|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrteska za krevetac
11.1.2012 23:38:50   
Mariya
Evo sad imam vremena da ubacim slike. Ovo je ona canpol b.

user posted image

(odgovor članu strumfetica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vrteska za krevetac
11.1.2012 23:42:15   
Mariya
A ova je ona Jungle:
user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vrteska za krevetac
14.1.2012 16:37:57   
smeskicTB
user posted image

tata nam je izabrao vrteskicu!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vrteska za krevetac
14.1.2012 17:05:00   
mama kukunka
koja je cena vrteske?

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vrteska za krevetac
14.1.2012 17:08:22   
smeskicTB
nepune 2000din.
tata je hteo jos neku, chicco..ali je bila plasticna..i skoro 4hilj..pa sam ja mislila da je bolje kada napune mesec dana da im uzmemo za te pare baby gymuser posted image

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vrteska za krevetac
14.1.2012 17:10:40   
mama kukunka
super, da znam..jungle jel‚? to  nemamo ...Hvala, smeskic

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vrteska za krevetac
14.1.2012 17:17:50   
smeskicTB
u aksi smo uzeli..jungle je bio prilicno prazan..kazu da ce ovih dana dobiti..doduse i u aksi kazu da tek od sutra dobijaju..jer su bili praznici..

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vrteska za krevetac
14.1.2012 18:02:42   
vonavoj

mi imamo kao Mariya,i tek je sad pocela da joj se svidja..malena je bila..znaci tek od skoro 2 meseca...mada me nervira sto nisu malo jace boje,tacno primetim da prati slova koja su roze i plava,tamno,a ova svetla ne...i sada se svadja sa njimauser posted image


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vrteska za krevetac
22.1.2012 13:51:26   
Azra_
Mi smo kupili ovu http://shop.aksa.rs/katalog/fisher-price-vrteska-za-krevetac.html i fina je. beba je jos mala, pa ne zanam kako ce reagovati na vrtesku. Za sad se ja zanimam njom. Mi smo je u Nemackoj platili 35e. ne vredi ovoliko koliko kod nas kosta. A baterije jede samo tako!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vrteska za krevetac
26.1.2012 11:05:57   
Blagoslovena
Joj, ja sam juče kod nas vidjela takvu vrtesku i košta 138 KM tj. oko 70 Eura, baš puno...user posted image

Djecaci imaju skoro 3 mjeseca i sada ih to zanima, inace imaju igracke, koje vise na krevetcu, na potez se okrecu i sviraju, kao i stikere zivotinja na zidu, pa ih to bas zanima i obozavaju gledati u touser posted image , a ja im objašnjavam šta je štauser posted image
A mm uzme bateriju i svijetli po zidu, pa se okrecu za svjetloscu, pa mislim da bi im i ta vrteska koja baca svjetlost bila zanimljiva, ali sto je puno para, puno je....

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vrteska za krevetac
26.1.2012 11:18:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Azra_

Mi smo kupili ovu http://shop.aksa.rs/katalog/fisher-price-vrteska-za-krevetac.html i fina je. beba je jos mala, pa ne zanam kako ce reagovati na vrtesku. Za sad se ja zanimam njom. Mi smo je u Nemackoj platili 35e. ne vredi ovoliko koliko kod nas kosta. A baterije jede samo tako!


Blago vama! Nama moja sveki donela iz nemačke neku za 10 eura koja se navija i kad se navije svira 20 sekundi tako da neko mora da stoji sve vreme pored kreveca i navija. Ako ću da stojim ja da je animiram onda mi vrteška i ne treba... A sad s obzirom na to da je imamo i kakve su cene kod nas nisam imala izgovor ni pre sobom da joj kupim drugu... I takoooo mi našu nismo skoro ni koristili.

Naravoučenije: kakva god da je samo nek je na baterije!!!

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vrteska za krevetac
27.1.2012 20:40:02   
izabella7

Uh poznato mi to navijanje,meni je mama donjela takvu.I ne samo to,bila je sva nekakva klimava,fine mede ali klimava.
I prosle godine Fisher Price slavi 80 god postojanja,i nagradna igra i osvojim bon od 80 E.user posted image .Izaberem malom nekakvu igracku sa auticima i od ponudjenog za biranje nista pametnije nije bilo nego ova vrteska.Sjetih se silnog navijanja...Reko neka ceka novu bebu.....Ali cisto sumnjam da bi je kupila,ipak je nekih 50-tak E

I evo izgleda da ce je docekati


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vrteska za krevetac
28.1.2012 8:54:04   
Blagoslovena
E super, ko ima sreće...ima...user posted image meni ta vrteska izgleda super...ali je stvarno puno skupa...a drugima uvijek nadjem manu......nego bebe to počne zanimati od 2-3 mjeseca i do kada traje zanimanje...do 6 -12 mjeseciuser posted image
Da li se isplati kupovati uopste i koliko vremena bebe provedu u krevetiću, da bi ih to zanimalo....
Ja sam odlucila da su za sada dovoljne muzicke igracke, na potez...koje sviraju u kreveticu, a za te pare, radije cu uzeti nesto drugo i isplativije...mada...meni bi ta vrteska bila zanimljiva igracka...user posted image

