|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i pupak :-)
8.11.2011 10:36:14   
Anoniman
pupak mi je kao pre trudnoce - unutra, samo sto je malo plici.

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnoća i pupak :-)
13.2.2012 18:43:58   
Sanchy
Meni je pupak normalan tj.imam rupicu nemam onaj kao kad balon vezes pa se jos naduje u trudnoci uhhhhh....zao mi je ali to mi je vise nego grozno....moracu da molim i na porodjaju da detetu naprave pupak kao sto je moj,...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnoća i pupak :-)
20.4.2012 18:58:37   
Bebilina
Moj je u prvoj bio ispupcen, na veliko mm-ovo zadovoljstvo user posted image Njemu je to u trudnoci jako slatko i samo je zagledao kad ce da se desi user posted image Posle porodjaja se vratio na staro- ni veci, no manji, ni plici, ni dublji...
Sad u drugoj je u jednom trenutku iskocio da bude u ravni sa kozom a onaj deo koji ga prekriva, gde obicno ide pirsing (nemam ga) je malo iznad. Znaci ispod odece se ne vidi, kad podignem onda se primeti da je plici.
Meni je to slatko, sve te promene stomaka, ne smeta mi bilo koji oblik pupka. user posted image
A inace sam dobila i informaciju da da li ce da iskoci zavisi i od masnih naslaga oko njega. Navodno sto mrsavija mama, to su vece sanse da iskoci user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnoća i pupak :-)
19.10.2012 16:02:17   
ivannna
meni je pupa bas iskocio i izgleda kao mekano dugmence!user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnoća i pupak :-)
19.10.2012 17:29:46   
Bebilina
I moj je do kraja trudnoce skroz iskocio user posted image Cim sam se porodila vratio se unutra. Ma slatko mi je to- iskustva koja se samo jednom/nekoliko puta desavaju i to iz najlepseg moguceg razloga user posted image Vec mi nedostaje trudnoca i stomak i pupak i sve user posted image user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnoća i pupak :-)
23.10.2012 16:01:58   
Nanica1
Ja sam primetila neku bol i neprijatnost oko pupka. Inace, 9.sam nedelja. Ne boli me stalno ali ponekad kada predjem rukom, kada se sagnem onda me bolucka. Malo sam dobila strah jer sam imala krvarenje ali svejedno sutra idem na kontrolu pa cu pitati! Inace, meni se pupak ispupcio u prvoj trudnoci i nije se vratio skroz na staro a i sada je vec iskocio!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnoća i pupak :-)
10.5.2015 20:38:09   
superm
Čudno, nisam imala ovo iskustvo u prethodnim user posted image , u ovoj imam. Kako da objasnimuser posted image
Npr, kada se okrenem u stranu, osetim kao da mi se tu gde je pupak, unutra nešnešto pomerilo. Posle toga osetim i blag bol?!
Da li znate o čemu se radi?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnoća i pupak :-)
10.5.2015 22:05:26   
jabudic
Superm, ja sam imala par puta neko probadanje kao direktno kroz pupak, ali nisam pridavala tome mnogo značaja. Prošlo je, tako ne znam šta to izaziva. Ja sam prihvatila da je u trudnoći sve nenormalno normalno, pa se ni ne cimam. user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnoća i pupak :-)
10.5.2015 22:07:54   
superm
Stoji sve ali me malo buni to što mi se ranije nije dešavalo.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnoća i pupak :-)
11.5.2015 8:29:18   
branki*
Meni je u obe trudnoce pupak ostao uvucen,ja I volim sto je tako,sad je isti kao I pre trudnoce.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnoća i pupak :-)
31.5.2015 10:26:06   
jess021
Moj se jos vise uvukao, ja kontam da nema sanse da iskoci do kraja trudnoceuser posted image
Mislim, ja i volim sto je tako.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnoća i pupak :-)
31.5.2015 20:20:22   
jekiki
Moj pupak je sve blizi i blizi da iskoci napolje , bice bas smesno kad se to desi user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnoća i pupak :-)
2.6.2015 10:30:09   
ivannna
meni je uvek bio uvucen pupak,ali je u trudnoci iskocio,i evo posle 2,5 god jos uvek je takav

