Paketići za decu bez roditelja (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


Anoniman -> Paketići za decu bez roditelja (29.10.2011 22:57:24)

Čitam po raznim temama kako mamike pakuju dečije stvari koje su naši malci prerasli. I ja već drugu turu Neveninih stvari odvajam i sve je novo, jedva nošeno, a mnogo toga nije stigla ni da obuče. Pa mi palo na pamet da bar deo toga odvojimo i da sa još po kojom igračkom i slatkišima spremimo paketiće i za decu bez roditelja, da i njima dođe Deda Mraz...




MarijaBg -> RE: Paketići za decu bez roditelja (30.10.2011 8:52:06)

Sjajna ideja, ja imam i stvari sa etiketom. Samo javite gde i salj[sm=smiley1.gif] em paket




Anoniman -> RE: Paketići za decu bez roditelja (1.11.2011 17:57:33)

Da, to je dobra ideja, vec sam ucesvovala u ovakvim akcijama [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




GRGA -> RE: Paketići za decu bez roditelja (1.11.2011 21:37:19)

Drga ezene meni se ova akcijamnogo svidja.Bas bih volela da iznenadimo decicu i spremimo im nesto,,,,vidite gde sta i kako,,spremam paket i saljem postom!!!




Anoniman -> RE: Paketići za decu bez roditelja (2.11.2011 4:45:31)

Jeeej!!! Ja ću onda ovih dana da kontaktiram Zvečansku, da pokušam da saznam koliko ima dece i kog uzrasta pa da pokušamo svakom po jedan paketić da napravimo...






Anoniman -> RE: Paketići za decu bez roditelja (10.11.2011 17:34:40)

Još nisam zvala... Čini mi se da je odziv malo mali, sa 4 paketića ne možemo mnogo da uradimo... Ako interesovanje ne bude bar malo veće, moraću da smislim nešto drugo... Možda jednu zajedničku donaciju... Videćemo...




vukosava -> RE: Paketići za decu bez roditelja (10.11.2011 17:38:06)

gae_gr nadji negde onlajn gde mogu da se plate neki paketici da im se posalju, pliz... Ako ima ista takvo...




maslackic -> RE: Paketići za decu bez roditelja (10.11.2011 17:45:23)

MM ova sestra je godinama nosila stvari svoje dece u zvecansku,njena decesada imaju 15 i 11 godina,ali sada su postali stroziji i postavl;jaju uslove,prosle godine nisu hteli da prime igracke koje nisu imale etiketu,znate,onu na usima recimo sto stoji okaceno...garderobu polovnu ali stvarno jedva nosenu nisu hteli da prime...
mozda se nesto promenilo,ako jeste neka javi...[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Paketići za decu bez roditelja (10.11.2011 17:53:54)

Ajd zvaću sutra da proverim ali ako ne prihvataju polovne stvari, svratište znam da prihvata sigurno... Onda dečije stvari možemo njima a videćemo šta bismo mogli da osmislimo za  Zvečansku...




GRGA -> RE: Paketići za decu bez roditelja (10.11.2011 18:37:51)

Ja sma prosle zime zelela da deci koja su u zvecanskoj za novu godinu sam htela napraviti veliku tortu na sprat lepo ukrasenu da se raduju,,sa puno zivotinjica,,,i jestivih figurica...

Medjutim ne moze,,,,,moram imati prijavljenu firmu,,,etikete,,sirovinski satstav torte...onda sma odustala....




maslackic -> RE: Paketići za decu bez roditelja (11.11.2011 13:25:42)

Nekad bas preteruju... Ta deca i tako nemaju sve sto im treba , i naravno da ne bismo dali iscepani i prljavo ,nije najnovije ali opet bolje i nesto ,ta deca se sitnicama raduju...

Nije mi palo na pamet to prihvatiliste, znam da ima u Krfskoj, bas cu i ja da se raspitam...

i pre neki dan gledam na TV u carinsku robu ( garderobu) zaplenjenu godinama cuvaju ,mogli su bar nekim ustanovama da doniraju...kao oranizuju aukcije a nema kupaca...




Stranica: [1]