RE: Farba za kosu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Trcosava -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 9:32:26)

Mene je prošla želja za menjanjem boje kose. Ostajem verna mojoj crvenoj.

Već duže se farbam sa oliom i ok mi je. Ne gori mi kosu.




vonavoj -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 9:42:24)

Ja se farbam u moju boju,jer sam seda..a sad jo vise[sm=smiley36.gif]
Nasla sam dobru nijansu,cokolada,a ne ispadne tamna! Super farbe, alta moda,italijanske! Samo su im poskupele[sm=smiley5.gif]..kad su se pojavile bile su 270din,sad 390[sm=zz_er_what.png]




adulence -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 9:43:13)

Plavusice ajde da cujem kojim se farbama farbate,ja sam stalno nesto zuckasta....




cockic -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 9:46:26)

ja sam koristila duze vreme tu olia,ona tamnija nijasna crvene,i probam palete i syos i bas mi izgore kosu.mozda se vratim olii ona definiivno negori kosu.duze se ispira,ali barem kosa nije ostecena.jos se ja farbam na dva meseca,mozda sam koristila 3-4 te jednu palete i dve syos farbe i kosa mi se dosta ostetila.




cockic -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 9:54:22)

a za ovu boju mi kazu da je super,e boja je bas ko sto ja hocu smedje crvena,ali kosa mi je bezveze.jer je meni palete bila tamno smedja,pa sam opet te syos crvene,tako da mi je na glavi sad mix dve boje koji mi se svidja.kad bi tako uspela sa oliojm da mixam malo crvena,malo neka smedja njihova.mozda bude ok boja.




Anoniman -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 9:55:39)

ja cu prvi put da se prepustim mojoj frizerki[sm=smiley36.gif] videcemo sta ce ispasti[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 10:01:38)

Adulence ja sam za plavu boju koristila neki l"oreal ali znam kako izgleda kutija ne znam kako se zove. Malopre pisah Branki u nekoj temi da sam stavljala samo preliv, nisam se farbala i kosa mi nije bila zuta. Inace imam crveni pigment i ako se ne ofarbam ljudski licim na pile.
Mene da prodje zelja za menjanjem boje- NIKAD [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 10:25:25)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja cu prvi put da se prepustim mojoj frizerki[sm=smiley36.gif] videcemo sta ce ispasti[sm=smiley36.gif]

To mi još nije desilo - uvek znam šta hoću[sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 10:29:46)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
To mi još nije desilo - uvek znam šta hoću[sm=jezicek.gif]

Ja bas cesto odem kod frizera bas tako bez zelja, sednem i kazem hocu da se farbam i sisam ali ti odluci sta i kako. Ali ja sam bolesna za boje i frizure [sm=smiley36.gif]
Meni je poenta da se iznenadim, nekad me frizeri osisaju kako se ja nikad ne bih setila. i nikad nisu pogresili. Doduse znam gde idem.




Trcosava -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 10:34:30)

Wiki, ti nisi lavica [sm=jezicek.gif] gde neko bolje od mene da zna (vodolije se možda neće složiti smnom[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif])




Anoniman -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 10:48:39)

ahahhaha ja ne znam ni sta ce biti ni kako ce ispasti, ali moram da probam ahahha[sm=smiley36.gif] sto neko rece lako u crnu mogu da se vratim[sm=smiley36.gif]




ivaMark -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 13:10:09)


IZVORNA PORUKA: adulence

Plavusice ajde da cujem kojim se farbama farbate,ja sam stalno nesto zuckasta....


