|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: procedura za VTO preko fonda
28.9.2015 14:42:40   
Mirjanche
Comi pisala sam na temi o Valjevu. Al evo ovde kopija user posted image
Od oktobarskog ciklusa bi trbalo da krenem sa kontracepcijom. Rekli su da se javim kad dobijem pa ce doktor napraviti plan i onda mi javiti da li da krenem sa tabletama. U principu ako sve bude u redu i ide po planu, trebalo bi da se sve zavrsi do kraja novembra, eventualno pocetak decembra, tako doktor kaze.
Mnogo smo se iznenadili kada nas je doktor pitao kada zelimo da krenemo sa postupkom user posted image
I naravno, mi kao i svi parovi smo odgovorili STO PRE.
Sad su mi rekli da uradim briseve a za ostale analize kazu kad krenem sa bockanjem.
Ja imam neke blage simptome policisticnih jajnika ali doktor kaze da nisu policisticni. Kako sam razumela hormoni su mi u referentnim vrednostima ali im odnos nije idealan pa je zato tako. U svakom slucaju kaze sve je u redu a suprugov spermogram jeste los ali nije katastrofalan pa da on ne vidi ni jedan razlog zasto ja do sada vec nisam trudna. Zato se nadamo da ce nam VTO uspeti user posted image
Svi su vrlo ljubazni i opusteni i nije frka i haos kao u frontu.
Malo mi je samo muka zbog putovanja al ni to nije tako strasno.
Vrlo vrlo sam nestrpljiva, sto nije ni cudo s obzirom da cekamo od marta, pa mi je sad kao pred ispit user posted image samo da prodje ali posle razgovora sa doktorom sam puna nade u pozitivan uspeh user posted image

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: procedura za VTO preko fonda
13.10.2015 19:30:39   
Comi24092005
Moze li neko da mi kaze koliko je potrebno mirovanje tokom procesa VTO. Spremam se za prvi pokusaj pa me zanima da li u nekoj od faza treba da uzmem bolovanje ili ne.

(odgovor članu Mirjanche)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: procedura za VTO preko fonda
13.10.2015 19:57:49   
wivern
Comi mirovanje je individualna stvar, zavisi sta ti kaze dr koji ce ti raditi vto. Ali ti svakako preporucujem za deo posle embriotransfera da otvoris bolovanje da setas, odmaras i uzivas.
Ja sam imala dve vto i nisam mirovala ni u jednoj i obe su bile uspesne, neke zene miruju pa i njima uspe vto, nasa rr-ajka je cak i radila i posle embriotransfera i imala uspesnu vto. Sve je individualno i pravilo je da nema pravila user posted image
Radi onako kako ti mislis da treba i pokusaj da budes sto opustenija.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: procedura za VTO preko fonda
13.10.2015 20:20:58   
Comi24092005
Hvala na brzom odgovoru😘

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.10.2015 11:40:18   
Goga83
Pozdrav svima!
Pročitala sam sve komentare pa bih da se uključim u temu...Živim u Pančevu,suprug i ja smo prošli prvostepenu komisiju ovde a onda i drugu u Novom Sadu bez problema.Potvrdu za ulazak u program sam dobila 18.06.2015. i rekli su da sačekam pismo sa daljim uputstvima.Prošlo je četiri meseca i još nema odgovora ili pisma user posted image ,zaokružila sam Beograd iz praktičnih razloga jer sam za pola sata u N.Frontu pa me sada zanima da li zbog prevelike gužve ne stiže taj poziv ili je nešto drugo u pitanju?Sada su mi i analize već istekle pa ne znam da li treba da ih uradim pre nego što me pozovu da bih imala sve spremno ili da čekam to pismo...Kako vreme odmiče sve sam nervoznija jer nikakvih vesti nema,bar da znam kada treba da se javim pa onda da čekam koliko treba...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.10.2015 12:15:26   
Lavica78
Goga ništa ne brini.
Sve devojke koje znam A koje su prošle komisiju u maju i junu još nisu dobile pozivno pismo (odnosi se na klinike u Bgd-u).
Ja sam prošla komisiju u martu, ali sam preraspoređena u Valjevo, tako da sam već bila na prvim konsultacijama... Ali to sad nije tema...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Goga83)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.10.2015 15:48:10   
Goga83
Lavice,hvala na odgovoru,bar sam mirnija jer ne poznajem nikog ko je u procesu VTO.Pratiću i dalje forum pa javljam čim bude stiglo neko obaveštenje.Pozz

