|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
3.7.2019 13:19:29   
Rosita
Neka, neka, to ti je izazov 💪. Ja recimo znam da je automatik lakše voziti, ali ja sam htela sa menjačem, vala, govorih sebi, savladaćeš pa makar ☺



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Kakav automobil izabrati???
3.7.2019 13:22:14   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


A Nisan Kaškai mi se mnoogo sviđa, sad dok sam šetala Milicu, nekoliko sam ih videla na Bulevaru.



Isto Suzi, samo ga merkamo. Mnogo nam se sviđa, ko zna... ako malo manje trošimo možda i uštedimo za njega user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Kakav automobil izabrati???
3.7.2019 13:25:29   
Ana RR
Rosi, vozila sam automatik skoro godinu dana i da, jeste lakši za vožnju, na uzbrdici ide napred čim pustiš kočnicu user posted image ali ja volim manuelni menjač, nekako mi je to prava vožnja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Kakav automobil izabrati???
3.7.2019 13:40:04   
Sanjica26 RR
Dunja, navicices se vremenom. Vozim Zafiru kad kad. Secas se koliki je auto. Parkiranje mi tesko ide sa velikim autom. A sa fiatom to je prosto kao perce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Kakav automobil izabrati???
3.7.2019 18:41:22   
doramar11
Tojota Avensis i nema greske

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Kakav automobil izabrati???
4.7.2019 10:48:24   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Rosi, vozila sam automatik skoro godinu dana i da, jeste lakši za vožnju, na uzbrdici ide napred čim pustiš kočnicu user posted image ali ja volim manuelni menjač, nekako mi je to prava vožnja.

..

Nikad nisam vozila automatik, ali deluje mi lakse.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Kakav automobil izabrati???
4.7.2019 10:50:48   
doramar11
Manuelni menjac, uvek. Automatik je laksi naravno.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Kakav automobil izabrati???
7.7.2019 15:46:52   
dunja RR
E sad, da vam kažem user posted image opet j u igri nov auto, i moja glava je fazi user posted image

Imam pitanjce, Anči, i još ko je uzimao nov auto.
Šta zaista ulazi u tu garanciju koju reklamiraju, ne znam da li svi daju uopšte istu, ali recimo zna da KIA da. Za ostale koji su u igri, moram da proverim.
Da li ta garancija ima smisla? Da li ima smisla za nas koji nismo vozili ili nismo vozili dugo (mm), u smislu delova koje ćemo u početku gotovo sigurno habati, tipa kvačilo itd.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Kakav automobil izabrati???
7.7.2019 22:51:07   
Ana RR
Suzi, ja sad zaista ne znam tačno ali pitaću mm pa ću ti napisati. Ono što je bitno je da auto redovno servisiraš u ovlašćenom servisu, da se servisna knjižica popunjava, što će ti značiti i zbog prodaje auta nekad. Mi smo imali 5 godina garancije i čini mi se još dodatne 2 ali iskreno pojma nemam na osnovu čega. Ali evo, za 9 godina koliko je auto star, nikad kvar nismo imali. Pre dva, tri meseca je mm menjao sajlu kvačila ali zato što je hteo da bude mekše, nije bio kvar u pitanju. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Kakav automobil izabrati???
17.7.2019 18:28:11   
MimaKos
Nov :) koji god samo da nije polovan, nikad cise u zivotu necu polovan da kupim


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Kakav automobil izabrati???
20.11.2019 23:38:27   
bubulence
Koji auto izabrati za petoclanu porodicu? Danima gledamo i ni jedan nam nije lep. A zaista moramo da kupimo auto i to vrlo uskoro... U narednih nekoliko dana.  Mora da bude siguran, karavan i mora da bude dizelas. Odustali smo od kupovine novog jer sada imamo druge prioritete i nemamo 15000e kesa, a kredit ne zelimo


