RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Misha i Ljisha -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 7:52:35)

Evo bicu svekriva i tasta. Iskreno cerki cu pomoci sve. Snajki nek pomaze njena mama.  😂 a razmislicu da li cu i cerki jer meni ne pomaze niko. Tako da u prici svekrva mi ne pomaze ja to gledam ni ne treba da mi pomaze. Jeste nekad se iznerviram isto. Jer mogla bi da uskoci da npr vodi D u vrtic dok su ovi virusi da ne idem sa bebom ali Boze moj. Nista to nije obavezno tako da hvala i kad pomalo uskoci. 




IvanaSK RR -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 9:04:44)

Ljisooo, cccc. Ja cu da pomazem i jednim i drugima, ako budu zeleli[sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 13:20:11)

Ja nemam svekrvu, al ovo što čitam je užasno. Kakvi likovi majko mila! 




jess021 -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 13:22:38)

Ni ja nemam svekrvu i prestrasno mi je sve to.

Ljiso, slazem se da nista nije obavezno i da se nista ne podrazumeva, ja sam mojoj mami zahvalna do neba. Ali nekako mi je to normalno, ne mogu da zamislim da ona sad u penziji, sedi kuci po ceo dan i da nema zelju da se druzi sa unukama, da ih pricuva i sl. 




mama Jo -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 13:30:42)

Ni ja nemam svekrvu pa ne mogu bas da pricam, mozda ce nekima cudno zvucati ali meni je jako zao sto je nemam, iz price kakva je zena bila sigurno bi mi znacila jako.
Jako mi je strasno sve ovo sto citam, ovi primeri, bas...

Slazem se sa jess... i ja sam non-stop bila kod bake i deke, pa zar nisu oni tu da nam ulepsaju detinjstvo? U cudu sam kakvih sve ljudi ima.




Rosita -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 13:31:48)

Što god budem mogla, pomoćiću, Bože zdravlja. Baš zato što meni nije niko. Svekrva mi je sjajna žena. Ali splet okolnosti, radi, stara se o svojoj dementnoj svekrvi... Retko je viđam.




Sanjica26 RR -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 14:32:16)

Potpisujem sa Rositom. Ako budem zdrava i te kako cu da pomognem. Ne zbog toga sto nama niko ne pomaze, vec zbog toga sto mislim da treba uskociti ako je deci potrebno.
Niko nije duzan da nam pomaze. Za ovih 10 godina nijedan rucak nije donet. Ne racunam svoju majku koja uvek salje. Ili kad dodje uvek se lati sporeta. To ili prosto imas osecaja ili nemas. I sad bi pomagala ali ne može sticajem okolnosti. I onda je grize savest sto sad nije u situaciji. 




vonavoj -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 14:47:39)

Jess,ima takvih ljudi..moja sveki je 10 god u penziji...a mi smo preko sveta..kad dodju samo na rodj deci..(koje slavimo zajedno).I ja cu mojima da pomazem,bas zato sto meni nije niko,i da deca imaju detinjstvo sa babom i dedom...mi smo svaki vikend isle,a pri tom nas je baba cuvala do faxa,znaci svaki dan je bila kod nas,to je tatina mama..znaci moja mama je imala  ogromnu pomoc...skuvano,sredjeno,dodje sa posla..Niko.nije duzan,ali prosto treba jmati osecaj.Jedino cega se bojim da cemo jako dugo raditi,tj.necu biti u penziji kad dodju unuci,pa necu moci da uskacem,a bice tako..npr.za 20g ja cu imati jos 10 do penzije..




Ivanka 75 -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 21:08:09)

Vracah unazad da vidim sta sam pre pisala o sveki... Dobra je ona, nije joj lako.
Sad ima jos jednu snaju 😊
Koegzistiramo, druzimo se kad moramo iako smo na istom placu. Cuva mi dete, to mi je bitno. Ne kuva, niti ocekujem da mi kuva. Ne, hvala i dalje. 
Ne trazim nista od nje niti ocekujem kule i gradove. Dobro nam je ovako. 
Ne zelim bilo cim da je zaduzujem. Dovoljno je to sto je tu kad nam zatreba, i vise nego dovoljno. Hvala im oboma. 




