|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: procedura za VTO preko fonda
31.8.2016 6:55:43   
wild_child
Odlicno, hvala ti!

Iz okoline Novog Sada sam :) znas li mozda da li se nesto promenilo sto se silne guzve i cekanja tice? Jako sam nervozna da stignemo vec do drugostepene komisije!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: procedura za VTO preko fonda
29.10.2016 20:36:32   
nata11
Prelistah unazad strane ali nigde ne nadjoh ono sto me interesuje. Da li neko moze napisati kako ide ulazak u postupak korak po korak. Znam samo da idem kod dr da uzmem predlog za vto. Sta posle toga?

_____________________________





(odgovor članu wild_child)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: procedura za VTO preko fonda
29.10.2016 23:45:12   
branki*
Kaze ti dr ,tvoj ginekolog sta sve od analiza moras da imas,brisevi,vaginalni,cervikalni,hlamidija,mikoplazma,ureoplazma,rubeola,toksoplazma,ne znam sta jos,hormoni,nesto mora i tvoj muz da odradi,briseve,spermogram,spermokultura.onda sa svim tim ides u rfzo,tu je kod nas komisija,pa kad ti oni odobre,onda te opet salju na komisiju,ja sam isla u nis i kreces.
Ima na sajtu detaljno sta sve moras da imas od analiza i koliko ti vaze analize.

< Poruku je uredio branki RR -- 29.10.2016 23:48:37 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.1.2017 20:18:45   
nata11
Jel i na prvostepenoj nosim sve papire?


_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.1.2017 9:24:23   
branki*
nato,ja sam uvek i svuda sve nosila sto imam,imala sam jednu fasciklu i nju nosim sa sobom i onda sta kom treba.uvek sam bila u tripu da ce mi nesto traziti,a ja nemam..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.1.2017 9:31:31   
nata11
Bila sada dali mi da popunim obrasce, sve iskopiram pa sutra donesem. Izbacili su opet privatne klinike.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.1.2017 9:34:01   
branki*
je l da?pa,sta ste mislili,gde bi ti?moja zelja je bila klinicki centar srbije,tamo je radio profesor tulic,divan covek,mislim da je nasa wiv bila kod njega,ali mi oni odredise nis kod mitica.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.1.2017 9:43:19   
wivern
Tulic ne radi vise, u penziji je ali radi njegova cerka.
Da nismo isli privatno ja bih isla u valjevo.
Nato mozda u jevremovu, ili goca ivanovic?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.1.2017 9:59:07   
nata11
Ja cu kod moje dr u KC Nis.
Nema Wiv ona drzavna klasika je u opticaju evo gledam listu: KC Beograd, NS, Ni, Narodni front i Valjevo.
I meni se Valjevo svidja ali cu ipak zbog mm terapije, obaveza i svega ostalog odabrati Nis jer mi je blizo i mogu sama po bocke svaki dan.



< Poruku je uredio nata11 -- 4.1.2017 10:00:18 >


_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.1.2017 10:02:35   
wivern
Ma bitno je da ti verujes doktoru koji ti to radi. I to je najvaznije.
Dzabe ti i najveci strucnjaci ako nemas poverenja u njih.
Znaci uskoro se radujemo user posted image user posted image
Kako cu da se napijem u to ime nisi ni svesna user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.1.2017 10:06:28   
branki*
jeste,poverenje je mnogo bitno!
i ja obecavam da cu da se napijemuser posted image natouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.1.2017 10:30:28   
nata11
Joj cekajte jos nisam ni predala na prvostepenu ko zna koliko se sada ceka kada su izbacili privatnike user posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: procedura za VTO preko fonda
4.1.2017 11:40:03   
wivern
Kad si napisala "izbacili" ja razumela izbacili spisak privatnika a oni ih debili ukinuli

Svakako cemo se Branki i ja ubiti, moramo vec sad da pocnemo da vezbamo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: procedura za VTO preko fonda
1.2.2017 12:06:31   
nuna78
Pozdrav devojke, ima li neko informaciju koliko se ceka na drugostepenu u Narodnom frontu, tj koliko prodje od prvostepene do drugostepene ?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: procedura za VTO preko fonda
10.2.2017 19:50:21   
nata11
Stiglo pismo i sada idem kod dr po zeleni uput. Jel uzimam samo 1 zeleni uput ili 2 - jedan zeleni a drugi za ultrazvuk? Ili je to vazilo za drugostepennu komisiju samo?