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnoća i pupak :-)
2.6.2015 11:10:03   
Anarunika
Moj je u sve tri trudnoće iskočio . Mm mi se smejao onako od ljubavi user posted image Nisam znala da može i da ne iskočiuser posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnoća i pupak :-)
2.6.2015 11:11:53   
janabons
Meni je iskocio pupak u prosloj trudnoci, posle se vratio. Mislim da ce i sad da iskociuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnoća i pupak :-)
2.6.2015 13:02:29   
Anarunika
Da i meni se uvek vraćao,ali više nikad nije bio isti user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnoća i pupak :-)
23.6.2015 12:43:49   
Dragić
Pozdrav dame. Sad sam došla sa pregleda od doktorice, inače sam 19. nedjelja trudnoće i ona je obratila pažnju na moj pupak i rekla mi da odem hirurgu jer misli da bi mogao biti ekcem. Inače, pošto mi je pupak uvučen uvijek mi se u njemu nakupljaju ostaci mlijeka za tijelo i skore se tako, pa sam ja mislila da je to normalno. Sad sam zabrinuta. Koliko je opasan ekcem u pupku u trudnoći i da li je neko imao sličnih problema? user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnoća i pupak :-)
8.5.2016 21:25:44   
emicaa
meni se u prosloj trudnoci pupak tek pred kraj trudnoce izravnao a sad je vec poceo izlaziti napolje,nadala sam se da nece biti tako ali eto nisam te srece

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnoća i pupak :-)
12.9.2016 1:08:56   
degu
Moj je već iskočio u 23.n,prošli put je posle 30.n i vratio se posle porođaja. Nisam ni znala da može da se ne vrati user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnoća i pupak :-)
12.9.2016 7:28:20   
Anck Su Nmaun
Moj ni jednom nije iskocio, ali evo sad treci put mi je cini mi se naj ruzniji posle porodjaja. Ostala mi kao rupica a unutra se crni user posted image od Linea n. jos mi se nije povukla.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnoća i pupak :-)
12.9.2016 12:35:17   
ivannna
meni je pupak iskocio i evo 3 god i 8 meseci a jos uvek se nije vratio

dr opste prakse je mislila da imam kilu pa me uputila kod hirurga i on mi je rekao da su mi se razmakli misici iznad pupka ( diastasis recti) i pupak ne moze da se vrati jer nema potporu misica ispod njega,rekao je da se javim kad zavrsim radjanje pa ce mi to srediti

to se ne primecuje kad normalno stojim ali ako lezim na ledjima pa napravim pokret kao da hocu da radim trbusnjake linija iznad pupka se podigne i izgleda cudno

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnoća i pupak :-)
12.9.2016 13:21:13   
emicaa
Moj se vratio sam od sebe a rekla mi je doktorica ako se ne vrati da će me poslati hirurgu da on to sredi
A još je crn unutra,ne znam kako da to očistim.

< Poruku je uredio emicaa -- 12.9.2016 13:22:16 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnoća i pupak :-)
12.9.2016 13:37:54   
degu
Ank i Emice isprace se to, samo treba vremena, necsecam se posle koliko meseci mi je nestala linea negra i pupak kad se oprao. Tacno se sa malo jacim trljanjem skida. Ivana nisam imala pojma da moze tako,bas mi se zalila drugarica koja ima blizance da joj je ostao napolju pupak, verovatno joj se desilo sto i tebi.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnoća i pupak :-)
12.9.2016 13:48:01   
wivern

IZVORNA PORUKA: emicaa

Moj se vratio sam od sebe a rekla mi je doktorica ako se ne vrati da će me poslati hirurgu da on to sredi
A još je crn unutra,ne znam kako da to očistim.



Moj se nikada nije vratio user posted image a tako je bio lep, sad je uzasan

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnoća i pupak :-)
12.9.2016 14:17:44   
emicaa
Sreća pa je moj uvijek bio ružan,ja sam se nadala da se neće vratiti.možda bi ga dr sredio user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here