|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
4.7.2012 20:10:00   
Verus
Ja ne dizem. Kako prirodno padne u trenutku previjanja tako stavljam. A i da stavljam na gore, mislim da bi pao u peleni dok se beba okrene par puta..

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
1.10.2014 22:11:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Mi u početku okretali na gore



Moja tetka pre neki dan mm kaže, obavezno na gore, i on to počeo da radi, još i mene navadio. A ja se još čudim kako mi to do sada niko nije rekao. Ma idi bre, primamo se na sve user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
1.10.2014 22:14:56   
Klarita
user posted image eeeeeeeeee, sta ces, tako je touser posted image mi smo i crveni koncic imali do pre neki danuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
1.10.2014 22:16:51   
dunja RR
Ćuti, dobro je da nađoh ovu temu. Okrećemo ga na gore svega tri dana. Moglo je biti i "gore" user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.10.2014 22:18:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
1.10.2014 22:17:47   
17 joka
i ja sam cula tako da se stavlja na gore i tako sam povijala svu musku decicu user posted image mada ni najmanje nisam sujeverna nego sta znam

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
1.10.2014 22:19:07   
serpica
Meni su rekli u normalnom polozaju,ja ne dizem.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
1.10.2014 22:48:31   
World
Prvi put sam cula za to prije par dana.. a dosad mi niko ne rece da treba, ni babice ni pedijatri.. pa sta znam, za sada nista ne diram..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
1.10.2014 23:14:47   
mati
IZVORNA PORUKA: dunja RR


A ja se još čudim kako mi to do sada niko nije rekao. Ma idi bre, primamo se na sve user posted image


user posted image jao bre bas me nasmeja. Al ima istine...
Pa to je tako sa prvim, koliko se secam, a secanje me izdaje polako, Mati smo neko vreme podizali.
A najbolje su mi moja mama i sveki kad prisustvuju presvlacenju "zaboravila si pace da podignes". " Nisam zaboravila vec to ne radimo" i kraj price zavrsena tema.
Dok moja mama kad ga presvlaci, a to je retko, uvek mu podigne, al sta cu neka je.


< Poruku je uredio mati -- 1.10.2014 23:15:20 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
2.10.2014 0:02:37   
Azra_
Kada sam pitala dr u vezi piše pri povijanju, reče sasvim prosto :˝Normalan položaj. Kada dođe vreme sama će se podići.˝! Tako smo i radili.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
2.10.2014 8:15:11   
big mum
Nikad nisam podizala pišu,kako padne u trenutku povijanja tako i ostane.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
2.10.2014 8:28:17   
mali_mis
Mi smo mu dok mu nije otpao pupak, kicu na dole, da ne zapisa pupak, a posle na gore.
Evo bas sam pitala mamu zasto se kica dize na gore, i dobijem odgovor "Ne znam, to se kod decaka tako radi" user posted image user posted image
Moracu da pitam babu kad ustane, mozda ona ima neku fiks ideju user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
2.10.2014 8:36:42   
Bibilib
Mozda kad poraste da mu se usprci pravo gore a ne da pada user posted image user posted image user posted image Zato se podize...

< Poruku je uredio Bibilib -- 2.10.2014 8:37:28 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
2.10.2014 8:50:02   
majared
Nama je patronazna sestra rekla da ne podizemo. Kako se namesti tako da ostavimo

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
14.11.2015 17:49:22   
Maraj
Imam pitanjce. Lazar ima 43 dana. Od rođenja pisa mu stoji na levu stranu. Nikad na desnu. Da li je to ok. Cak sam probsla na desnu stranu da ga stavim nije moglo. Inace okrecem ga na gore kad mislim da ce kakiti.
nego pisa nam nece u desnu stranu....kako je kod vas?

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
14.11.2015 21:30:17   
adulence
Ja sam se sada skroz zbunila nama patronazna rekla pisu na DOLE...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
14.11.2015 21:51:59   
cockic
Na dole je zbog pupka,kad otpadne onda na gore.mada u pampersu koliko se secam to na gore bude svega 2 sekunde.jer su one vece u tom delu.sa tetra pelenama je mozda moguce da bude ka gore jer su bas uz pisu.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
14.11.2015 23:01:03   
adulence
Ma nama je rekla uvek na dole kao to je prirodno tako da stoji,dajte zene pisite kako stavljate ...
A cockic zbog cega na gore tj.jel zbog neceg konkretno ili?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
14.11.2015 23:14:46   
wivern
Ne dize se vise na gore uopste, to je po nekom novom pravilu. Tako su mi rekli i u skolici i fenomenalna patronazna sestra koja nas je obilazila. Kaze nema potrebe, njima se crvic ionako pomera sam na gore kad treba user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
15.11.2015 3:37:43   
dijana1*
Pisu uopste ne diram. Niti je namestam u peleni niti navlacim kozicu. U principu stoji na dole i ne vidim razlog sto bi gurala na gore. Sada skidamo pelenu i kada obuce gace pisa sama prirodno ide na dole.
Imam dva sina, uredne pise i sami navlace kozice tj. caprkaju cim im se ukaze prilika. Jedino po nekada ode u prav smer ali to je do njihuser posted image


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 15.11.2015 3:39:07 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
15.11.2015 9:39:32   
cockic
to na gore je bilo pre 20 godina,znam da je mama mledjem bratu dizala na gore u tetra pelenama.ja sam sinu koristila pampers tako da je stalno bio na dole,drugacije nije moglo.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
16.11.2015 7:30:46   
Maraj
Meni je dr rekla da se na gore stavlja da bi se izbegla infekcijs tj da kad kaki ne ukaki i pisu. Samo je to razlog zasto je pisa na gore.

Nego sta kažete na moje pitanje? L nece pisa u desnu stranu kad je stavim u desnu stranu vrati se na levu

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
16.11.2015 7:35:58   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni je dr rekla da se na gore stavlja da bi se izbegla infekcijs tj da kad kaki ne ukaki i pisu. Samo je to razlog zasto je pisa na gore.

Nego sta kažete na moje pitanje? L nece pisa u desnu stranu kad je stavim u desnu stranu vrati se na levu

Uopšte ne obraćam pažnju na kojoj je straniuser posted image mislim kakve to veze ima?
Btw te priče da se diže na gore da ne bi ukakio mi malo nelogično jer je njima kožica komplet skupljena, tj prekriva glavić. Ni jednom mu piša nije bila crvena niti upaljena.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
16.11.2015 7:41:40   
Maraj
Muz se prepao da mu ne bude kriv.... user posted image jednostavno deteru prirodno stoji na gore al vise u levo....na gore desno kad ga stavimo vrati se na gore levo.... verovatno mm panici bez razloga al pitacu i pedijatra kad se budemo videli

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
16.11.2015 9:18:45   
sonyasha
Nama su sa Vojinom rekli da pustimo na prirodno da se sam namesti! Držali smo se toga, mada je svekrva protestvovala, ali ko njih pitauser posted image
Maraj, i meni se čini da je njemu u startu padala piša na desno, ali je to nestalo u prvih par meseci!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dečakova piša pri prepovijanju
16.11.2015 10:14:25   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Maraj

Muz se prepao da mu ne bude kriv.... user posted image jednostavno deteru prirodno stoji na gore al vise u levo....na gore desno kad ga stavimo vrati se na gore levo.... verovatno mm panici bez razloga al pitacu i pedijatra kad se budemo videli

user posted image user posted image joj muškarci ahahahahahahahaha pa šta ako je kriv? Kad se digne će bude pravuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here