|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati?
2.10.2016 21:49:39   
NadaR
Superiška Dijo user posted image Neka te fino služi user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 9:46:41   
Sanjalicaaa
Zene, jel imate problem sa tim da li vozite mali ili veliki auto?

S obzirom da sam skoro polozila, ja bih sto manji auto tipa Sevrolet Spark. Medjutim mm smara kako je mnogo mali i slab i bla bla. Nasli smo se na Pezouu, samo sto bih ja 206, a on 307 user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 9:49:13   
Anck Su Nmaun
Samo treba da steknes osecaj. Ja sam godinama vozila Golfa 4 , znas da je on skracen nije limuzina.
I sad uzeli Pasata karavana, ne moze biti duzi user posted image trebalo mi je dve nedelje da se malo opustim sa parkiranjem ali brzo udjes u stos.

Mada imate dvoje dece, vidi sama sta ti je prakticnije, mi vecito nesto vucemo tamo vamo, putujemo tako da smo se jedva potrpali u Golfa kao cetvoroclana porodica , A Pezoic je cini mi se jos manji.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.12.2016 9:52:45 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 11:07:57   
Ana RR
Meni je san da vozim mini morisa user posted image pristala bih i na fiat 500 (fića) ali mini je mini user posted image

Vozila sam hyundai sonatu i meni je bio nezgodan, jedina dobra stvar je što je bio automatik pa je laganica za vožnju. Ali više mi odgovara manji tj kraći auto. Ja se bolje osećam a to mi je bitno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 11:13:59   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni je san da vozim mini morisa user posted image pristala bih i na fiat 500 (fića) ali mini je mini user posted image

Vozila sam hyundai sonatu i meni je bio nezgodan, jedina dobra stvar je što je bio automatik pa je laganica za vožnju. Ali više mi odgovara manji tj kraći auto. Ja se bolje osećam a to mi je bitno.


user posted image
I ja bih miniku user posted image Meni su mnogo slatki ti maleni sto se svuda zavuku.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 11:15:23   
Anck Su Nmaun
To je super za gradske voznje.... i bez dece user posted image
Ali moj ukus su ipak limuzine user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 11:19:33   
Ana RR
Ja sam jednim detetom mogu u bilo koji auto user posted image Taman za Minija user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 13:29:39   
emicaa
Znas Anci i ti sta valja,i ja bih minija user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 13:35:40   
Sanjalicaaa
Ja sam skroz bez iskustva u voznji. Tek krecem da vozim. Ne znam uopste da se parkiram, a kamoli neki veci auto user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 14:22:11   
isidora88
Mi smo kupili audi a4, limuzinu, super je, jeste mnogo veci od pezoa 307 (prodajemo ako nekom treba user posted image ), ali je bar meni laksi za voznju i ima ogroman gepekuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 15:01:47   
branki*
Super,isidorauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 15:26:16   
mamica 91
Mi imamo pezoa 206 i BMW 3, bmw-om najcesce idemo gde god, ima veliki gepek i malo trosi i ne kvari se, a pezo srče kao da mu je probusen rezervoar, dok nismo kupili bmw uvek smo bili kao cigani, natrpani do krova, u gepek stanu samo kolica i kutija od 10kom jajauser posted image tako da je on sad za do radnje i tako neke krace relacije.. Bmw je puno veci ali mi je sto puta laksi za voznju, pezo nekako tvrd na volanu, jos motor 1.1 u petoj jedva 90 izvuce na ravnom i potrosi 10l.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.12.2016 15:43:30   
emicaa
Nama je nasa zafira idealna zbog gepeka,pogotovo kad idemo za doboj.mi bas nosimo dosta stvari(ja nosim,mm nosi malu torbu) uz to dolazi i milion stvari za doru i jos nikad nismo bili pretrpani.
Da vozim uzela bih minija za nas,ali posto ne vozim nema od tog nista user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Kakav automobil izabrati?
7.12.2016 21:12:45   
adelle
dobra je Zafira imali smo ju i mi..malo se vise kvarila samouser posted image

