|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 18:22:45   
Ana RR
Gagana, meni se sviđa 4.23 i 5.23. Ali ne znam kada ću se usuditi da se ofarbam, sve mi je nešto žao. A sećam se vremena kada sam se farbala dva puta dnevno (da, dnevno user posted image )

Jao Suzi, hahahahahaha user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 18:58:57   
gagana83
Ja nisam bas 2 puta na dan, ali jesam dva puta u dva dana, nakon samostalnog neuspelog blajhanja :D

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 19:04:21   
Rosita
Joooj dunja, ahaha😁😁😁. Slično i moji reaguju, iznenade se. Muž zeza što sam se nacrtala, D mi jednom rekao da sam malo strašna.
Baš mi je drago da ti godi biocap! Sećam se da divno mirišu.
Ja sam upravo pod garnier cn 9.1. Čekam da me spere.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 19:20:35   
pari
Javi Rosi kako je ispalo...

Mene moj M gleda kad se nasminkam...kaze Kako si lepa 😊

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 19:25:04   
Sanjica26 RR
Vi kad pricate o tim farbama sa brojevima kao da slusam o spanskim selimauser posted image

Moja deca vole da se nasminkam, ali ja se uvek diskretno i nezno nasminkam. Zbog toga vole.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 19:39:44   
milicicak
Rosi, bravo za frizeraj, javi kako je ispalo 😃
Ja sam skroz seda, ovaj izrastak mi je vise beo nego smedj. Farbam se u neke crveno-mahagoni nijanse i nervira me sto mi se posle par pranja sve farbe koje sam probala isperu na neku crveno-braon...
Kakve su te Kyo farbe sto se ispiranja tice? I jel stvarno pokrivaju sede kao sto gagana kaze?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 19:47:19   
IvanaSK RR
Mili, verovatno i ti imas vise crvenog pigmenta, a i sve farbe koje imaju crveno u sebi tako se ispiraju.
Ok su Kyo, ali niko ne moze garantovati da ce pokriti sede. Uostalom, kao i bilo koja druga farba.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 19:54:02   
gagana83
Milicicak, nisi me razumela, a i konfuzno sam napisala. Htela sam reci da meni Kyo pokriva sede bas kao i svaka druga farba. Nemam problem sa tim. A mislim da ona generalno nije dobra za pokrivanje sedih, jer je bez amonijaka. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 19:55:13   
dunja RR
Meni S kaze, baaas si mi lepa. Ali to samo kad sam bez sminke, da stavim mrvu sminke on primeti i negoduje, voli covek prirodno sta cu user posted image ma isto kao i mm. Ja se bas retko sminkam inače, ali samo blaga maskara i sjaj na usne (koji brzo pojedem), pudere ne stavljam nikad.

 
IZVORNA PORUKA: pari

Javi Rosi kako je ispalo...

Mene moj M gleda kad se nasminkam...kaze Kako si lepa 😊




< Poruku je uredio dunja RR -- 15.1.2019 19:59:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 20:03:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja nisam bas 2 puta na dan, ali jesam dva puta u dva dana, nakon samostalnog neuspelog blajhanja :D


Zbog neuspele vatrene crvene u roku od par sati prefarbam se u crno... ne znam šta mi je gore stajalo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 20:14:40   
milicicak


IZVORNA PORUKA: gagana83

Milicicak, nisi me razumela, a i konfuzno sam napisala. Htela sam reci da meni Kyo pokriva sede bas kao i svaka druga farba. Nemam problem sa tim. A mislim da ona generalno nije dobra za pokrivanje sedih, jer je bez amonijaka. 



Pomislila sam da je to slucaj al sam se ponadala da nije 😁 ja sam bas seda ne mili mi se boja ala Zorica Brunclik 😂 mada imajuci u vidu moju familiju dugo sam i izdrzala obojena 😂
Ivana, uvek sam se pitala zasto tako brzo zavrsim kao sargarepa, sad znam, hvala 😘
Mozda se ipak odlucim za neku cokoladnu varijantu. U svakom slucaju moram to brzo da uradim.
Dobro ste me podset_ile da i sminku moram da obnovim 😉

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 20:23:29   
IvanaSK RR
Mili, ne bih da sad izgleda da pametujem, al vecina cokoladnih nijansi sadrzi crveno u sebi. Ako neces crveno gledaj onda nijansu bez crvenog, neku svetliju braon ili ne znam vec sta ti se svidja.
Mi, kao narod, genetski imamo dosta crvenog pigmenta. Zato je problem zenama da budu plave pa cak i crne. Mnogima se i crna ispira sa nijansom crvene.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 20:48:12   
pari
Mi smo uglavnom svi tamni i zato imamo puno crvenog pigmenta. 

