RE: Farba za kosu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


vocicana -> RE: Farba za kosu (30.7.2016 7:23:29)

Branki, iz nekog razloga ja sam mislila da nosis kratku kosu, kako si lepa, bas si prava cici mici[sm=zz_inlove.gif]




Animsaj9 -> RE: Farba za kosu (27.10.2016 16:21:02)

Kad radim preliv izmedju dva izvlacenja pramenova , radim sa 10 FreeLimix i super ispadne, to je neka svetlo plava




Anck Su Nmaun -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 15:23:57)

Mamike pogotovo plavke jeste koristile KYO farbu za kosu? Ja bih da promenim a kazu da je bez amonijaka da super izvlaci plavu boju pa bih da probam...




Animsaj9 -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 16:05:32)

jesam ja sam koristila , i to bas svetlo plavu neku 10 tku cini mi se ili 9 ...[sm=zmeden.gif], ok su , ima ih u Aleksandru , i nisu skupe , mada su meni iz Aleksandra bolje jedne druge ,a tu su sa cenom i isto pakovanje 100 ml ...sad cu da pokusam da nadjem pakovanje da ti stavim




Animsaj9 -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 16:08:41)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1203/adl-2776d3.jpg[/img]
meni su bile super godinama sam ih koristila , i kosa bude jako lepa




Anck Su Nmaun -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 16:08:57)

Znam koristila Free limix i jos jednu ne secam se ali ovu nisam .100 ml je 300 din a meni se svidja 12 -ica..




Anck Su Nmaun -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 16:09:58)

I privlaci me to sto je bez amonijaka a plava...kazu dobro izvlaci




Animsaj9 -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 16:13:02)

da bez amonijaka je ta KYO i lepo mirise bas . Probaj sto da ne ,ako ti se ne bude svidelalako se vratis na staru.




emicaa -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 16:41:27)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mamike pogotovo plavke jeste koristile KYO farbu za kosu? Ja bih da promenim a kazu da je bez amonijaka da super izvlaci plavu boju pa bih da probam...

ja nikad cula [sm=smiley36.gif] mada ja samo kod frizerke uzimam farbe,nemam pojma ni kakvih ovako ima




Anck Su Nmaun -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 16:50:08)

Idem sutra da kupim pa javljam utiske kazu da ne przi kosu sto mi je naj bitnije.




milicicak -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 16:53:22)

Meni vreme za farbanje, skroz sam pobelela... Koja boja pokriva sede? Do sada sam uzimala Garnier, al mi sede probiju posle 5 pranja, bas me nervira. A sad bih i da malo potamnim boju, nesto izmedju braon-bordo-ljubicaste.




Animsaj9 -> RE: Farba za kosu (3.12.2016 16:56:08)

mislim da ni jedna ih ne prikriva u potpunosti




milicicak -> RE: Farba za kosu (4.12.2016 10:55:23)

Znam da ne pokrivaju... Definitivno je vreme da prihvatim da sam gospoja u godinama [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Farba za kosu (4.12.2016 11:04:03)

Ja sam se skroz prebacila na RR Line 8.66, plus crveni korektor, da mi se ne ispira ludacki, i zadovoljna sam.




milicicak -> RE: Farba za kosu (4.12.2016 11:06:19)

Misu, sta je korektor? Stvarno nista ne znam, u pravu je drugarica kad kaze da uopste nisam devojcica [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Farba za kosu (4.12.2016 11:11:36)

Milicicak, ako imas dosta sedih ne bih ti preporucila da potamnjujes nijansu, vise ce se videti sede.




mali_mis -> RE: Farba za kosu (4.12.2016 12:23:36)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Misu, sta je korektor? Stvarno nista ne znam, u pravu je drugarica kad kaze da uopste nisam devojcica [sm=smiley36.gif]


Korektor pojacava intenzitet boje, i ne ispira se boja brzo.




branki* -> RE: Farba za kosu (4.12.2016 18:44:11)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Meni vreme za farbanje, skroz sam pobelela... Koja boja pokriva sede? Do sada sam uzimala Garnier, al mi sede probiju posle 5 pranja, bas me nervira. A sad bih i da malo potamnim boju, nesto izmedju braon-bordo-ljubicaste.

milicicak,zasto da potamnis?meni se bas dopada onako kako sam te videla letos,onako cokoladno,pa mozda i neki svetliji preliv na to,bas ti to dobro stoji.




vocicana -> RE: Farba za kosu (4.12.2016 19:10:57)

Ja sam Anck uzimala tu farbu, svega dva put,a tuba je 100 ml, ali nije to plava boja, bez amonijaka nema plave boje, ja sam bila bas zuta a uzela sam najsvetliji ton.
Javi bas kako je ispala, ali definitivno je lepo sto ne gori kosu, punozdraviji izgled ima.




milicicak -> RE: Farba za kosu (5.12.2016 9:18:40)


IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: milicicak

Meni vreme za farbanje, skroz sam pobelela... Koja boja pokriva sede? Do sada sam uzimala Garnier, al mi sede probiju posle 5 pranja, bas me nervira. A sad bih i da malo potamnim boju, nesto izmedju braon-bordo-ljubicaste.

milicicak,zasto da potamnis?meni se bas dopada onako kako sam te videla letos,onako cokoladno,pa mozda i neki svetliji preliv na to,bas ti to dobro stoji.

Branki, dugo sam bila cokoladna sa svetlim pramenovima, dosadilo mi. A sad sam i dosta skratila kosu pa bih da budem malo vatrenija[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Farba za kosu (5.12.2016 13:01:49)

Ujeeee!ako si resila da budes vatrena,samo napred,podrzavam[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Farba za kosu (5.12.2016 21:50:55)


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja sam Anck uzimala tu farbu, svega dva put,a tuba je 100 ml, ali nije to plava boja, bez amonijaka nema plave boje, ja sam bila bas zuta a uzela sam najsvetliji ton.
Javi bas kako je ispala, ali definitivno je lepo sto ne gori kosu, punozdraviji izgled ima.


Pa preporucila mi je jedna plavusa kaze ubija zute tonove, ali ja svakako volim prirodniju plavu. Proslo me je ono vreme kad sam morala biti siva ili bela, nije mi to vise lepo, tako da vise volim neke neznije ali da nisu narandzaste. A kosa mi je super sada zdrava i bas sam zadovoljna i bojom i kvalitetom kose (al se nahvalih [sm=jezicek.gif])
Inace kupih farbu pa cemo videti...javljam utiske obavezno [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Farba za kosu (5.12.2016 21:55:06)

Malo sam u dilemi da li da se farbam. Mnogo imam odjednom sedih dlaka. Svidja mi se ombre, ali ne znam da li moze na moju neofarbanu kosu? Da li moram.da imam.ofarbanu kosu?




Anck Su Nmaun -> RE: Farba za kosu (5.12.2016 21:59:08)

Draga ako imas sedih dlaka... sta dobijas sa ombre? One ce se i dalje videti [sm=smiley22.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Farba za kosu (7.12.2016 20:08:36)

Evo da se javim sa utiscima... KYO farba 12. znaci nije naj svetlija, zadovoljna sam ubija onu zutinu.
Ima jos dve vrste ali platinaste jos svetlije ali ne voli te boje. Ne znam ko je rekao da ovo ne moze da izvuce palvu, meni je bas izvuklo lepo.
Ovako mi bas odgovara za sad... ipak da vidim kako se ispiRa i kakva je kad malo izraste, po meni tek se onda vidi kakva je prava boja.
Do sada sam koristila Subrinu ali sam primetila posle 2-3 pranja potamnim [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>