Sarav -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 21:24:38)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jess,ima takvih ljudi..moja sveki je 10 god u penziji...a mi smo preko sveta..kad dodju samo na rodj deci..(koje slavimo zajedno).I ja cu mojima da pomazem,bas zato sto meni nije niko,i da deca imaju detinjstvo sa babom i dedom...mi smo svaki vikend isle,a pri tom nas je baba cuvala do faxa,znaci svaki dan je bila kod nas,to je tatina mama..znaci moja mama je imala  ogromnu pomoc...skuvano,sredjeno,dodje sa posla..Niko.nije duzan,ali prosto treba jmati osecaj.Jedino cega se bojim da cemo jako dugo raditi,tj.necu biti u penziji kad dodju unuci,pa necu moci da uskacem,a bice tako..npr.za 20g ja cu imati jos 10 do penzije..



Von, moja majka ima još bar 12 god do penzije i pošto živi 200km od mene mora da uzima dane od godišnjeg da bi došla na neki dan. Mogu samo da zamislim kako joj je, a ona je jako vezana za moju decu. Niko ništa nije u obavezi, ali bi bilo lepo kad bi se ljudski pomagali i slagali. Mm i ja smo u takvoj situaciji da nema ko da nam pomogne, ali zato pamtim kako je meni sada i biću na raspolaganju mojoj deci koliko god mogu i one to žele. Al opet se vraćamo na tu starosnu granicu za penziju.. 




vonavoj -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (16.2.2019 21:46:15)

O tome pricam sarav,neko sedi kod kuce i ne dodje..a neko.mora godisnji..




Sanidej -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (25.2.2019 9:45:38)

Nazalost je nemam, a toliko mi je zao..divna zena, blaga, umela je sa ljudima samo tako. Uciteljica, obozavana od dece i roditelja..




mirana1 -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (25.2.2019 12:45:48)

Grr. Nikako.
Ne volim one koje misle samo na sebe. A pozrtvovane.
Koristi rodjenu decu da izvuce sta moze .
Detetu joj tesko da spremi i ugodi.
Ne pomaze mi i ne treba.




MimaKos -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.7.2019 7:16:52)

Sve bolje i bolje, sto se manje vidjamo, sve smo u boljim odnosima :)





doramar11 -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.7.2019 9:20:04)

Kakvih slucajeva ima, ja sam zadovoljna.




MimaKos -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.7.2019 10:30:39)

Hahaha, i ja, vremenom sve profunkcionise ako su ljudi normalni





doramar11 -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.7.2019 11:24:08)

Nema potrebe stvarati tenziju, jedino je tesko kad se zivi u istoj kuci.




MimaKos -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.7.2019 11:27:40)

E za to mi odvojeno i milina!





Slavkic -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.12.2019 8:39:30)

Odlično mnogo mi pomaze oko svega





lepic -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.12.2019 8:40:17)

Ne slazemo se uopste. Distanca.




Khaleesi -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.12.2019 14:26:37)

Kako kad zavisi da li me naljuti ili ne 🤣🤣🤣





drenovka -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.12.2019 20:09:02)

kako kad.ima svega pomalo.uglavnom se pravim da se slazemo





Khaleesi -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.12.2019 21:29:48)

Moramo da se pravimo radi mira u kuci 🤣





drenovka -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.12.2019 21:38:04)



IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Moramo da se pravimo radi mira u kuci 🤣




to je nekad jako tesko




Filadendronka -> RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio) (12.12.2019 21:38:55)

Nazalost umrla je jako mlada, a divno smo se slagale. Jako mi nedostaje. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 91 [92] 93   Sledeća stranica >   >>