|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2017 21:46:18   
Dana83
Hvala. I tebi zelim svu srecu. Pozdrav

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: procedura za VTO preko fonda
30.5.2017 13:48:33   
teleMica
Pozdrav svim buducim mamama :)

Mi smo na samom pocetku postupka VTO preko fonda, zanima me vase misljenje/savet gde nam je bolje da idemo na komisiju: Gak ili Visegradska?
Hvala na odgovoru

(odgovor članu Dana83)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: procedura za VTO preko fonda
30.5.2017 16:48:50   
Dana83
Cao i dobro dosla :) Ne znam sta da ti kazem, koju istanovi da izaberes. Mi smo predali na drugostepenu u Visegradsku za koju sam se odlucila zbog dr koji me vodi. Trenutno smo predali papire i cekam poziv za uz. Ako ti bude trebao neki savet, pomoc pisi. Pozdrav, sretno!!!

(odgovor članu teleMica)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: procedura za VTO preko fonda
30.5.2017 21:47:59   
babes
Pozdrav devojke, evo ja danas obavih drugostepenu komisiju u NF i samo sam zelela da sa vama podelim jednu informaciju koja nekome moze znaciti.. Posle obavljenog UZ i suprugovog davanja "uzorka" , bili smo na razgovoru kod dr Lekic koja nam je pregledala svu dokumentaciju koja je bila u redu. Kada mi je postavila pitanje da li "bolujem od nekih bolesti" rekla sam ne, ali sam ipak pomenula hipotireozu zbog koje vec par godina pijem eutyrox, na sta me je ona pitala da li imam pismenu dozvolu endokrinologa da mogu uci u proces vto ... ?!?!?! user posted image Iskreno, skroz sam se zbunila jer prvi put cujem da to treba da se prilozi takodje.... Elem, na kraju sam dobila papir na kome pise da treba da se javim opet kod njih sledece nedelje zbog "dopune dokumentacije" tj sa tom "dozvolom" endokrinologa a ujedno ce mi ponoviti UZ jer mi je danas 26 dc, verovatno cu dobiti m. sutra ili prekosutra pa hoce da napravim jos jedan kontrolni uz sl.nedelje.... Eto, samo sam htela da vam kazem da pribavite tu potvrdu ukoliko imate problema sa bilo kakvom bolescu da vas ne bi vracali kao mene :) Ako ovo vec znate a ja sam nekako propustila - izvinjavam se sto davim temu :) veliki pozzz i srecno

(odgovor članu Dana83)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: procedura za VTO preko fonda
13.6.2017 22:38:06   
Mirjanche
Pozdrav devojke :-)
Jel je neka od vas radila u Jevremovoj? Treba mi pomoc oko izbora lekara. Mi smo prve dve VTO radili u Valjevu pa smo sad odlucili da malo pronenimo. Mozda su srecnije ruke :-)

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.9.2017 17:13:30   
nata11
Da li drugostepena trazi spermokulturu ili je dovoljan samo spermogram?
Spermokulture nema na spisku RFZO.

_____________________________





(odgovor članu Mirjanche)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: procedura za VTO preko fonda
30.10.2017 13:36:09   
nata11
5 nedelja je proslo kako sam prosla komisiju i ni traga ni glasa od pismauser posted image
U klinici koju sam zaokruzila sam zvala, nema me na spisku do kraja 2017 kod njih. U komisiji u mom gradu isla kazu nema jos nista za mene, zvace me kada stigne. Gde bih jos mogla da pitam?


_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: procedura za VTO preko fonda
25.12.2017 23:45:57   
wivern
Nadam se da je ova tema utihnula jer su svi ostvarili svoje snove....
Onima koji jos uvek nisu zelim svu srecu ovoga sveta...
Borba je nekada jako duga i poprilicno nepravedna ali se isplati....


Nato tebi posebno saljem veeeliki user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 25.12.2017 23:46:39 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: procedura za VTO preko fonda
26.12.2017 9:09:20   
nata11
Wiv user posted image user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: procedura za VTO preko fonda
6.6.2018 9:43:12   
nata11
Neko mi je davao broj telefona RFZO gde se informisemo o procesu ali ne uspevam da pronadjem. Da li neko ima broj?

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 610
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here