|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati?
15.2.2015 1:18:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: wivern

Sad kad pomen nov, meni se jako svidja i onaj fiat 500l a nije ni mnogo skup.. ali tako, meni se svidja i mogu samo da mastam user posted image


Kupio ga dever pre neki dan tj kupio dva auta (a kući ima tri trenutno user posted image ). Ovde postoje neke aukcije na kojima možeš kupiti maltene nov auto ali npr udaren gradom ili čuknut ili slupan, pa ti posle sređuješ. To uglavnom kupuju stranci, kanađani se ne bakću sa tim (a i mnogo su glupi za to, iskreno). I kupio dever fiata, udaren spreda, par meseci star, ništa nije prešao. Platio ga 4 hiljade dolara (2800 eura) ali pošto ovde nema delova a iz Amerike mu je skupa dostava, sad je licitirao još jednog koji je udaren od pozadi pa će sklapati. Mislim, ludilo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Kakav automobil izabrati?
15.2.2015 1:26:50   
dunja RR
Sviđa mi se ovo za garanciju, nemam iskustva nikakvog vezano za kola, posebno nova :)

Nisam još napomenula da bi mi auto prvenstveno koristili za putovanja van Beograda, znači do mm-vih u BIH, do Grčke, i po Srbiji, vikend varijanta. Naravno i po gradu kada zagudi, ali to sigurno ne često, jer živimo u širem centru pa stvarno nije neophodan auto svakodnevno. Sve nam je blizu, pijaca, bulevar, parkovi, sada i posao user posted image
Da li se isplati nov za tu varijantu?


< Poruku je uredio dunja RR -- 15.2.2015 1:28:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Kakav automobil izabrati?
15.2.2015 1:35:59   
Ana RR
Pa šta znam, mislim da se nov auto uvek isplati. Ali realno, vama bi i neki mlađi polovnjak radio posao. Gledaš da nije skupo održavanje, da ima delova, da ne troši puno...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Kakav automobil izabrati?
15.2.2015 12:27:37   
dunja RR
Iskreno, moj neki budžet za auto je odavno određen na 3000, ali ono što do sada gledah, nisam mogla naći ok mlađi auto (pod mlađim mislim na od 2006 pa na gore), zato bi se nategla do 5.000. Ali što kažete, za te pare bolje uzeti na rate novi (tj- dati 5000 za učešće, ostalo na rate), sada moram dobro razmisliti, ali bih htela više da okončam tu priču sa autom.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Kakav automobil izabrati?
15.2.2015 12:42:01   
emicaa
Mi ćemo na ljeto mjenjati auto,nama treba nešto sa što većim gepekom kad idemo za Bosnu da imamo dovoljno mjesta i meni je za to idealna opet zafira ali nikako da ovog svog ubjedim,imali su neke greške ta auta i on sad neće,da se bar ne razumije toliko oko auta bilo bi lakše.Na kraju smo se dogovirili da jabiram boju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Kakav automobil izabrati?
15.2.2015 14:01:10   
isidora88
Meni su od tih vecih super ford c max i b max, to mi je super sa porodice sa 3 i vise dece.
Dunja ono za placanje bez kamate imala je kia, hjundai, reno, dacia. Meni su kia i hjundai mnogo bolji od dacie i renoa, a i kvlitetnije su uradjeni, nemaju puno kvarova, reno ima losu elektroniku, dacia je po meni losa zbog nekvalitetne plastike, meni se nije svidelo jer sve nesto skripi, pucka, i to sam gledala novi sandero i stepway.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Kakav automobil izabrati?
30.4.2015 19:45:44   
lesica
Drage, ima li ko iskustva sa hyundai trajet-om?


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Kakav automobil izabrati?
19.9.2015 11:07:28   
emicaa
Ovako,mi uzeli opel zafiru,bjela.Prešla 49 000 i košta oko 20 000.Jutros smo potpisali papire a u četvrtak ćemo je preuzeti.Uzeli na lizing.Baš sam happy user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Kakav automobil izabrati?
19.9.2015 17:12:37   
wivern
Obožavam karavane i te mini venove, Emice sjajno user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Kakav automobil izabrati?
19.9.2015 17:51:36   
emicaa
I ja Wiv,kad smoprošlo uzimali ja sam i tad govorila da uzmemo neki opelov kombi ali mm nije bio za to a sad se složio samnom user posted image opametio se user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Kakav automobil izabrati?
19.9.2015 18:19:32   
wivern
I ja, volim kad auto mozes da natrpas stvarima, kad je visok i ne moras da ulazis u njega savijajuci se, kad ima dosta mesta za sedenje...
Davno je proslo vreme kad sam volela sportske automobile i dvosede.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Kakav automobil izabrati?
19.9.2015 18:36:18   
emicaa
Mi smo imali alfa romeo mito i obožavali smo ga ali kad se T rodila postalo premalo,nisu mogla kolica stati,niti je imao zadnja vrata.Prodali ga i kupili lagunu ali njoj svaki čas nešto falilo ali je imala 90 000 km kad smo kupili,nije ni čudo.E sad treća sreća user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Kakav automobil izabrati?
20.9.2015 23:07:05   
nata11

