|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
30.6.2019 17:00:29   
Ana RR
Suzi, bitno da ti budeš zadovoljna! I da vas dobro služi!
Ja bih vrlo rado kupila sebi minija (a mm me loži 😅) i ništa mi više ne bi trebalo 😍

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Kakav automobil izabrati???
30.6.2019 20:46:43   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja vozim citroen c4 picaso,odlican auto! Pravi porodican. 



Moja zelja... Samo njega gledam... Mada, ako budem uzimala nesto za sebe, a verovatno hocu, to ce biti iskljucivo punto😁. A kada gledamo nesto za, celu porodicu onda ima vise opcija, mm je jedino bitno da je karavan

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Kakav automobil izabrati???
30.6.2019 21:21:26   
vonavoj
Dunja,lepo ti je covek sve objasnio.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 14:46:01   
dunja RR
Anči, ma samo da krenemo, da vozimo. I da se uhodamo.
Konačno sam se pomerila sa mrtve tačke, oko izbora auta. Konačno.
Ni na kraj pameti mi nije bio Opel, ali eto, poslala čoveku svoje zahteve (poduži mail), i on na osnovu toga izvuče Astru i Pežo 308. Sada samo da prelomim koji od ova dva (ali vučem na Astru više), i stiže nam, pa krećemo da vozimo.

A recite mi, s obzirom da je Astra kako ovaj čovek reče kao tenk, jaka i teška (čini mi se da reče da je 200kg kg teža od ostalih u rangu, ali to je + zbog bezbednosti), kako se voze ti teški automobili, da li su teški za vožnju? Ko ima recimo auto tog gabarita ..Ili težina nema uticaja na vožnju.
Kažem opet, bitno mi je da nije plastična kutija, baš sam tražila ovakav, jak i čvrst auto, tako da to je moj izbor.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, bitno da ti budeš zadovoljna! I da vas dobro služi!



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 15:35:39   
Ana RR
Dunja, mislim da se to ne oset_i na taj način. Mislim da osećaj zavisi od kvačila. Ja sam vozila hyundai koji je bio ogroman a izuzetno lak za vožnju jer mu je kvačilo bilo meko ali passat me namučio, kvačilo em tvrdo em visoko, baš mi nije legao.
308-ica je odlična, meni se baš dopada. A mnogo mi se sviđa i Corsa 5. generacije, odličan autić za gradsku vožnju.

Ni jedan auto nije plastična kutija user posted image moje iskreno mišljenje je da će ti kao početniku biti teže sa većim autom jer nemaš praksu ali ako ti treba veliki gepek onda ok, navići ćeš se već user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.7.2019 15:40:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 16:35:13   
dunja RR
Ma znaš na šta mislim, imaš aute koji su onako, više plastični, a profesionalni vozači ih zovu plastične kutije, a ne daj bože, kada je sudar, zgužvaju se skroz.
Oni su kabasti ali nisu jaki.

Znači da se spremim da će biti posla, oko parkiranja recimo :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 16:51:33   
Sanjica26 RR
Mi imamo opel zafiru. Super se krece, komforan je. Ali održavanje je preskupo. Ispod 100 evra nas ne košta popravka. Nasi prijatelji imaju opel astru. Kupili su polovan preko auto kuce..

