|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina garderobice... ?!
6.6.2013 20:03:10   
anci kv
kakvih sve haljinica,tunika,helanki za curice,raspametim se svaki put,a nemogu da odolim da ne kupim

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Veličina garderobice... ?!
6.6.2013 22:56:52   
Meisje
Nado,Figaro user posted image
Za devojcice je stvarno milina kupovati... Minice ja sam i za decaka(bratanca)uzivala,tu sam se i uvezbalauser posted image
Anci i meni se nekad ucini 56 ogromno...

< Poruku je uredio Meisje -- 6.6.2013 22:57:52 >

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Veličina garderobice... ?!
8.6.2013 13:12:52   
minnica
Pošto imamo garderobice dobijene i nasleđene stvarno mnogo, nisam kupovala skoro ništa. Evo ovom bodiću nisam mogla da odolim, pa ćemo ga obući za izlazak iz porodilišta. Veličina je 50/56.

user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Veličina garderobice... ?!
10.6.2013 7:59:15   
mali_mis
minnice sladak bodi user posted image
mi imamo par bodija velicina 56, ostalo je sve 62.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Veličina garderobice... ?!
10.6.2013 23:22:52   
anci kv
ne mogu da se oduprem,kazem necu vise al opet mogla bi ovo,pa ovo...sad sam u potraznji za pufnastom zutoj ili narandzastoj haljinici

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Veličina garderobice... ?!
10.6.2013 23:44:07   
World
razliciti su brojevi, moja beba nosi trenutno od 62 do 74, kako koji proizvodjac....

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Veličina garderobice... ?!
10.6.2013 23:49:32   
Anoniman
anci ako imas fb profil, imas divne h&m haljinice da porucis za bebe , moja ih ima 18 i mogu reci da su i kvalitetee, a nisu ni skupe, a prelepeuser posted image

(odgovor članu anci kv)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Veličina garderobice... ?!
12.6.2013 13:47:59   
anci kv
mmm..odo da pogledam!!hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Veličina garderobice... ?!
25.6.2013 20:23:46   
anci kv
user posted image
tata primio platu..

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Veličina garderobice... ?!
28.11.2013 14:54:14   
dijana1*
Uzela sam par zekica i bodica 62. Nesto sam uzela i 58 . Kada uporedim i nije velika razlika u velicinama, nadam se da nece biti veliko. Sve nesto razmisljam dok stavim pampers, pa siroko povijanje da ce to biti taman. Nadam se da nisam pogresilauser posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Veličina garderobice... ?!
28.11.2013 15:03:22   
mati
Mi smo vec prerasli te najmanje velicine... Nesto 62 i mozemo da obucemo, a nesto se bas razapne...user posted image
Dijana nama su patronazna i dr rekle da nema vise sirokog povijanja, samo svedska i pampers. A mislim da sa 62 neces pogresiti, ne verujem da ce vam biti mal kao nama, a uvek mozes da podavijes malo... Brzo oni to stignu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Veličina garderobice... ?!
28.11.2013 20:44:23   
viking
Ja sam odlučila da ne kupujem ništa od garderobe unapred tj. da muž kupi kad se porodim. Naročito što sam prvorotka i nemam pojma ni o čemu. A pošto su blizanci nemam predstavu kad će da se rode i koliki će biti.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Veličina garderobice... ?!
28.11.2013 20:55:13   
Moiraina
Moji su relativno dugo nosili tu prvu veličinu (56), a rekli su mi da ne kupujem ništa u toj veličini, samo veće. Stariji je rođen sa 3.550 i nosio je 56 sigurno 2 meseca, nešto duže, nešto kraće, zavisi od proizvođača. Mlađi je rođen sa 3.800 i opet mu je 56 bilo taman jedno mesec i po. Doduše, moji nisu nosili širok povoj.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Veličina garderobice... ?!
28.11.2013 22:49:19   
dijana1*
Da ne planiram siroki povoj sigurno bih uzela 56 , ali posto cu u pocetku stavljati zato sam se i odlucila za 62. A i cini mi se da je ovde garderobica mnogo skuplja nego u Srbiji. Zekice sa dugim rukavima su po 8-9 eura. Glupo mi je da sve kupujem na knap , neka bude u pocetku malo vece ionako bebe to brzo prerastu. Secam se da sam Vuku bukvalno svakih 15-20 dana kupovala novu garderobu. Jako brzo prerastu .
Vik nisam mnogo stvari uzela, svega po 2-3 komada plus kompletic za iznosenje bebe. Lako mi je posle da kupim jos. Ovo mi je da imam za prvih par dana. Ko zna gde ce muz biti user posted image

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Veličina garderobice... ?!
29.11.2013 12:19:41   
lady_b
Moj sin je isto dugo nosio 56, rodjen je sa 3200g i 51cm, ali sam mu istovremeno i oblacila i 62, malo mu bude vece ali sta fali user posted image . Mada svejedno sad je i zima, tako da ce robica biti slojevita.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Veličina garderobice... ?!
16.1.2014 16:17:21   
mati
Mi smo vec sve prerasli, i pocinjem da se nerviram. Imam bas puno malih stvarcica, neke cak nismo stigli da obucemo... danas sam resila da ga ne uvlacim vise u knap stvari i obukla mu zekicu dugih rukava, vel. 6-9mes, i zamislite nogice su mu knap... Nesto mi ovde ne stima...user posted image