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ovako,mi uzeli opel zafiru,bjela.Prešla 49 000 i košta oko 20 000.Jutros smo potpisali papire a u četvrtak ćemo je preuzeti.Uzeli na lizing.Baš sam happy user posted image


Super cestitam user posted image da vas lepo sluzi

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Kakav automobil izabrati?
22.9.2015 11:55:33   
degu
Emice imamo isti ukus i što se auta tiče user posted image
Mi isto planiramo nekad neku Zafiru ili Merivu da kupimo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Kakav automobil izabrati?
22.9.2015 12:02:05   
lesica
Ajoooj, pa ja ne napisah da smo mi uzeli na kraju hyndai trajet user posted image
I to nam je malo user posted image


Emice, sjajno, neka vas lepo služi pa i bolje da promenite user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Kakav automobil izabrati?
22.9.2015 14:30:05   
emicaa
Hvala vam,ja se nadam da će služit 5godina jer na toliko smo uzeli lizing user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Kakav automobil izabrati?
7.3.2016 20:49:40   
lesica
Drage, ima li ko od vas auto sa zatamnjenim staklima?
Jeste li radili atest na ista?
I koliko je izaslo?

Mi bi trebali da registrujemo kola ovih dana, i mm se lomi da li da skida folije. Zainatio se i nece da da silu para ( minimum oko 15000) za zadovoljstvo zvano atest na zatamnjena stakla. Pride sve odradjeno u zvanicnom servisu, sa garancijom i slicno...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Kakav automobil izabrati?
10.3.2016 18:50:35   
jess021
Les, mm je ovo dobio pre neki dan kao sluzbeni dopis od firme:
Putnička vozila koja imaju nalepnice na zadnjim bočnim staklima i zadnjem vetrobranu sa UNUTRAŠNJE strane, PODLEŽU atestu tih nalepnica. Nalepnice u smislu zatamnjenja stakala sa unutrašnje strane su na njima dozvoljene ali se mora u AMSS uraditi atest. Trošak atesta, prema AMSS 2.400, takse državi 6.600, novi tehnički pregled 1.500 dinara.
Mm kaze da nije siguran da li je uslov za registraciju, ali je kaznjivo po zakonu.



< Poruku je uredio jess021 -- 10.3.2016 18:51:38 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Kakav automobil izabrati?
10.3.2016 21:43:25   
isidora88
Nama su bas zatamljena stakla na autu, tako smo kupili, mada mm je pandur pa niko nije pravio problem, nadam se da ni nece. Sad me plaso samo ovo oko registracije , da onaj ko ima neplacene kazne nece moci da registruje auto.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Kakav automobil izabrati?
10.3.2016 22:42:34   
vikiveki
Isidora i ja sam čula da oni koji nemaju plaćene sve kazne neće moći da registruju kola dok ne isplate sve.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Kakav automobil izabrati?
11.3.2016 20:26:21   
nata11

IZVORNA PORUKA: isidora88

Nama su bas zatamljena stakla na autu, tako smo kupili, mada mm je pandur pa niko nije pravio problem, nadam se da ni nece. Sad me plaso samo ovo oko registracije , da onaj ko ima neplacene kazne nece moci da registruje auto.


Meni je to za svaku pohvalu. To smatram sasvim normalnim. Veci problem su sami policajci i njihovo ponasanje.

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Kakav automobil izabrati?
11.3.2016 21:26:49   
vikiveki
I naša kola imaju zatamnjena samo zadnja stakla i nas brine koliko će nam trebati za registraciju,pošto smo ih skoro kupili sa takvim staklima,auto je vozio neki diplomata pa zatamnio stakla.A mm kaže da je registracija takvih kola skupa zbog tog atesta za zatamnjena stakla...i mi ćemo najverovatnije skinuti te folije

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Kakav automobil izabrati?
11.3.2016 21:57:16   
Maraj
Mi sutra idemo u auto salon da probamo fijatov 500L i neki fijat tipo

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Kakav automobil izabrati?
19.4.2016 9:57:31   
Anck Su Nmaun
Mi najvise volimo VW i Audije, i imali smo zelju jednog predivnog Audija da uzmemo ali onda jedno malo bebce se najavilo pa smo morali da menjamo planove.
Jos uvek se prebacujemo sa jednog na drugi i nikako da se odlucimo, ali je Definitivno da nam treba novi auto jer ce nas biti 5-oro. Mislim to je auto koji cu ja najvise voziti decicu jer mm ima sluzbeni.
Tako da ce moja velika zelja maaalko da saceka....

Sad gledamo Senic-e nisam odusevljena autom, ali mi je stvarno komforan, unutra nema sta ne moze stati a nemoramo puno da doplacujemo. Jos smo gledali jedan sa panoramom na krovu..odusevilo me user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.4.2016 10:00:18 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Kakav automobil izabrati?
20.4.2016 0:00:01   
choopa choops
Nikad više Volkswagen! (imamo Tiguana sad će još malo 10 godina, kupljen nov, u ovlaštenom salonu, znači nije neki škart polovnjak pa da mislimo da je zbog toga loš, i ne znam da li su i ostala vozila takva, ali što se nas tiče morali bi da izbace nešto predobro da bi ih opet uzeli u obzir).

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here