RE: procedura za VTO preko fonda (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Dana83 -> RE: procedura za VTO preko fonda (3.5.2017 21:46:18)

Hvala. I tebi zelim svu srecu. Pozdrav




teleMica -> RE: procedura za VTO preko fonda (30.5.2017 13:48:33)

Pozdrav svim buducim mamama :)

Mi smo na samom pocetku postupka VTO preko fonda, zanima me vase misljenje/savet gde nam je bolje da idemo na komisiju: Gak ili Visegradska?
Hvala na odgovoru




Dana83 -> RE: procedura za VTO preko fonda (30.5.2017 16:48:50)

Cao i dobro dosla :) Ne znam sta da ti kazem, koju istanovi da izaberes. Mi smo predali na drugostepenu u Visegradsku za koju sam se odlucila zbog dr koji me vodi. Trenutno smo predali papire i cekam poziv za uz. Ako ti bude trebao neki savet, pomoc pisi. Pozdrav, sretno!!!




babes -> RE: procedura za VTO preko fonda (30.5.2017 21:47:59)

Pozdrav devojke, evo ja danas obavih drugostepenu komisiju u NF i samo sam zelela da sa vama podelim jednu informaciju koja nekome moze znaciti.. Posle obavljenog UZ i suprugovog davanja "uzorka" , bili smo na razgovoru kod dr Lekic koja nam je pregledala svu dokumentaciju koja je bila u redu. Kada mi je postavila pitanje da li "bolujem od nekih bolesti" rekla sam ne, ali sam ipak pomenula hipotireozu zbog koje vec par godina pijem eutyrox, na sta me je ona pitala da li imam pismenu dozvolu endokrinologa da mogu uci u proces vto ... ?!?!?! [sm=zmeden.gif] Iskreno, skroz sam se zbunila jer prvi put cujem da to treba da se prilozi takodje.... Elem, na kraju sam dobila papir na kome pise da treba da se javim opet kod njih sledece nedelje zbog "dopune dokumentacije" tj sa tom "dozvolom" endokrinologa a ujedno ce mi ponoviti UZ jer mi je danas 26 dc, verovatno cu dobiti m. sutra ili prekosutra pa hoce da napravim jos jedan kontrolni uz sl.nedelje.... Eto, samo sam htela da vam kazem da pribavite tu potvrdu ukoliko imate problema sa bilo kakvom bolescu da vas ne bi vracali kao mene :) Ako ovo vec znate a ja sam nekako propustila - izvinjavam se sto davim temu :) veliki pozzz i srecno




Mirjanche -> RE: procedura za VTO preko fonda (13.6.2017 22:38:06)

Pozdrav devojke :-)
Jel je neka od vas radila u Jevremovoj? Treba mi pomoc oko izbora lekara. Mi smo prve dve VTO radili u Valjevu pa smo sad odlucili da malo pronenimo. Mozda su srecnije ruke :-)




nata11 -> RE: procedura za VTO preko fonda (18.9.2017 17:13:30)

Da li drugostepena trazi spermokulturu ili je dovoljan samo spermogram?
Spermokulture nema na spisku RFZO.




nata11 -> RE: procedura za VTO preko fonda (30.10.2017 13:36:09)

5 nedelja je proslo kako sam prosla komisiju i ni traga ni glasa od pisma[sm=zmeden.gif]
U klinici koju sam zaokruzila sam zvala, nema me na spisku do kraja 2017 kod njih. U komisiji u mom gradu isla kazu nema jos nista za mene, zvace me kada stigne. Gde bih jos mogla da pitam?




wivern -> RE: procedura za VTO preko fonda (25.12.2017 23:45:57)

Nadam se da je ova tema utihnula jer su svi ostvarili svoje snove....
Onima koji jos uvek nisu zelim svu srecu ovoga sveta...
Borba je nekada jako duga i poprilicno nepravedna ali se isplati....


Nato tebi posebno saljem veeeliki [sm=smiley31.gif]




nata11 -> RE: procedura za VTO preko fonda (26.12.2017 9:09:20)

Wiv [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




nata11 -> RE: procedura za VTO preko fonda (6.6.2018 9:43:12)

Neko mi je davao broj telefona RFZO gde se informisemo o procesu ali ne uspevam da pronadjem. Da li neko ima broj?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]