|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
11.6.2017 12:48:29   
IvanaSK RR
Choopo, hoces te pramenove da prefarbas ili celu kosu?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Farba za kosu
15.6.2017 17:01:18   
SunFlower
Zene, jel vam se desilo nekad da vam posle farbanja pojacano opada kosa? Naime, ofarbala sam se pre nedelju dana Syoss farbom, u crno se farbam, sta li mi bi, uvek uzimam ili Garnier ili Perfecz Mousse. Ljudi moji, meni od tada uzasno opada kosauser posted image Jos u toku farbanja sam primetila da je farba nekako jaca, intentivnija, jace mirise, nekako teska. Uzas, ionako mi je tanka kosa, a od opadanja jos uvek imam traume od onog postporodjajnoguser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Farba za kosu
15.6.2017 17:44:18   
IvanaSK RR
Da li si sigurna da ti je to od farbe?
Ako je od farbe trebalo bi da se polako smanjuje opadanje.
Sledeći put se vrati farbama koje si koristila pa ces videti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Farba za kosu
15.6.2017 17:51:21   
SunFlower
Ja bih rekla, da, 99% od farbe. Jer sam vec nakon ispiranja farbe videla da je vise kose nego uobicajeno u kadi. Plus, cela kosa mi se tako osusila, kao slama. A bas mi je bila fina neko vreme, i bas sam skoro s mamom komentarisala kako mi je kosa konacno normalnauser posted image
Cime da je osvezim, da joj vratim mekocu? Za opadanje sam uzela neki specijalni tonik pd arginina. Da probam kokosovo ulje?

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Farba za kosu
15.6.2017 17:55:03   
IvanaSK RR
Kokosovo ulje, maslinovo ulje... Mozes da stavis na kosu noc ili par sati pre pranja. Uzmi neko jako pakovanje i obavezno i njega stavljaj.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Farba za kosu
22.6.2017 6:49:57   
Anck Su Nmaun
Bila za vikend kod mame i reko ajd da iskoristim da se kuci ne farbam sama. Smuckala tri razlicite farbe i boja mi ispala fantasticna! A kad uzimm ovako po jednu nikad rako lepa.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Farba za kosu
22.6.2017 10:38:03   
vocicana
Ja treba da se smuckam, hajde taman se ciklus zavrsio, pa cu sada ovih dana to da obavim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Farba za kosu
22.6.2017 10:40:59   
Anck Su Nmaun
Ja na to ne gledam, evo bas sad kad sam se farbala sam imala a boja fantazija.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.6.2017 10:41:14 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Farba za kosu
22.6.2017 10:45:02   
vocicana
A ni ja ne gledam, uivek mi prima kosa, nego zbog generalnog osecaj acistoce. Da uradim generalku.user posted image
Nemam ni farbu covece, treba da idem i to da kupim, poludecu vise od troskova.
Prestacu da pusim, kako znam i umem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Farba za kosu
10.9.2017 21:46:53   
Dragce86
Koje boje preporucujete? Ja sam do sad koristila Stil sampone za farbanje ali sad bih presla na pravu farbu jer mi se ovi brzo isperu a sede pocinju :P
Kakva su iskustva sa Lorealom ili Palette Schwarzkopf, koja je bolja?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Farba za kosu
10.9.2017 22:04:21   
IvanaSK RR
Ja sam pre za Loreal. Ne kažem da je Palete losa, ali meni nije medju omiljenim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Farba za kosu
11.9.2017 8:30:47   
krin 40
Dobra je Loreal i Selective..izvlači dobro taman koren.Pa na par meseci i pramenovi..

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Farba za kosu
18.9.2017 18:29:04   
Dragce86
E super mi je ispala ova Palete boja meda, odusevljena sam :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Farba za kosu
18.9.2017 19:33:23   
Anck Su Nmaun
Nije Palete losa, ja sam je dugo koristila dok mi nisu izbacili nijansu koju sam dugo koristila. Pa bas neka boja meda bese, ai nije skupa.
Sad koristim neku profi KYO, velika tuba 100ml taman za dva farbanja (skoro user posted image ) i prezadovoljna sam.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Farba za kosu
18.9.2017 20:19:53   
krin 40
Anck ja prvi put čujem za tu farbu?Kako izvlači?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Farba za kosu
19.9.2017 8:29:36   
nata11
Anck ja uzvek uzimam profi u kojima imas za 2 farbanja. Bas sam razmisljala poslednji put da uzmem tu ali ako se nevaram ona je bez amonijaka? Meni treba ipak neka jaca da izvuce od tamno smenje u plavo, a bez amonijaka to nisam uspela.

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Farba za kosu
19.9.2017 14:39:28   
Anck Su Nmaun
Nata mislim da jeste ali kako ne, pa ja izvlacim plavu sa njom!

Ima dosta vrsta tih proofi , ranije sam koristila Freelimix ali mi przile kosu. Pa posle nje neku.... ne secam se imena. Sad sam se fino pronasla u ovoj i ne menjam. Kosa mi je jako lepa , zdrava, odlicnma boja!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Farba za kosu
19.9.2017 14:45:47   
krin 40
Anck a gde je kupuješ?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Farba za kosu
19.9.2017 15:03:07   
Anck Su Nmaun
Pa po NS ima parfimerija Aleksandar ( i maloprodaja i veleprodaja) ne znam ima li je po BG?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Farba za kosu
19.9.2017 15:15:51   
krin 40
Ahaa..to je verovatno Aleksandar MN..Nikada nisam ulazila a rekla mi je koleginica da svašta imaju.E baš ću da probam.Ja farbam izrastak.Sad mi se ne svidja moja boja

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Farba za kosu
20.9.2017 10:31:37   
nata11
Znaci dobro izvlaci?
Koju nijansu uzimas. Ja cu poruciti online za sledeci put. Sada gledam cenu jel moguce da je 380 dinara??

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Farba za kosu
22.9.2017 10:14:53   
vocicana
Pisala sam vec o njoj, lepa mi je bila dva puta a onda sam postala zuba kao limun nemaju amonijak I nisam je vise uzimala. Divno mirisu I ne gore kosu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Farba za kosu
20.10.2017 15:55:29   
MamaNecaVo
Still pro.
Konacno farba od koje nemam zuti ton i kojom sam.odusevljena.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Farba za kosu
27.10.2017 17:22:47   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: nata11

Znaci dobro izvlaci?
Koju nijansu uzimas. Ja cu poruciti online za sledeci put. Sada gledam cenu jel moguce da je 380 dinara??

Da jeste 380

Stalno koristila istu boju al zadnji put sam bila jako zuta...sto nemam pojma.

Voci, ti verovatno ides na platinastu, ja ne, vise volim na prirodno plavu ,Al mi je kosa predivna i zdrava!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Farba za kosu
28.10.2017 8:36:09   
nata11
Jel uzimas njihov hidrogen? Koji procenat stavljas? Koji broj farbe?
Porucicu ovih dana.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here