|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: procedura za VTO preko fonda
21.4.2017 19:13:57   
nata11
Ja nisam cula da su to nekome trazili, niti negde stoji u uslovima da morate biti u bracnoj zajednici. Sem toga sa pravne strane vanbracna i bracna zajednica su izjednacene.

_____________________________





(odgovor članu Nadita)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: procedura za VTO preko fonda
21.4.2017 19:18:23   
Nadita
Stoji u pravilniku zato me i buni taj podatak

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: procedura za VTO preko fonda
22.4.2017 14:16:33   
nata11
Gde stoji? Jel imas link? Ja sam bas citala detaljno jer me sestra pitala i nisam nigde nasla.

_____________________________





(odgovor članu Nadita)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: procedura za VTO preko fonda
22.4.2017 14:44:13   
Nadita
Ukucajte vodic kroz pripremu za VTo ima u PDF

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: procedura za VTO preko fonda
23.4.2017 12:56:50   
nata11
Nasla sam ali to nije sa sajta RFZO nego podatak sa foruma. Svejedno opet vazi ono sto sam gore napisala - Vanbracna i bracna zajednica su izjednacene pred Zakonom. Pitaj telefonom pa ako traze overi to je poso od 30 minuta, nista komplikovano. Srecno user posted image

_____________________________





(odgovor članu Nadita)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Procedura za VTO preko fonda
24.4.2017 8:25:38   
Nadita
Samo da Vam prenesem da sam jutros zvala Nemanjinu da proverim dali treba potvrda o vanbracnoj zajednici i rekli su mi da treba overena sa 2 svedoka....eto koliko imamo ista prava kao i vencani...pozdrav

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 24.4.2017 8:49:10 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:13:26   
Dana83
Cao devojke, nova sam u ovome, skupljamo polako papire za prvu vto. Ono sto mene zanima jeste, da li se u Nemanjinu predaju originali ili kopije??? Mozda ste negde pisale, ali nisam imala vremena da procitam sve. Ja sam sve analize radila privatno, pa me zanima to za kopije, jer ovi iz konzilijuma salju sve mailom, nema pecata, a tako je i kad preuzimamo kod njih. Nadam se da cemo sve imati srecu u ovome... poljubac i hvala unapred

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:19:21   
Nadita
Dano83 ja sam pre 5 dana bila u Nemanjinoj po drugi put jer su me 5 dana ranije vratili zbog dopune(falio mi je cervikalni i vaginalni bris mada moja doktorka kaze da se to vise ne trazi jer je to skoro odluceno i bris uretre za supruga),original papiri se predaju al oni samo pregledaju i vrate.Mi smo pola analiza radili privatno al smo trazili original sa pecatom tako da neznam dali ce vam uvaziti ako nema pecata
Pozdrav i srecno

(odgovor članu Dana83)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:26:19   
Dana83
Nadita hvala ti puno. Icicu kod njih da mi pecatiraju, mada su mi rekli da to ne rade, ni ovi u beo labu ni u konzilijumu. A jel ti mislis na bris uretre na klamidiju, mikoplazmu i ureoplazmu ili nesto drugo?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:28:36   
Nadita
Ne,mi smo bili uradili bris na te 3 bakterije al su oni trazili bris uretre bakterioloski to su opste bakterije

(odgovor članu Dana83)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:30:44   
Nadita
Tek kad smo to odneli prosli smo prvostepenu komisiju i jos nesto nemorate oboje da budete prisutni....tamo ce vam dati dva upitnika da popunite

(odgovor članu Nadita)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:35:44   
Dana83
Jao mi nemamo taj bakterioloski, a moj miz kad cuje da ce morati opet na bris🙁 Pa to nigde ne stoji, bar ja nisam videla. Ne znam sad da li da ga teram na to ili da probamo bez toga? Ludilo... koliko se ceka u Nemanjinoj?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:38:46   
Nadita
I mom je bilo ravno smrti sto opet mora da daje bris,al budi mudra pa ga privoli....imas li odstampano sve sto treba da uradite?

(odgovor članu Dana83)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:42:54   
Nadita
U Nemanjinoj ceka se sat sat ipo...zavisi koliko imaju posla

(odgovor članu Nadita)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:43:15   
Dana83
Uzela sam sa onog prirucnika za vto, sto je devojka neka objavila. Uglavnom ja imam hormone, cervikalni i vaginalni, kolposkopina i papa, zajedno imamo hiv, hepatitis b, c, sifilis, micoplazmu, klamidiju, ureoplazmu, a ja jos rubeolu i toks. po ovom sto sam videla jos, muz ima spermogram i spermokulturu. Jel treba jos nesto???

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:44:06   
Dana83
I HSG i laparoskopiju. Uputi za uz i spermogram

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:46:22   
Nadita
Meni su dali spisak u gradskom zavodu...prva stavka ovako pise
Bakterije,ureaplazma,mikoplazma i hlamidija?jel tako i kod vas?

(odgovor članu Dana83)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:48:39   
Dana83
Ja sam spisak skinula sa neta i nasla sam prirucnik sto je napisala devojka koja je prosla sve sa vto, tamo stoji za cervikalni i vaginalni, ali ne za bris uretre

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:52:47   
Dana83
Nadita, izvini sto te smaram. Da li si radila jos nesto sto ja nisam nabrojala? Tskodje ima upustvo za vto rfzo a koje je i dalhe na snazi, tamo he isto nabrojano sve sta treba

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:54:58   
Dana83
Vidim sad da ovde stoji bakterije, micoplazma i ureoplazma. Uzas, verovatno je to za bris uretre. Nksta morace opet

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:55:23   
Nadita
Dok dodjem kuci prosledicu spisak sad sam na poslu

(odgovor članu Dana83)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 20:58:58   
Dana83
Vazi, hvala. Kiss

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 21:17:50   
Nadita
E zbog tog zareza iza bakterije mi smo vraceni

(odgovor članu Dana83)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 21:38:41   
Dana83
Ma sad sam shvatila i ja. Cak i u onom prirucniku tako pise, a ja blesava sam mislila da se to odnosi na ove bakterije mikoplazma, klamidija i ureoplazma. Srecom da cervikalni i vaginalni imam. Hvala ti puno, spasila si me duplog odlaska u Nemanjinu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 21:42:31   
Nadita
Nema na cemu...ja sam cak sve rezultate nosila svojoj doktorki na uvid i ona mi nije rekla da treba da uradimo jos te bakterije nego da imamo sve sto treba
Pozdrav i srecno

(odgovor članu Dana83)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here