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: procedura za VTO preko fonda
26.10.2015 8:50:30   
Elena011
Gogo, rano ti je za pismo, 4 meseca su, nažalost, ništa u slučaju NF. Što se tiče analiza, nema veze što su istekle ništa ne radi ponovo. Kad ti bude stiglo pismo sa datumom prvih konsultacija računaj da su sve šanse da će ti na njima samo reći da dođeš na druge konsultacije za mesec-dva-tri tako da bi ti analize svakako istekle. Evo i primera moje drugarice kojoj je, hvala Bogu, uspela prva VTO u Frontu - drugu komisiju je prošla u aprilu, a sam postupak joj je rađen u martu sledeće godine.

(odgovor članu Goga83)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: procedura za VTO preko fonda
26.10.2015 13:38:50   
Goga83
Znači čekanje i samo veliiiko strpljenje...prvi put idem na postupak,ne poznajem nikoga u svom okruženju ko je sve to prošao pa ne znam koliko vremenski treba da prođe dok ne dobijem neko obaveštenje.Hvala na odgovoru,sada mi je bar jasnije da će čekanje potrajati...Idemo dalje!

(odgovor članu Elena011)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: procedura za VTO preko fonda
5.11.2015 15:58:31   
Goga83
Stigao mi je poziv danas.Treba da se javim 20.11. u Narodni Front :).Da li može neko da mi kaže kako izgledaju te prve konsultacije?

(odgovor članu Goga83)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: procedura za VTO preko fonda
6.11.2015 8:25:52   
Elena011
O pa to je divno, neka je sa srećom! user posted image
Možda će se javiti neko ko je lično bio, ali evo dotad da prenesem drugaricino iskustvo - isto je bila u novembru na prvim konsultacijama, ponela je sve analize koje je imala, doktorka je porazgovarala sa njom i mužem, upisala podatke i zakazala joj druge konsultacije za januar kada joj je u stvari rečeno kad tačno počinje sa lekovima.

(odgovor članu Goga83)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: procedura za VTO preko fonda
6.11.2015 21:38:20   
Goga83
Hvala :).Tako sam i mislila ali da pitam za svaki slučaj ;).Naravno preneću svoje iskustvo i šta će se dešavati.Pozdrav

(odgovor članu Elena011)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: procedura za VTO preko fonda
10.11.2015 17:20:40   
Bird83
Pozdrav svima :)
Ja bi trebalo do cetvrtka da dobijem sve rezultate i da u oetak odem u Nemanjinu na komisiju za prvu vto. U koliko sati da se tamo oijavim?user posted image
Jedno pitanje za vas koje cete ici u Valjevo...jel cete putovati svaki dan ili naci neki smestaj tamo?user posted image ko zna gde ce i mene da bace...kad dodjem na red. Ja bih u NF al eto vidim da su svi "pobacani " na sve strane :)

(odgovor članu Goga83)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: procedura za VTO preko fonda
10.11.2015 17:54:09   
Lavica78
Dobro nam došla user posted image
U Nemanjinu možeš ići kad god ti odgovara. Nema pravila. Iz mog iskustva mogu da ti kažem da se ne čeka predugo. Najviše što sam čekala je bilo sat vremena.
Ja sam od tih koje su "bačene" u Valjevo, ali ko zna zašto je to dobro.
Ja još uvek ne znam da li ću putovati tamo svaki dan ili ću naći smeštaj, zavisi od više faktora. Kao I vremenski uslovi, pošto će se proces, po svemu sudeći, odvijati u toku zime. II učestalost odlazaka. Verujem da ću par dana pred sam proces ostati tamo (kad bude bila varijanta "Vidimo se sutra").