Adulence, evo bivse plavuse da se javi [sm=smiley1.gif]
Napisah malopre u razgovorima mama, Keune 1517... odlicna[sm=bravo.gif]




ishler -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 13:12:14)

Ja pre pet meseci presla iz plave u smedju,bila sam plava 10godina,kene frizerka koristi mesa nekoliko,ne ispira se a izrastak se ne vidi po dva meseca se ne farbam,prezadovoljna




adulence -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 14:04:01)

Ivamark i meni je kene najbolje izvlacio boju ali kazu da je ravna blansu....




ivaMark -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 14:29:01)

Jeste, da przi-przi. Dok sam se farbala Keune-om sisanje je bilo obavezno na max dva meseca... Nije bilo sanse da se kosa pusti ali je boja fenomenalna [sm=smiley1.gif]




doktorkakristal -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 14:38:26)

ADULENCE ja sam se godinama farbala profesionalnom Loreal inoa ili luo ali obzirom da su paprene i da ih ima samo moj frizer odlucila sam da se povremeno ofarbam sama jer vec imam pramenove,nasla sam u frizer sopu frilimix farbe,profesionalne su ali nesto blaze tuba je velika imas za vise puta negde je do 400 din,nije losa izvuce lepu plavu tj neku prirodno plavu,mada opet kazem ja imam pramenove pa mi oni prime bas lepu biserno belu boju




isidora88 -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 15:06:47)

adulence koleston uzmi, imas kod cvrleta, najbolja farba za plave nijanse[sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: Farba za kosu (22.2.2015 15:49:45)

Adulence, ja poslednjih godinu dana koristim Alfa parf, bas sam zadovoljna. I ona przi, ali nema tih zutih tonova. Ima u Lilly-u da se kupi.
Jel'' neko koristio Macadamia farbe? Menj frizerka preporucila posto hocu da predjem u smedje.




gagana83 -> RE: Farba za kosu (23.2.2015 13:29:30)

Super su Alfaparf, ja svekrvu farbam sa njihovomn 8.1, super je boja.
I ja se razmisljam o Macadamia farbi, mada sam super zadovoljna i sa Freelimix farbama, nego mi djavo ne da mira.
Kazu da su Macadamia plave previse jake, ostale bi trebale da su ok. Ja koristim njihovo ulje i masku, fenomenalni su.




jess021 -> RE: Farba za kosu (3.3.2015 23:07:14)

Jel neko koristio Garnier Olia farbe? Ja kupila, pa sta bude.




mali_mis -> RE: Farba za kosu (4.3.2015 7:25:42)

jess021 pisale smo vec na prethodnim stranama [sm=smiley1.gif]
Ja je koristim duze vreme, meni je odlicna.




Modessty -> RE: Farba za kosu (4.3.2015 9:34:32)

juče vidim studentkinju sa divnom crvenom bojom, onako zagasito crvena. Pitam koja je farba, kaže Avon mahagoni. A prirodna boja kose joj je kao moja, tamno smeđa. Da li je neko koristio Avon farbe? Kakve su?




Modessty -> RE: Farba za kosu (4.3.2015 9:36:49)


IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
To mi još nije desilo - uvek znam šta hoću[sm=jezicek.gif]

Ja bas cesto odem kod frizera bas tako bez zelja, sednem i kazem hocu da se farbam i sisam ali ti odluci sta i kako. Ali ja sam bolesna za boje i frizure [sm=smiley36.gif]
Meni je poenta da se iznenadim, nekad me frizeri osisaju kako se ja nikad ne bih setila. i nikad nisu pogresili. Doduse znam gde idem.



jao i ja imam takvu frizerku! Smao kažem ej ja bi nešto drugačije a ti smisli šta! [sm=smiley36.gif] Ili kažem oću crvene pramenove, a ti vidi za farbu i kako to da uradimo. I nikad nije pogrešila! Obožavam je! A i Danila šiša besprekorno!




Modessty -> RE: Farba za kosu (5.3.2015 9:55:24)

niko nije koristio Avon farbe?




Plavusa34 -> RE: Farba za kosu (6.3.2015 16:15:56)

Koristila sam razne farbe i poznate i manje poznate,skupe i jeftine al nista mi ne daje tu plavu boju koju bih ja htela




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>