|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 20:51:07   
Ana RR
Mili, imaš ih u Alexandar-cosmetics.

Ja sam opet odustala od farbanja user posted image išla sam da kupim BioKap i nisam mogla da se odlučim za boju. Obrni okreni najviše mi se dopada moja boja user posted image

Još uvek nemam neke vidljive sede pa mogu da se provučem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 21:10:53   
milicicak
Vec vidim da cu da narucim pa ako ubodem boju ubodem 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 21:33:16   
milicicak
Jel probao neko Cvrle farbe?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 22:10:15   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Vec vidim da cu da narucim pa ako ubodem boju ubodem 😂


user posted image probaj!

E nisam, ne znam kakve su. Mislim čuj mene, nisam - pa nisam se farbala bar 10 godina user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 22:30:18   
gagana83
Ja sam opet poludela. Prosli put sam se ofarbala u cokoladu, sad bih nesto na ridje.

Ovako nekako. 

user posted image

user posted image

user posted image


Eto kad coveka ubije dosada sta se desi :D Lezala sam danima, diskus hernija me zeza i smislila da se prefarbam. Farbe narucene, za koji dan se farbam. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 22:32:57   
vocicana
Bice ti lepo Gagana, osvezices malo boju sa tim bakrom!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 22:35:13   
gagana83
Racunam da mi nece lose stajati, bila sam i vatreno crvena i bilo mi je fino. Nadam se samo da sam ubola farbe koje planiram da mesam, jer farbe u ovoj boji nema, mora da se mesa. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 22:39:08   
Ana RR
Gago, divna je boja user posted image ja volim te tonove. Odlično će ti stajati, čekamo fotku user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Farba za kosu
22.2.2019 10:39:33   
pari
Gagana,bas mi se svidja...i ja polako pokusavam da predjem u bakarnu...jos sam crvena sa primesima bakarne. Koje si boje uzela?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Farba za kosu
22.2.2019 14:06:30   
vocicana
Milicicak, odlicne su, samo ti je moj savet da odes obavezno I pogledas katalog sa bojama, jer ako ti je dobar pigment prema boji koju zelis, primice lepo sigurno. Ja se farbam za koji dan, ali kod frizera jer farbamo duzinu celu, pa cu se javiti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Farba za kosu
22.2.2019 19:08:27   
gagana83


IZVORNA PORUKA: pari

Gagana,bas mi se svidja...i ja polako pokusavam da predjem u bakarnu...jos sam crvena sa primesima bakarne. Koje si boje uzela?




Igoru 7.77, ona je bas bakarna i neku koleston cokoladnu. 
Nadam se da cu dobiti bar slicno, videcemo. Probacu prvo na jednom pramenu. Mozda je bilo pametnije da sam isla kod frizera. 


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Farba za kosu
22.2.2019 19:39:20   
Rosita
Ja cu sledeci put uzeti garnier 10.1. Na kosi mi je bila 8.1, 9.1 nikakva promena, samo eto sjaj, svežina posle farbanja.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Farba za kosu
26.2.2019 15:25:59   
gagana83
Ja se ofarbala.


Jos uvek ne znam da l mi se svidja :D
Pod razlicitim osvetljenjem totalno razlicito izgleda, ide od smedje sa bakarnim odsjajem, preko ove boje kao na slikama sto sam postavljala iznad, pa do drecavo narandzaste. 
Na kraju sam se ofarbala samo ovom 7.77, nisam dodavala cokoladnu. Mislila sam da na smedjoj podlozi ne moze da ispadne mnogo intenzivno, ali sam se presla. Sledeci put cu najverovatnije da mesam dve boje. Bas dobro izvlaci Igora a nisam primetila da mi je kosa suvlja nego inace. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Farba za kosu
26.2.2019 15:33:06   
mirana1
Super. Svidja mi se kad ljudi mixuju i isprobaju nijanse.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Farba za kosu
6.5.2019 17:56:50   
kamičak
Valjaju li kolor samponi ili ipak nista bez farbe za kosu?

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Farba za kosu
6.5.2019 18:09:13   
Filadendronka
Zavisi da li zelis nesto privremeno ili trajno. Bolje kosu prepusti frizeru. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Farba za kosu
6.5.2019 18:54:08   
kamičak
Ako je neko probao obe varijante neka napise utiske

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Farba za kosu
6.5.2019 19:36:46   
nata11
Valjaju ako imas svetlo braon npr. a hoces mahagoni. To sam probala mada davno. Mislim da je paletina bila.


Ostale kombinacije ne znam koliko bi isle tj. koliko bi tamnija kosa primila. 

_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Farba za kosu
6.5.2019 21:48:11   
kamičak
Ok videcu da uzmem Palette, hvala

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Farba za kosu
9.5.2019 20:08:32   
Sanidej
Nema velike razlike, samponi se malo brze isperu. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Farba za kosu
9.5.2019 22:15:14   
Filadendronka
Trenutno je u DM-u 15% snizenje na bas sve. Malopre sam bila i bas ima ogroman izbor proizvoda za bojenje kose.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Farba za kosu
27.5.2019 11:43:30   
Ana RR
Imam dve svadbe u junu i reših da se ofarbam, malo da osvežim. Hoću Biokap definitivno, samo da se skontam sa bojom. Ne želim da budem svetla, volela bih neku tamniju kestenjastu npr. Tj. braon sa crvenkastim sjajem. Čini mi se da ova 5.05 nije loša mada na svim fotkama deluje drugačije.

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.5.2019 11:44:59 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Farba za kosu
27.5.2019 23:00:30   
vocicana
Jeste dobra boja Anci, ali na drugoj deluje kao kesten plava. Ali zasto da ne, probaj.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Farba za kosu
28.5.2019 22:48:16   
Ana RR
Voci, evo mislim se da poručim online, taman i krema za lice mi treba pa sve o jednom trošku. Nego me nervira što ni preko kataloga a ni ovako preko neta ne mogu da procenim boju. Pod onim svetlom u radnji mi sve deluje isto.

Zapravo, ovu sam mislila umesto one gore

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Farba za kosu
29.5.2019 7:53:25   
IvanaSK RR
Anci,skroz lepo izgleda nijansa.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here