_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Bird83)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: procedura za VTO preko fonda
10.11.2015 18:19:33   
Bird83
Ne sekiraj se, ko zna zasto je to dobro ;) hvala ti na odgovoru,zelim ti svu srecu i uspeh ovog sveta :) javi kad bude bilo,sta se desava :)user posted image user posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.11.2015 12:23:29   
Lavica78
user posted image
Hvala, takođe user posted image
Naravno, podeliću sva svoja iskustva sa dragim mojim forumašicama user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Bird83)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: procedura za VTO preko fonda
13.11.2015 22:21:26   
Andjeeo
Pozdrav svima, nova sam i potrbna mi je pomoc prikupili smo partner i ja sva dokumenta za vto kazi te mi sta mi je potreno za prvu komisiju u Nemanjinoj ? Da li nam trebaju neki uputi za Nemanjinu ? Bojim se da me neodbiju na komisiji jer mi je AMH 0,34 inace nemam uradjen Hsg rekli su mi iz Fronta da mi netreba jer sam imala dve operacije endometrioze odstranjena cela desna strana i ostao levi jajovod i deo jajnika, da li je neko imao nedaj boze ovakav tuzan slucaj , bojim se da me komisija neodbije! Molim vas hitno na odgovoru , hvala vam unapred i zelim svima puno puno srece !!!

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: procedura za VTO preko fonda
19.11.2015 9:38:33   
Nadja
Neće ti tražiti hcg ako imaš otpusnu listu sa operacijeuser posted image barem meni nisu.
Za Nemanjnu ti trebaju dva uputa jedan za tebe i jedan za muža ali nisu za Nemanjnu nego za bolnicu
u kojoj želiš da radiš vto. Piše na njima za ispitivanje i testiranje plodnosti za ambulantno lečenje. Plavi uput.

< Poruku je uredio Nadja -- 19.11.2015 9:42:09 >

(odgovor članu Andjeeo)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: procedura za VTO preko fonda
20.11.2015 18:35:49   
Goga83
Danas smo imali prvu konsultaciju u Narodnom Frontu.Odlično je prošlo od samog prijema pa do završetka pregleda.Sestre su jako ljubazne,dr isto tako i za dva sata smo završili sve.Radili su mi vaginalni ultrazvuk,merili visinu i težinu i suprug je radio spermogram.sa svim analizama tj. fotokopijama (istekli su mi svi nalazi u međuvremenu ali nisu obraćali pažnju na to) nas je primila doktorka,prepisala mi je Cikloproginova tab. do sledeće konsultacije koja je zakazana za 13.01.2016. tada će nam reći kada počinjemo sam postupak.Pišem svoje iskustvo za one koje ne znaju šta ih čeka a i ja sam bila jedna od njih.Pozdrav svima i puno sreće!

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: procedura za VTO preko fonda
23.11.2015 13:12:16   
Comi24092005
Danas smo po pozivnom pismu bili na prvim konsultacijama. Kazu da je velika lista cekanja i sve nas koji smo danas bili zakazali su za mart. Uzas! Odakle vise da crpim strpljenje user posted image

(odgovor članu Goga83)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: procedura za VTO preko fonda
23.11.2015 16:46:12   
Lavica78
Ćomi, ne daj se user posted image
U ovoj borbo je sve u strpljenju...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.12.2015 14:29:12   
bg80
Zdravo devojke,nedavno sam se družila sa devojkama koje su radile iui na forumu ,ali nažalost posle tri uradjene iui prelazim na ovu temu...ili na srecu ako će to da nam pomogne ...juce smo prošli drugu komisiju ...i da li neko ima info kako sada stoje stvari,kada šalju pismo ili zovu za prve konsultacije i želim vam svima uskoro kao i meni bebcauser posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.12.2015 8:51:48   
Elena011
Sve zavisi koju si bolnicu izabrala, a dosta toga je i faktor sreće, neverovatno kakve sve kombinacije pročitah ovde, sve se svede na to da je kako se kome zalomi...

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.12.2015 8:53:58   
bg80
Ma da to sam primetila,ja sam izabrala n.front...sta cu sam naviklauser posted image

(odgovor članu Elena011)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.12.2015 10:24:17   
Elena011
Tu baš nema pravila, može da stigne za mesec-dva, a može tek za nekoliko meseci. Isto i za naredne konsultacije, ima žena kojima zakažu druge konsultacije već za mesec-dva, a mislim da je na prošloj strani ove teme jedna članica napisala da su joj zakazali tek za mart. Čista kocka user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here