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 9:00:01   
emicaa
Bubi ja bih svakome preporucila opet zafiru.Mjesta koliko volis.Mi imamo 4 godine i prezadovoljni smo 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 9:03:19   
Ana RR
Bubi, zašto baš dizelaš?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 9:07:27   
emicaa
Anci mm samo dizelase kupuje,radi oko auta i kaze da nikad nebi benzinac uzeo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 9:20:01   
vonavoj
Mi imamo citroen c4 picaso.odlican..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 9:51:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci mm samo dizelase kupuje,radi oko auta i kaze da nikad nebi benzinac uzeo





I nama je majstor rekao samo dizelasa. Ja se ne razumem ali mm se slozio i to trazi... Zafiru jos nismo gledali ali mogu mu predložiti , citroen c4 je moja najveca zelja ali mm tvrdi da je zenski auto 😒. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 9:55:40   
emicaa
Bubi ovakva je nasa.Ista.Sa njom bi mogla jos dvoje djece roditi 😂


user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 10:00:56   
Ana RR
Mi ne volimo dizelaše jer su zagađivači, bar ovi srpski user posted image mi imamo ekološki auto, vozimo se na gas user posted image

Emi, lep je user posted image

Ja bih nissan qashqai kao porodični a minija samo za sebe user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 10:19:35   
bubulence
Sada me je zvao mm da kaze da se cuo sa majstorom, nasao nam je neki grand senic (ako se tako pise), pregledao ga je i kaze da je perfektan. Idemo prekosutra da ga vidimo. Ima 7 sedista... Znaci mogu i ja da rodim jos dvoje 😂😂😂. Emice divan je autic! Ali mislim da je skup za nas... Mi gledamo nesto do 6000e, maximalno 7000e

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 10:40:19   
nata11
Bubi mi smo kao klinci imali taj auto, naravno stariji model. Odlican za porodicu. Secam se da smo se uvek tukli ko ce u zadnji red sedista pored manjeg prozora 😀


Odlican je bio, komforan. Ima razne mogucnosti rasporeda sedista. 
Ja bas volim velike automobile ali nama je dovoljna i limuzina za sada. Ne idemo na duza putovanja cesto. 

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 10:44:49   
bubulence
Da, sada sam ga gledala na netu i dopada mi se kako izgleda. Majstor kaze da je idealan za nas, da je stanje perfektno a mi mu verujemo mnogo (znamo se i privarno, najbolji je majstor u NS, mi od uvek teramo auto kod njega iako imamo i mnogo blize servise). Tako da ako on kaze da je nesto dobro, to je 100%sigurno. Samo jos da nam se dopadne i kada ga vidimo 😁


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 11:37:50   
Didy
Mi smo kupili senic 3, pre toga smo imali senic 2. Prezadovoljni smo. Pogledajte malo po netu. Pale su mu dosta cene kad je izašao senic 4. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 12:51:43   
vonavoj
Javi utiske bubi,taj sa 7 je pun pogodak.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 17:23:05   
mama ivane
Moj mm je resio da me obraduje novim autom, Pezo 307 sa 5-ora vrata, treba da mi dovezu do nedelje auto😊, Da li ste imali Pezoa i kakva su vasa iskustva da li je udoban , koliko ima prostora? Da li ste zadovoljne ?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.11.2019 17:40:20   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Javi utiske bubi,taj sa 7 je pun pogodak.



Nadam se, javljam 😁. U nasoj okolini je nekoliko njih imalo pezoa i svaki se dosta kvario. Da li je do odrzavanja ili do auta, ne znam... Ja sam htela sebi da uzmem puntica kada prodamo ovaj auto koji sada vozimo. Vozila sam punta kao devojka i odlican mi je auto za zensko. Ali sam odustala jer mi ovde po gradu ne treba a kada idemo dalje, idemo svi zajedno i ici cemo ovim novim autom. A da placam dve registracije za auto koji bi mi vise stajao nego sto bi se vozio... Nema smisla

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here