< Poruku je uredio mati -- 16.1.2014 16:22:33 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.1.2014 0:24:42   
Azra_
Mati, zavisi i od kalupa. Nama se dešavalo isto. Jedino sam bila sigurna kada kupujem C&A i H&M da je veličina baš ono što piše. Tj.ako mu uzmem od 6-9mes. nosiće ga negde od 5.meseca pa do desetog. Orjentaciono je tako bilo. A sve ove zeke koje smo dobijali, domaće proizvodnje, ma to je haos. Pa šta da ti kažem kad isti proizvođač, isti modela pantalonica u istom broju, ali različita boja- različita im je bila i dužina i širina??!! I ja sam tako čitala šta piše na etiketi i čekala taj uzrast da obuče, kad dođe to vreme, ono odavno prerastao... Očekuj da će brzo rasti. Kupuj veće, pa bolje da mu malo landara, ali za čas sustignu i popune stvarčice.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.1.2014 0:33:52   
Klarita
Da li neko ima iskustva sa Okaidi garderobicom,? Gledala sam veceras da uzmem nesto za izlazak iz bolnice za decaka, ali mi premalo deluje njihova velicina od tri meseca...verovatno ce biti krupnija beba,ali ne snalazim se uopste s garderobom za decaka,a ispala sam i iz stosa za kupovinu za tek rodjene bebeuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.1.2014 0:43:18   
Azra_
Okaidi ima za nijansu manje kalupe. Recimo kao OshKosh. Mislim da bi za izlazak iz porodilišta vel 0-3 bila ok. Jedino ako je beba baš krupna, ali i tad mislim da bi poslužilo, samo možda ne bi moglo posle nešto duže da se nosi. Ja se nisam preterano opterećivala stvarčicama za izlazak. Gledala sam da bude praktično i udobno i da može i kasnije da se nosi. Imate vremena za modiranje, a i bebama sve lepo stoji.

Da ti ne namećem svoju volju i ukus, ali pogledaj H&M. Imaju preslatke kompletiće. Praktične, kvalitetne...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.1.2014 1:08:27   
Azra_
Evo i C&A, baš te najmanje veličine. Meni su ovakvi kompletići super. Budu lepi, doterani, a opet nisu u nekom fraku i slično kao što umeju da ih uparade za izlazak iz porodilišta. No, ukusi se razlikuju.

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Erstlingsbekleidung/Wagenanzüge

< Poruku je uredio Azra_ -- 17.1.2014 1:10:01 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.1.2014 1:21:20   
Klarita
Azra, slazem se s tobom...zaobisla bih H&M za izlazak, jer ce verovatno da ih nosi posle do srednje skoleuser posted image cerka ima 50% njihove stvari, a C und A sam skroz zaboravila. Nego veceras sam bila u Nis, pa je u Okaidi nenormalno snizenje, i htedoh da iskoristim, a nisam jer sam se zbunila velicinama. Kako zivim u malom mestu, vecina dece je skoro pa identicno obucena, 95% majki ni ne zna za HM, CA, OKAIDI im je vec misaona imenica...a, ja uzivam da mi dete bude drugacije od ostalih, da iskoristim dok mogu, jer ce verovatno da me kune kad bude gledala snimke iz vrtica i slike...a, za deckica sam malo zbunjena, ne svidja mi se skoro nistauser posted image ili ne znam da odaberem...no, imam vremena bice nesto.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.1.2014 1:42:52   
Azra_
Pomiri se sa tim da je za dečake daleko teže kupovati, tj. manji je izbor lepih stvarčica. Naročito za bebe. Sve je plavo! Eto, ja živim u Nišu, a nisam znala da je sniženje.... :-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.1.2014 7:39:37   
serpica
Azra ja sam se nasla u cudu kad sam kupovala za decaka jer sam navikla na devojcice,medjutim ima dosta lepih stvari i za decake i to u super bojama,ja uzimam i plavo volim tu boju ali recimo vecina garderobice je u kivi zelenoj boji,krem,zuta,uzimam i kombinacije sa cvenom bojom a imam i dosta belih stvarcica.A sto se velicine tice,pre nove godine sam uzela u ready group dva para trenerica crveno teget i zuto teget velicina 9 meseci i knap su mu a eto nosio ih je sa 4,5 meseci.Mislim da se devet nece moci ni glava da mu prodje.Ne znam kako oni to racunaju,kao da ih prave za kineze.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.1.2014 16:03:20   
Azra_
Jeste Šerpice, navikne se mama vremenom da i dečaka lepo obuče, ali u odnosu na izbor za devojčice, neuporedivo. A sa veličinama šou. Zato, oprezno mame, naročito sa stvarčicama domaće proizvodnje. Ima kvalitetnih, ali oznake veličina su im užasne.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Veličina garderobice... ?!
20.1.2014 14:59:16   
mati

IZVORNA PORUKA: Azra_

Mati, zavisi i od kalupa. Nama se dešavalo isto. Jedino sam bila sigurna kada kupujem C&A i H&M da je veličina baš ono što piše. Tj.ako mu uzmem od 6-9mes. nosiće ga negde od 5.meseca pa do desetog. Orjentaciono je tako bilo. A sve ove zeke koje smo dobijali, domaće proizvodnje, ma to je haos. Pa šta da ti kažem kad isti proizvođač, isti modela pantalonica u istom broju, ali različita boja- različita im je bila i dužina i širina??!! I ja sam tako čitala šta piše na etiketi i čekala taj uzrast da obuče, kad dođe to vreme, ono odavno prerastao... Očekuj da će brzo rasti. Kupuj veće, pa bolje da mu malo landara, ali za čas sustignu i popune stvarčice.

Bas zato sam i zbunjena. Ovu zekicu mi je poslala drugarica iz USA , jos a za Matu, CK je, a u njihove vel i kvalitet ne bi sumnjala...
A sto kazes za nase proizvodjace, nesto 68 moze da udje, istovremeno mu je nesto ili malo ili veliko... Misterija sa ovim velicinama...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here