Zato sam ja lepo crvena i kraj 😁 zezam se...ja nisam tamna ali sam oduvek volela tople tonove boje...volim crvenu i bakarnu...iako volim i plavu boju...jednom cu ponovo biti plava 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 21:46:12   
Rosita
Ispalo manje, više isto😁. Na mojoj podlozi isto. Dobro, malo svetlije i svežije. Ok je za sad, pa polako, videću ubuduće.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 22:09:30   
Ana RR
Mili, ako nećeš crveni sjaj onda ti treba neka pepeljasta nijansa. Ja volim boju čokolade i taj crvenkasti sjaj a svojevremeno sam se farbala u neku bronzu (loreal) i bila je prelepa.

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.1.2019 22:51:35 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 22:11:52   
nata11


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja nisam bas 2 puta na dan, ali jesam dva puta u dva dana, nakon samostalnog neuspelog blajhanja :D


Zbog neuspele vatrene crvene u roku od par sati prefarbam se u crno... ne znam šta mi je gore stajalo user posted image



3x u 1 danu 😁1 uzela tamno plavu ali kako sam bila blajhana primila tamno smedje2 uzela plavu ono ispalo zutoPa lepo opet oprala, osusila i otisla u bipu3 uzela sivo i ispala onako. Zalosno plava 🤭Dobro imam kose


_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 22:36:30   
Ana RR
Joj Nato user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Farba za kosu
16.1.2019 15:56:44   
vocicana
Ti si Nato definitivno moj idol. Ja sam samo jednom dva puta u jednom danu oprala kosu 7 puta samponom, trljala do besvesti, da se ispere braon pramenovanje, jer sambila model , hvala mom drugu za Subrina professional tim, on me je covek zatamneo, urnisao, nijansirao nesto, da sam nakon 7 pranja, a izmedju 3-4 ofarbala mojom bojom, pa prala jos 4 puta pa drugu polovinu plave stavila na glavu, zaista ne znam kako mi jeista ostalo na glavi.
Zato sam sada jako zadovoljna.
Nego cula sam nesto novo za neke tretmane kod frizera, pa mozda padne i nova tema.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Farba za kosu
16.1.2019 22:21:38   
gagana83
Lude ste :)
Ja se ofarbala ovom Macadamiom. Svidja mi se, mada mislim da cu sledeci put jos malo topliju boju, svidja mi se 7.23, isto Macadamia. Mozda je pomesam sa malo 8.23.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Farba za kosu
17.1.2019 8:46:03   
nata11
Nikada ja kosu nisam zalila.
Bila crna, smedja, sarena, crvena, ljubicas_ta. Evo vec bas dugo sam plava.  Jer plavuse se ipak najbolje zabavljaju.  😁
Planiram sisanje na neki duzi paz koji je lak za odrzavanje.  Nesto mi u trudnoci nije primila plava pa mozda predjem u tamno plavo. 

_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Farba za kosu
17.1.2019 9:38:24   
gagana83
Nato, ljubicas_ta nisam bila. A nije da nisam imala zelju. Zato crna, crvena, ridja, plava, satirana i sad vec par godina smedja. I sa frizurama je slicna prica, sve sam izmenjala. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Farba za kosu
20.1.2019 7:42:32   
vocicana

IZVORNA PORUKA: nata11

Nikada ja kosu nisam zalila.
Bila crna, smedja, sarena, crvena, ljubicas_ta. Evo vec bas dugo sam plava.  Jer plavuse se ipak najbolje zabavljaju.  😁
Planiram sisanje na neki duzi paz koji je lak za odrzavanje.  Nesto mi u trudnoci nije primila plava pa mozda predjem u tamno plavo. 

Nato11 user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 10:45:15   
Ana RR
Devojke koje koriste Kyo ili Biokap farbe - čitam iskustva po netu i čini mi se da boje ispadaju malo tamnije nego što je u katalogu. Ja bih probala neku čokoladnu nijansu ali ne bih da bude pretamna jer imam svetao ten. Koja su vaša iskustva po pitanju boja?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 11:11:19   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Kyo je odlicna farba, mada ne znam koliko je dobra za pokrivanje sedih. Meni pokriva, ali meni svaka pokriva.Godinama vec se farbam sa Kyo 6.1 i 7.1 ili Freelimix 6.11 i 7.11. Hidrogen isto njihov od 6% i to uzimam onaj litarski. Sad sam resila malo da promenim. Uzela sam neku cokoladnu Macadamia 7.77.




Gagana, sada gledam ovu Macadamia što ti koristiš - piše da je to Intenzivna čokoladno plava. Buni me to plava user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 11:48:57   
dunja RR
Anči, meni svaka farba ispada tamnija nego na kutiji, pa tako i Biokap. Ja mešam svetlo plavu i nijansu tamniju, malo mi povuče ta tamnija na crvenkasto, ali nije strašno, sviđa mi se.
Ali Biokap je fenomenalna, vidi se da nema hemije, meni se kosa preporodila, ne masti se, ali nije ni suva i baš mi je porasla lepo sada u trudnoći.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Devojke koje koriste Kyo ili Biokap farbe - čitam iskustva po netu i čini mi se da boje ispadaju malo tamnije nego što je u katalogu. Ja bih probala neku čokoladnu nijansu ali ne bih da bude pretamna jer imam svetao ten. Koja su vaša iskustva po pitanju boja?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here