Mi imamo i fiat seicento, koga najvise ja koristim. Ne pamtimo kad smo menjali delove, a i kad smo menjali delovi su jeftini. Njega ne koristimo za duza putovanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 16:59:51   
Ana RR
Suzi, pa trebaće ti malo vremena dok se prosto navikneš na auto i dok stekneš osećaj za to koliko je širok, dugačak... moj savet je da ga voziš svaki dan kako bi upoznala auto i da ne krećeš na dug put pre toga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 17:02:03   
dunja RR
Ja ne bih kod nas da uzimam, polovan, jer na auto placevima se prodaju loši automobili,sa vraćenom kilometražom (i to ooozbiljno vraćenom), zato isključivo uvoz.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 17:04:45   
dunja RR
Anči, svakako, nikako nećemo na duži put dok baš ne budemo sigurni. Ove godine to neće biti sugurno, mooožda dogodine.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, pa trebaće ti malo vremena dok se prosto navikneš na auto i dok stekneš osećaj za to koliko je širok, dugačak... moj savet je da ga voziš svaki dan kako bi upoznala auto i da ne krećeš na dug put pre toga.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 17:05:39   
Ana RR
Naravno, apsolutno se slažem. I mi razmišljamo o tome ali bi verovatno sami išli za Nemačku u kupovinu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 17:18:34   
dunja RR
Evo npr prethodnih 15ak dana kad su bile kise u Bg, znate li koliko je novobeogradskih garaza bilo poplavljeno. I sad ce ta auta, među njima ima i dosta luksuznib, zavrsiti na placevima.. Vlasnici uzmu pare od osiguranja (ko je osigurao), kupe lepo sebi novi a ovi poplavljeni kome zapadnu. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 17:19:37   
dunja RR
E a kad smp kod osiguranja, da li i kako osiguravate polovne? 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 17:48:18   
MasnaMasnica
Mi smo uzeli reno grand scenic nov. Zaljubljeni u njega. Jos ja da pocnem da ga vozim.😅



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 18:23:33   
Tiziana
Veliki gepek je najbitniji i sa malom i sa malo vecom decom! 


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 20:21:36   
Ana RR
Nama veliki gepek treba samo kada putujemo, za vožnju po gradu ne. Ja bih radije kompaktniji auto na koji bih stavila krovni nosač. Kao npr MINI 5-door Hatch user posted image

Ali dopada mi se i nissan qashqai... i tako. Mada, trenutno bih najradije kupila motor, yamaha virago (kad je već harley preskup)... eeeh.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 20:49:27   
Tiziana
Pa ona zena napisa da joj ne treba za po gradu, vec za putovanja... 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 21:12:00   
dunja RR
Da, da, samo za van grada, za po gradu, apsolutno nemam potrebe. Gde god da krenem stižem za 20 minuta čak i pešaka, eventualno na NBGD za 30, prevozom.
Prosto mi je suludo da dajem novac za gorivo, em što ću tražiti parking stalno i gubiti vreme, koga nemam user posted image

Baš nešto računamo, recimo, u subotu smo išli na neki dogđaj u kuću Kralja Petra, na Senjaku, sa dvoje dece (beba u kolicima), 2 prevoza (trola 40 i bus 44), subotnji režim vožnje, znači neko malo čekanje, stigli smo za 20 minuta. Em se prošetali delom, kroz šumu na Senjaku, divota. Prazan prevoz, nigde nikoga. A moj klijent kolima, recimo ista dužina relacije, parking itd, stigao za pola sata (sa parkiranjem). Još bi decu morali u sedišta, pa vadi iz sedišta, pa opet stavljaj, vadi. Nemam potrebe za tim, stvarno nam je lokacija na kojoj živimo takva da je auto za po gradu bespotreban. Em ja radim od kuće, idem na sastanke, ali ti sastanci su uglavnom na mestima do kojih stižem pešaka, što mi i prija. Decu vodimo na Taš, Olimp, Zvezdaru, sve blizu za pešaka. A eto sada znamo (iz subotnjeg iskustva) da i na Topčider možemo stići jako brzo, ako poželimo. Po tržnim centrima ne idemo, ne pamtim kada sam bila, uglavnom kupujem online ili na Bulevaru gde i živimo. Pijaca nam je pored zgrade, svakog jutra sve sveže kupujemo, znači ne idemo u velike nabavke.
Samo obrazlažem situaciju, auto mi po gradu stvarno ne treba :) nikada nisam recimo sebi rekla kada negde krenem, eh da mi je sada auto.
Ako je neka frka, baš frka, uzmem taksi, jer opet sve je blizu i ne izađe puno.
Kod nas u kraju je jako teško naći parking, puno bi vremena a znajući sebe i živaca, gubili na to.

