RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


Anhelito -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (6.5.2014 11:12:22)

Ja danas saznala da nosim decaka i devojcicu [sm=bravo.gif]




Peace* -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (6.5.2014 11:36:43)

[sm=bravo.gif]




madre -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (6.5.2014 14:45:55)

nije moglo lepse ispasti, bravooo[sm=bravo.gif]




Lepterija -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (6.5.2014 16:23:17)

[sm=zz_skip.gif][sm=angel.gif][sm=bravo.gif]




tillia -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (6.5.2014 19:27:37)

Anhelito,divnoooo![sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (6.5.2014 19:28:56)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Predivno !




Anhelito -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (11.5.2014 12:48:08)

Hvala devojke :) Ja vec imam jednog batu od dve godine a sto kaze doktor, kada ih je troje onda neka je raznovrsno haha




NadaR -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (11.5.2014 16:04:45)


IZVORNA PORUKA: Anhelito

Ja danas saznala da nosim decaka i devojcicu [sm=bravo.gif]


Divno ! [sm=bravo.gif]




cvećka -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (14.5.2014 19:17:49)

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Samo da znate da sam ugrabila malo vremena da dodjem na rr posle 4,5 meseca [sm=smiley36.gif] Rastemo, čuvamo se, sve je zanimljivije. Jel tako Cvećka? [sm=smiley36.gif]


Nego sta je nego zanimljivije [sm=smiley36.gif] rastu kao iz vode covece... i svaki mesec je malo lakse [:
Anhelito cestitam ti, bice to najlepse drustvance! (:




Dani.kv -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (14.5.2014 19:37:52)

Poz za mame duplice[sm=smiley1.gif]




anci kv -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (14.5.2014 19:49:37)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Cvećka,Dani pa gde ste vas dve?




Dani.kv -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (14.5.2014 23:43:08)

Evo ja sam jos uvek ziva sa ovo moje dvoje dece. Malo su ojacali. U subotu pune cetiri meseca. Tata im stize pa vadimo pasose. U junu odosmo u goste, kuci. Kako su druge duplice




cvećka -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (16.5.2014 10:40:40)

Mi smo isto zivi ((: imamo sedam i po meseci, po 8,5kg, po dva zuba, vrtimo se, podizemo na kolena, puzimo, jos ne sedimo samostalno... A jedemo sve i svasta, najvise volimo palentu, blitvu, spanac, meso, krompir, griz... (: Dunja bas ima temperaturu od juce, idemo jos malo kod lekara.... Prijavili smo se za vrtic od septembra, cekamo jun da saznamo jesmo li prosli prijemni ((:
Pozdrav za sve! Anci [sm=smiley31.gif]




smejalica88 -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (3.6.2014 12:34:57)

Evo i ja da se ovde prijavim,i ja sam duplica ili mozda troduplica videcemo [sm=bravo.gif] juce bili na prvi uz i vide se lepo dva smeska a treci takodje ali on se jos nije lepo prikacio pa tako da niti je tamo niti ovamo [sm=jezicek.gif] mi koliko smo srecni toliko smo se uplasili.. Za 10 dana ponovo uz pa cemo videti kakvo je stanje, a koja sam nedelja ne znam ni ja niti mi doktorka rekla. Kako se racunaju nedelje kada se radi vantelesna,sta vi mislite? Odnosno pocetak trudnoce..




Dani.kv -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (3.6.2014 22:32:38)

Smejalice racuna se kao i svaka druga. Prvi dan poslednjeg ciklusa. Nek je sa srecom[sm=bravo.gif]




smejalica88 -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (5.6.2014 18:52:25)

drage moje ja sam sinoc malo prokrvarila,svetlo smedje onako tackicama da li se to nekoj dogodilo? doktorka mi rece za sada mirovanje i utrogestan i kao nije ozbiljno dok je tako,ali ja se strasno plasim za svoje bebe a inace sam tu valjda peta nedelja [sm=smiley19.gif] da li neko ima iskustva sa tim?




viking -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (6.6.2014 12:16:38)

Meni se desilo u 11. nedelji, i sve je bilo ok. Može da se desi da je sada vreme za menstruaciju, pa zato (tako su meni rekli).




tillia -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (12.6.2014 15:34:53)

Smejalice,dobrodosla![sm=bravo.gif]




efes -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (31.7.2014 22:43:23)

Присутна 17 недеља. Полове нисам хтела да знам мада је др рекао да је видео пол једне бебе. По параметрима са уз напреднији смо мало од просека. Ал се зато мама мало више угојила




anita -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (17.8.2014 18:29:07)


IZVORNA PORUKA: smejalica88

drage moje ja sam sinoc malo prokrvarila,svetlo smedje onako tackicama da li se to nekoj dogodilo? doktorka mi rece za sada mirovanje i utrogestan i kao nije ozbiljno dok je tako,ali ja se strasno plasim za svoje bebe a inace sam tu valjda peta nedelja [sm=smiley19.gif] da li neko ima iskustva sa tim?


Draga Smejalice88
Sto se tice uz i kod mene je bila slicna situacija. Na prvom uz nakon vto se videla sva tri meska ali je samo jedna srcana radnja bila. Nakon dve nedelje sve tri bebe su bile prisutne kao i srcane radnje. Tako da ja nosim tri [sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]
Sto se tice braon krvarenja ne brini. Meni se pojavilo u 8 nedelji samo dva dana nakon uz. Savetovali su mi strogo mirovanje i terapiju.




Sanjalica1980 -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (20.8.2014 17:02:31)

Drage duplice evo da se i ja prijavim u ovu temu.

Nosim blizance i dr je sigurna da je jedan decak a druga verovatno devojcica.

Smejalice draga ja sam do sada krvarila par puta. Prvi put braon u 6 nedelji pa opet braon u 8 nedelji pa obilno crveno krvarenje u 11 nedelji.
Jucer sam opet prokrvarila i traje i danas. Sve je uredu, prosto kaze dr da su oba ploda nisko i da je to normalno. Objasnila mi je da u blizanackoj trudnoci je materica mnogo preopterecana pa da i kod njenog rasta moze doci do pucanja kapilara pa da se krvari.
Meni je rekla da pokusam da se ne stresiram i da ce to biti sve ok.
Bebice su 7,9 i 7,8cm. Decak je divljak (a on je bas nisko) a devojcica spava na svakom uz[sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (21.8.2014 8:15:48)

Išla sam juče kod pedijatra po neku potrvdu a u čekaonici trojke. Tri dečaka, identična, identično obučeni, mogu imati oko 2,5-3god. [sm=love.gif]




17 joka -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (21.8.2014 8:43:29)

Peace mogu zamisliti tu lepotu[sm=zz_inlove.gif]

Sanjalice, prelepo nesto najlepše, i naravno da ce biti sve dobro[sm=bravo.gif]




Sanjalica1980 -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (21.8.2014 21:40:32)

Joko draga [sm=smiley31.gif]




lesica -> RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo (26.8.2014 11:54:30)

Drage mamike blizanaca, nešto samo za vas [sm=smiley36.gif]

Skrivena kamera u sobi blizanaca





Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>