_____________________________





(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.3.2017 14:23:31   
babes
Drage devojke, imam jedno pitanjce.. Htela bih da se prijavim za vto o trosku drzave ali bih volela bar za laboratoriju i sve neophodne analize, da izbegnem drzavne institucije i odradim sve preglede i testove privatno i sa njima odem da predam za vto... Da li je to moguce? Odnosno, da li bi oni tj komisija, prihvatila sve UZ, lab, briseve odradjene privatno, i bez bilo kakvih uputa od drzavnog dr? Ja iza sebe imam 3 neuspele inseminacije i jednu vto iz prirodnog ciklusa radjenih na jednoj privatnoj klinici... Malo su me finansijski iscrpeli ti privatni pokusaji :) pa bih probala sada o trosku drzave.. Hvala vam unapred za info. Veliki pozzz

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.3.2017 14:24:35   
branki*
prihvatili bi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.3.2017 14:33:17   
babes
Puno hvala na odgovoru branki. Znas li ti, ili neka zenica ovde, koliko se otprilike ceka do samog postupka... Da li to zavisi od godina zene, u smislu, "vama "mladjima" se ne zuri" user posted image Ja imam 35... Hvala. Pozz

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.3.2017 14:43:11   
branki*
ja mislim da se to ne gleda,godine,ali ne mogu bas da tvrdim.ovako,ja se secam da sam u decembru odradila laparoskopiju,janura i februara krenula sa ponovnim analizama,predala,krenuo postupak,vec u junu sam bila trudna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.3.2017 15:20:43   
babes
vauuu ! user posted image puno hvala branki ! user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.3.2017 19:49:38   
nata11
Mislim da ubrzaju ako je zena na granici 40/ sada 42 god. Tada imaju razumevanja. I meni ce tako nesto proci oko 4-5 meseci

_____________________________





(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.4.2017 12:47:08   
nestrpljiva85
Drage devojke, potrebna mi je informacija od devojaka koje su bile na drugostepenoj komisiji u Frontu. Znam da suprug i ja dolazimo oboje ujutru i svako radi svoj pregled ali me zanima da li je neophodno da oboje cekamo reziltate tj nalaz komisije (svakako bih ja cekala ali on ima problem zbog posla da bude odsutan)... Pa da li znate da li je neophodno da i on ceka? Molim vas za brz odgovor treba mi vec za sutra :-(

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.4.2017 21:13:33   
branki*
koliko znam,ne,mozes samo ti da cekas,nema potrebe da oboje budete prisutni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nestrpljiva85)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: procedura za VTO preko fonda
9.4.2017 11:16:05   
ajras
Zdravo svima! Prvostepenu komisiju u Nemanjinoj prosli smo 08.03.,a u Visegradskoj smo bili 17.03. predali fotokopiranu dokumentaciju i rekli su mi da ocekujem poziv za uz. Tog poziva i dalje nema, pa sam htela da proverim sa vama koje imate iskustva koliko se dugo ceka na taj poziv.. da li treba da ih zovem ili idem tamo jer je dosta vec vremena proslo. Ima li nekoga ko je predao u slicnom terminu? Ne znam da li ima veze, ali mi smo zaokruzili Jevremovu. Cujem da je tamo velika guzva, pa sam pomislila da mozda zbog toga ne zovu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: procedura za VTO preko fonda
21.4.2017 14:40:48   
Nadita
Drage zenice,
U ponedeljak moj "nevencani"suprug i ja idemo u Nemanjinu da predamo papire za vto pa me interesuje ko ima iskustva dali nam treba potvrda da smo u vanvracnoj zajednici?
Veliki pozdrav

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here