|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi mladež
22.1.2011 10:11:59   
Ana007
IZVORNA PORUKA: maja19

Meni je uvek bila interesantna prica oko belega koji su u obliku neke vocke ili nekog povrca koje je mama ukrala ili krisom pojela...


Za mene su to sve babske priceuser posted image


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prvi mladež
22.1.2011 11:23:17   
Anoniman
Mateja za sada ima 2,pre 3-4 nedelje je dobio na desnom kolenu,i jedan na desnom uvcetu.user posted image

(odgovor članu Ana007)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prvi mladež
22.1.2011 11:24:09   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: maja19

Meni je uvek bila interesantna prica oko belega koji su u obliku neke vocke ili nekog povrca koje je mama ukrala ili krisom pojela...


Moja je trazila pred porodjaj kafu user posted image i stvarno imam zrno kafe na stomaku, ali glatko, nije ispupceno. user posted image E sad da li je do njene zelje ili samo od sebe, ne znam! I mm isto, i on ima zrno kafe na stomaku. user posted image

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prvi mladež
22.1.2011 11:25:05   
IVA 11
Htjedoh reci mm majka! user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prvi mladež
23.5.2011 13:32:12   
New Mom
Pojavio nam se prvi mladež na desnom delu guze. Prvo sam mislila da je nisam dobro obrisala, kad ono ne silazi.
Bilo je za očekivati, tata joj ima preko 70 kom. bar.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prvi mladež
23.5.2011 13:34:20   
Jele
Uroš tek jedan ima, nazad na vratu desno do glave i to mu je tek nedavo izašao. Ja se prvo bila uplašila da nije krpelj, ali onda sam videla da je malecni mladež user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prvi mladež
23.5.2011 13:35:27   
JMPM
IZVORNA PORUKA: New Mom

Pojavio nam se prvi mladež na desnom delu guze. Prvo sam mislila da je nisam dobro obrisala, kad ono ne silazi.
Bilo je za očekivati, tata joj ima preko 70 kom. bar.
user posted image
Stefan ima vec 5-6 ako ne i vise,ja ih imam oko milion user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prvi mladež
23.5.2011 13:35:53   
lanajelena
Dusanu se pojavio na nosu user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prvi mladež
23.5.2011 13:38:14   
jabudic
Nemanja ima na celu, na kapku i ispod koljena, za sad... Ako bude na mene imace ih 5000...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prvi mladež
26.5.2011 14:11:15   
Anck Su Nmaun
T se rodila sa mladezom na natkolenici, malo veci... bas je simpatican user posted image

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 21:58:10   
Ivana.
Devojke pomagajte, malopre sam primetila na maleckoj malu svetlo braon tufnicu na ledjima. Ziva sam se prepala, da li je mladez ili ne?

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:09:51   
Ana RR
Mom Marku se pre sigurno dva meseca pojavio mladež na desnoj butinici, ispod kuka u stvari. Nisam ni razmišljala o tome da treba da se zabrinem user posted image kad se bebama pojavljuju mladeži?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:11:44   
Ivana.
Ja sam se rodila sa mladezom, tako da je sve to individualno, ali valjda na svaku promenu reagujem, pa cemo mi ipak sutra kod pedijatra.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:12:09   
madre
ana, mi jos ni jedan nemamo... ali koliko sam ovde procitala, svima je drugacije.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:18:30   
Ana RR
Pa valjda. Pitaću dr na kontroli. Eto da nisam videla temu ne bih ni pomislila na to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:19:24   
Ivana.
E, samo da nisi miran. Sto uz bebu na otpustu ne dobismo i neko uputstvo za upotrebu user posted image

Ana, a jel taj mladez tackica ili kruzic?


< Poruku je uredio Ivana. -- 15.12.2011 22:20:07 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:23:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Evo ga: 21.5.2007., znači sa skoro 11 meseci.


Luka je dobio prvi mladež sa 11 meseci, a Marko sa 15 meseci i dalje nema mladež. Sad ću da čitam temu, baš me zanima kada se inače pojavljuju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:25:23   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ivana.


Ana, a jel taj mladez tackica ili kruzic?



Pa recimo da je kružić ali nepravilnog oblika. Malo je svetliji od mojih mladeža. Hm, sutra ću detaljno da pogledam.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:28:15   
Anoniman
E, da, ali Marko ima beleg na stomaku, sa desne strane, više prema kuku. user posted image Ima ga od rođenja (valjda)... toliko sam blenula u ekcem da nisam sigurna da je beleg tu od rođenja. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:31:50   
Olga75
prvi zvercicin mladez sam primetila sa oko njena dva meseca , na butinici , smedja tackica , nije bio puno svetliji nego sto je sad

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:32:23   
Ivana.
Ja sto sam vise blenula, sve sam manje bila sigurna sta vidim. Cak sam uzela i baterijsku lampu, ne bi li sto bolje osvetlela podrucje. Sutra cim ustane, idemo u novo izvidjanje. user posted image


< Poruku je uredio Ivana. -- 15.12.2011 22:33:52 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prvi mladež
15.12.2011 22:33:30   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prvi mladež
16.12.2011 8:59:30   
Anoniman
Mihajlo je tek u sad u septembru dobio prvi mladež-mala smeđa tačkica iznad obrve user posted image Dakle sa punih 20 meseci! A pre par nedelja izašla je i druga tačkica na butini ispod guze user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prvi mladež
13.2.2012 23:05:40   
Anoniman
Marko ima mladež! Mali, sitan, sa desne strane stomaka, nekako više ispod spuštene ruke (tu sa strane). Pa vreme je bilo! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prvi mladež
14.2.2012 0:18:40   
Mishica 77
E, i mi pre neki dan primetili mladež na Isidorinom desnom listu. Mali, majušan, najmanji na svetu ali tu je....

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here