_____________________________

Obećanja su poput bebe koja plače u pozorištu – o njima se odmah treba pobrinuti.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Kakav automobil izabrati?
9.4.2017 0:43:02   
Skockica
Mi smo juce pazarili ovaj "autic"
user posted image
Ova je boja ali mnogo lepse izgleda u prirodi. Dosad smo imali Lagunu, nije ni ona mala ali je ovaj auto veci, ima veci gepek a tu se mogu koristiti 2 dodatna sica sto je potrebno sad kad je bebi sa nama i mama je tu, jos brat kad dodje onda mozemo svi u auto. Ja sam posebno odusevljena bojom, sedista su kozna bez boje, ima kompletnu opremu, tipa klima, telefon, mrezice na prozorima. Srecna sam jer sve koje je mm gledao dosad su ruzno izgledali kao mini bus, ovaj je bas moderan. Ipak verovatno ja nikad za volan necu sesti jer je ogroman ali nikad se ne zna, sad sva auta imaju mnostvo senzora i automatik je a ja navikla na manuelni menjač hihi

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu adelle)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Kakav automobil izabrati?
9.4.2017 10:31:04   
emicaa
Skockice lijepo je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Kakav automobil izabrati?
9.4.2017 14:54:32   
Anck Su Nmaun
Skoci bas je lep ..da vas dugo i dobro sluzi!
Ja sam odustala od mini venova ne zbog izgleda ima bas lepih nego su mi glomazni ( iako nam je takav trebao) ne zbog voznje nego ovako, sam osecaj da ga vozim ...dugo smo vagali..u isto vreme ..al presudila.limuzina odnosno karavan.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Kakav automobil izabrati?
9.4.2017 18:27:05   
Skockica
Hvala drage moje. Anck i mi smo dosad imali karavan i ja nisam sedala za volan tako da se i nismo upravljali prema meni hihi. Svejedno ja ovde moram ponovo polagati a ako dodje do toga verovatno cu uzeti tad neki za moju dusu, najverovatnije Kadjar i to crveni (sto sam skromna), nije ni on mali ali nije tako dugacak.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Kakav automobil izabrati?
9.4.2017 19:11:10   
Anck Su Nmaun
Pa visina manje vise, mislim da je teze kad je duzi. ma opusteno, brzo se naviknes. Ja sam sa Golfa , koji je skracen presla na karavana, mozda prvih par puta dok sam parkirala bilo mi neobicno ali sad stvarno kao da sam rodjena s njim user posted image to je moja beba user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Kakav automobil izabrati?
9.4.2017 23:02:23   
Skockica
Meni isto posle Juga, Punta i Megana prelazak na Opel Astru koja je limuzina bio kao da prelazim na autobus ali što kazes brzo se naviknes i posle se sigurno osecas mocno zar ne hehe

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Kakav automobil izabrati?
11.8.2017 14:39:13   
krin 40
Ka sam vozila i karavane i svašta nešto.Sada vozim mazdu 3 i stvarno ima sve što je potrebno.Nihe predugačka što mi je bitno zbog parkinga u Bgd,unutra komforna i veeeliki gepek.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Kakav automobil izabrati?
12.8.2017 11:36:28   
mamica 91
Mi pre dva dana prodali Pežoa, planiramo na proleće da uzmemo neko kombi-auto 😂 verovatno ce biti Vito, bas mi se svidjaju..bmw nećemo prodavati...meni lakše da vozim i parkiram kedi nego obično auto,mislim da je do retrovizora,jer su veći...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Kakav automobil izabrati?
24.2.2018 17:37:29   
Anck Su Nmaun
Pored.moje bebe Pasata user posted image jako mi se svidja Renault Kadjar

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Kakav automobil izabrati?
24.2.2018 17:39:21   
mama Jo
Mi sad imamo golfa 6, ali postaje nam mali...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Kakav automobil izabrati?
24.2.2018 17:43:13   
Sarav
Džip ili bar mini van.. Ima malo stariji vrlo povoljni, a udobni, prostrani..

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here