Jedino, jedino za Adu bi smo autom (koju baš volimo), jer me nerviraju one gužve u povratku, ali prepodne evo planiramo već sutra prevozom, pa da se vratimo pre gužve.
Ako je to uopšte sada moguće zbog Ada mola.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.7.2019 21:20:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 22:02:48   
bubulence
Dunja svaka cas_t na tolikom trudu 😁. Bas si se predala svemu ovom, mm bi mene izbacio iz kuce kada bih ja pregovarala sa nekim vezano za kupovinu auta 😁


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 22:15:09   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Pa ona zena napisa da joj ne treba za po gradu, vec za putovanja... 





Jasno, znam i gde živi hahaha to je bio samo moj momenat iznošenja želja 😅😅

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 22:40:28   
dunja RR
Bilo je ili ovo, ili da nikada ne kupimo auto user posted image , jer mm samo obećava a nikako da se pokrene. I on to zna da je tako.
A i ovaj čovek sa kojim završavam sve, pošto vidi koliko sam "dosadna" jednom mi napisa, da bi voleo da čuje i mišljenje "mog gospodina" user posted image
Mm je sa svim upoznat i zajedno odlučujemo, ali jednostavno, pregovarač sam ja, jer to izgleda dobro radim :D ne samo vezano za auto.

IZVORNA PORUKA: bubulence

Dunja svaka cas_t na tolikom trudu 😁. Bas si se predala svemu ovom, mm bi mene izbacio iz kuce kada bih ja pregovarala sa nekim vezano za kupovinu auta 😁





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 22:56:31   
bubulence
Ma meni je to stvarno super, ti se stvarno posvetis tome, raspitujes, gledas detalje koji ni mm ne bi pali na pamet, meni jos manje... Znas kako smo mi kupili auto? Mm i ja sedimo, nemamo auto, treba da idemo na selo. On kaze ''a da kupimo neki auto, trebao bi nam i kada dodje beba''. Ja kazem ''hajde, ali da bude velik gepek zbog kolica''. On ode na net, lista 10ak min, kaze ''evo ovaj stilo ne izgleda, lose a i u Karlovcima je, to je blizu''. Ujutro ode i kupi auto..

Sada krenemo da gledamo oglase svako vece, onda shvatimo koliko volimo nas autic i odustanemo... A stvarno je vreme za menjanje

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 23:05:44   
dunja RR
Bubi Mozda se tako cini jer te detalje ja ne bih ni gledala da nisam nasla ovog coveka koji profesionalno testira auta, mislim da je cak i trke vozio nekad. Ima sve u malom prstu. Ja sam totalni laik. A pritom sasvim slucajno i on ima bebu Milicu. Ja aam znala da hocu jak auto, ne za grad, da mogu dvoje dece da vozim i ako moze da ne trosi puno. Platila coveku da mi analizira i platicu mu da mi doveze auto. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Kakav automobil izabrati???
1.7.2019 23:13:54   
bubulence
Dobro je što si nasla nekoga takvog, ko ce ti reci iskreno. Nas majstor je decko/covek koji je izbegao iz HR i ziveo kod nas duze vreme dok se nije osamostalio. Sada je jedan od najboljih majstora u svom velikom gradu. Redovno mu vozimo auto i bas cenimo njegovo misljenje.  I on nam je rekao da mozemo uzeti auto 7-8 god mladji ali da su male sanse da bude bolji od ovog koji vozimo. Zato je nama tesko da ga menjamo. A mi trenutno ne mozemo da kupimo nov jer skupljamo pare za kuću, shvatili smo da putem kredita nikada necemo kupiti


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Kakav automobil izabrati???
2.7.2019 10:01:28   
Ana RR
Suzi, kako si našla tog lika?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here