuser posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
24.11.2017 20:18:39   
Duškić
Aha. Da . Dace ti trazi otvoreno. Taman dok stigne obo drugo.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
24.11.2017 22:20:34   
dunja RR
Degu uradi tako, to se redovno radi da se premosti. Samo odmah predaj za komisiju, već u ponedeljak.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.12.2017 17:09:49   
Nikodina
Opet ja 😀, sta mi je sve potrebno od papira da predam da bi produzila porodiljsko? Citam po internetu i nista mi nije jasnouser posted image Dokumentacija od fizijatra ok , ali citam da uput za tu komisiju treba da da pedijatar i da se sve to nosi u 27. marta , medjutim ona mi danas kaze da ona nema nikakve veze za tim da je dovoljno sto mi je dala uput za fizijatra. Potpuno sam zbunjena!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.12.2017 17:21:44   
Nikodina
Opet ja😀, sta je sve potrebno od papira za produzenje porodiljskog bolovanja? Citam po internetu i totalno sam zbunjena 🤔. Ok, izvestaj od fizijatra, ali da li pedijatar treba da da uput za tu komisiju, ona mi danas kaze da nema nikakve veze sa tim da je dovoljno sto mi je dala uput za fizijatra.user posted image

(odgovor članu Nikodina)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.12.2017 9:54:13   
mama krava
Nikodina, ja mislim da je nabolje da odete u 27.marta i tamo ćeVam sve lepo reći i dobićete i spisak dokumentacije. Ja sam pre 3 godine produžavala tako da se verovatno promenilo nešto. Skoro sam čula sa su komisije za porodiljsko u Vladetinoj za celi BG. To ranije nije bilo tako. Najbolje je da odete i tako ćete dobiti pravu info.

(odgovor članu Nikodina)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.1.2018 23:03:41   
Dragce86
Ja sam produzila krajem decembra na jos tri meseca. Nisu sve komisije u Vladetinoj, vec prema mestu prebivalista. Ja zivim na Cukarici, a komisija mi je bila na Banovom Brdu. Treba Vam da predate kopiju izvestaja od fizijatra i popunite zahtev za posebnu negu deteta ( taj papir dobijate u 27.marta ) i njima to predate u 27.marta, onda Vam oni kazu da ce Vas komisija pozvati za 2-3 nedelje i tako i bude.Meni je stigla poruka na mobilni telefon u kojoj je pisalo gde i kad da dodjete na komisiju i da ponesete originale dokumentacije od fizijatra i dete na uvid obavezno :)

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.1.2018 9:06:36   
Nikodina
Hvala, predala sam sve cekam da me pozovu.Izvini sto pitam ali koji je problem imala beba pa ste dobili 3 meseca. Moja jos ne hoda ima kriva stopalauser posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.1.2018 9:15:18   
Maraj
Nikodina oni najcesce i produzavaju kada beba ne hoda. Moj se sve dizao na noge, a ja ga vracala dok nismo prosli komisiju. Posle sam mu rekla, e sad mozes i da trcis user posted image

(odgovor članu Nikodina)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.1.2018 20:02:01   
Nikodina
E pa i moja se penje uz namestaj, ali jos ne ume da hoda, iskreno nisam je ni forsirala nesto, zbog tih krivih stopala jer je bas rano stala na noge.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.1.2018 20:23:26   
Maraj
Ma moj se pustao. Bas je hteo sam...
To ti je najvaznije. Oni samo gledaju da l je dete prohodalo. Puste ga i vide da l ide ka tebi. Bar su meni tako na komisiji

(odgovor članu Nikodina)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.1.2018 6:47:54   
sonyasha
Kada sam ja bila na komisiji u Zemunu bukvalno je bila stvar sreće na kog lekara naiđeš, prvi put nisu ni gledali dete, samo papire j produžili! A drugi put nije žena htela da gleda papire nego stavila dete na noge i kaže "pa on stoji, možete na posao"user posted image ja u šoku, pritom su mi papiri bili baš dobri jer sam našla vezu!
Inače mi se čini da je previše stvar sreće, meni niko nije hteo.da da ni jedan papir za komisiju pre nego sam našla debelu vezu, a vidim da suneke ženice uspevale!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.1.2018 8:35:31   
vocicana
Ja nisam produzavala bolovanje, madaimam puno drgarica koje jesu, na emotivnu vezanost deteta, pa su ise kod fizijatra, sve su jako rano to radile, da bibilo stoo uverljivije. Pilo je vodu, mada ni na komisiji ovde kodnas msm da nisu mnogo tupili, jer uglavnom svi znaju zasto i kako i puste do 3 meseca. Msm da nije bilo problema.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.1.2018 9:06:40   
Nikodina
Znaci uzimaju dete 😔uh! Meni treba minimum 6 meseci bolovanja 😀😀, jer ostajem bez posla cim mi istekne porodiljsko. Malo mi je glupo da ako mi sad produze idem opet kod fizijatraako pna prohoda, i bude sve u redu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.1.2018 13:31:26   
Maraj
Nikodina ma sta ti glupo. Kad smo mi isli sa "zdravom" decom, samo da bi dobili produzenje, mozes i ti zbog stopala. Nemoj da se ustrucavas. Ja sam isla 2 puta. Prvi put sam dobila 3 meseca , drugi put 2. Bilo je zena koje su i 3.put isle. Nista ne gubis. Mozes samo da dobijes. Idi!!!

(odgovor članu Nikodina)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.1.2018 15:16:41   
Nira83
jedno pitanjce... Da li mogu produziti porodiljsko na osnovu toga sto dete mora na operaciju u martu, a porodiljsko istice krajem meseca? Hvala

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.2.2018 0:26:13   
ivanadj
Mame,da li je neka skoro bila na komisiji za produzetak na Nbg,moja beba ne puzi i ne hoda,sada ima 10,5 meseci! Kakve su sanse da mi.produze porodiljsko ? Hvala !user posted image

(odgovor članu IvanaPe)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.2.2018 0:29:09   
Dragce86
Uz izvestaje fizijatra odlicne, nisu ni oni ludi, moraju da Vam produze dok dete ne prohoda!

(odgovor članu ivanadj)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.2.2018 0:34:30   
Dragce86
Nikodina, moja devojcica jos nije bila prohodala, kada sam dobila produzetak 3 meseca, tek je pocinjala da puze kao vojnik, pa smo isli na vezbe kod fizijatra i na osnovu tih izvestaja dobili produzetak bolovanja - tzv.posebna nega deteta. Na Cukarici je skoro svako ko je prvi put dosao sa izvestajima dobio 3 meseca, za drugi produzetak daju oko 2, tako je bilo krajem decembra kad smo mi bile na komisiji gore. Srecno svima i bez brige.

< Poruku je uredio Dragce86 -- 3.2.2018 0:35:32 >

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.2.2018 2:18:44   
Duškić
Sigurno ce vam produziti, ne brinite, sto kaze Dragce, jos kad beba ne hoda sigurno. I ako imate izvestaje , sve prilozite.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here