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vrteska za krevetac
28.1.2012 12:47:55   
izabella7

user posted image i meni je zanimljiva,jos taj daljinski jedva cekam da je montiram.Ali bebe je skontaju oko drugog-treceg mjeseca kad bas pocnu jasno da vide pa im interesantno nesto iznad glave.I ta zanimacija traje mjesec-dva jako kratko,cim krenu da se okrecu pokusavaju da je dohvate i vec postaje opasna,tako da ne isplati se bas...
Vidjecu u stvari sa ovom, zbog tog projektora na plafonu mozda bude duze u upotrebi

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vrteska za krevetac
28.1.2012 16:42:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: izabella7


user posted image i meni je zanimljiva,jos taj daljinski jedva cekam da je montiram.Ali bebe je skontaju oko drugog-treceg mjeseca kad bas pocnu jasno da vide pa im interesantno nesto iznad glave.I ta zanimacija traje mjesec-dva jako kratko,cim krenu da se okrecu pokusavaju da je dohvate i vec postaje opasna,tako da ne isplati se bas...
Vidjecu u stvari sa ovom, zbog tog projektora na plafonu mozda bude duze u upotrebi


Bude mnogo duže u upotrebi, to što pokušavaju da dohvate ne znači da je opasna jer kad budu mogli da se usprave spušta ima se dušek pa nemaju gde. A to sa projektorom možete da nosite kad putujete da se oseća kao kod kuće.

(odgovor članu izabella7)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vrteska za krevetac
28.1.2012 17:08:23   
izabella7

Predhodna vrteska na navijanje je mom sinu bila zanimljiva izmedju drugog i cetvrtog mjeseca.Drzali smo je na ogradici u dnevnom boravku.Jednom prilikom je uspio da dohvati jednu od igracaka koje vise na njoj i iskrivio je.Zamalo da padne na njega.Spusteno je dno,ali mu vrteska ko vrteska vise nije bila zanimljiva.
Ova mozda potraje malo vise.Koliko god,uvijek ce se naci neka beba da je naslijedi.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vrteska za krevetac
28.9.2012 19:54:44   
sirko
mojoj bebi ta vrteska nije zanimljiva... pustim joj muzikicu i kao da je umiri pred spavanje, ali te igrackice ne...

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vrteska za krevetac
28.9.2012 20:11:04   
madre
ne znam kolika je tvoja beba, ali ni bogiju dugo nisu bile zanimljive te igrackice, cini mi se do 4. meseca, a onda je poceo bas da ih prati, pogotovu jednu kornjacicu zbog koje je cak izvijao glavu u nazad samo da bi je ispratio ceo kruguser posted image

< Poruku je uredio madre -- 28.9.2012 20:12:25 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vrteska za krevetac
30.3.2013 9:42:30   
MarijaBg
Prekskupa je, ali predivna. Beba je obozava... KLIK
Mi smo je porucili iz Engleske, pa nas je izasla povoljnije. Puno melodija, divnih sumova, zvukova prirode, pesmica... Bubice divne...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vrteska za krevetac
26.11.2015 8:45:15   
Trcosava
Maraj - neku od ovih je imala Ana kad je bila beba. Od rođenja smo jojkačili gde smo stigli, s tim da naša nije bila muzička.
KLIK

KLIK 1

KLIK 2

Rasformirala je kad je bila malo starija, pa je Luka dobio novu od kume, tj nasledio. Ali to je mnogo dugačko i par puta je glavu probukao. Da ne pričam koliko to čangrlja user posted image

Pokušavam sa slikomatom da postavim sliku, ali neće
user posted image

Ovako izgleda kad mu nije glava u obruču
KLIK

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 26.11.2015 10:22:41 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vrteska za krevetac
26.11.2015 12:30:22   
Maraj
Hvala trco user posted image
oooo pa onda definitivno necu takav oblik sa tim ko feder....kud glavu da provuce kroz to....
e mnogo je sladak mamin sin user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vrteska za krevetac
26.11.2015 12:54:43   
Trcosava
Ove slike na kutijama nemoj da gledaš. Na kutijama ispada da imaj po dva oblika. A svi su različiti. Ček, probaću da iskpam slike sa Anom. Imala je pauka i pčelu čini mi se i još nešto.
Evo jedva iskopah dve slike - ne vidi se ni na njima lepo ali nisu na svim kracima iste životinje i u sredini ima loptica. Nama je to najmanje bilo na krevecu, kačili smo gde smo stigli

user posted image

user posted image

Anin taj ne peva, ne vrti se sam. Niti to treba. Ovaj sa ovim federom se tako dere... Često sam uključivala samo svetlo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vrteska za krevetac
26.11.2015 13:41:13   
Maraj
Pa super izgleda. Ja sam tako zamisljala....neki sarenis da bude.
pa da na kutijama ispada da je sve isto. Ja mislila da narucim preko neta al ne znam kako kad nije ista igracka ko na kutiji sto je nacrtana

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vrteska za krevetac
26.11.2015 23:47:54   
jess021
Maraj, evo mene konacno da ti odgovorim.
Jednu je na fazon neke stipaljke koju ja nemam gde da okacim, kontam da je to da mozes da je montiras bilo gde, ali ja nemam nigde da je stavim da bi L bila interesantna.
Druga koja se postvi na krevetac, kad je montiramo, dodje L negde iznad nosa zato sto je dusek podignut na najvisi nivo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vrteska za krevetac
27.11.2015 9:42:08   
Maraj
Aha.....hvala jess...pa i nama je isto krevetac podignut tj dusek....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here