|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
15.10.2011 23:38:13   
Cuftas
nervira ga sto necu da popustim dok ne dokazem da sam u pravu, a uvek sam u pravu user posted image

< Poruku je uredio Cuftas -- 15.10.2011 23:41:03 >

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
15.10.2011 23:40:28   
boba 11
otprilike sve
-dreka
-nervoza
-tvrdoglavost
ali na svu nesrecu on je gori u mojim ocima
nemam pojma sto se trpimo valda navika i to sto mogu jos uvek da se istresem i kazem sve sto mi je na umu a da nema nikakvih posledica

By the way tijana
ja za sve koristim pogresnu kaznu ali nikad nije nagrada kad napravi nesto dobro pa i nemam neki pametan savet(sex)

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
15.10.2011 23:41:00   
boba 11
IZVORNA PORUKA: Cuftas

nervira ga sto necu da popustim kad sam u pravu, a uvek sam u pravu user posted image


svaka cast i ja istouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
15.10.2011 23:44:09   
boba 11
IZVORNA PORUKA: World

Ima horoskop neke veze ipak.... user posted image


Protiv sam horoskopa i verovanja u te gluposti .Ranije sam citala povremeno sta nam zvezde kazu ali mm je opterecen time i feng sui-em pa sam te stvari zamrzela.
Inace ja sam devica a uopste nisam pedantna sto znaci da i nije to neko merilo kakve smo osobe.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
16.10.2011 12:58:13   
Lilla
Pitala sam ga sinoc i kaze da ga nervira to sto u prvom trenu reagujem burno, covjek bi pomislio da cu da sprzim sve oko sebe, a za par sec kao da nista nije bilo. Desava se recimo kad mi kaze da ce ostati malo duze da radi user posted image I nervira ga sto jako volim kupovinu, pa hodam po prodavnicama satima, cak i kad mi nista ne treba. A tek kad pocnem otvarati boce sa omeksivacima i mirisati svaki redom... On ospice dobija user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
2.11.2011 14:14:58   
vukosava



Napokon je neko seo i zapisao sve ovo.

Konacno, muska strana price.
(mora se priznati, vrlo dobra)
Dosad smo samo culi "pravila" sa zenske strane.

A sad evo i pravila muske strane.


Ovo su nasa pravila!
Molimo obratite paznju.sva su NAMERNO pod brojem "1"!
1. Muskarci NISU citaci misli.
1. Naucite da korististe WC dasku.Odrasle ste devojke. Ako je gore, spustite je dole.Nama je potrebna gore, vama dole.Mi se ne zalimo sto je vi ostavljate dole.
1. Sport nedeljom: to vam je kao pun mesec ili oseka i plima.To je tako.
1. Plakanje je ucena.
1. Trazi ono sto zelis.
1. Ali znaj ovo:
Tanane aluzije ne pale!
Jake aluzije ne pale!
Jasne aluzije ne pale!
Samo reci sta zelis!
1. DA i NE su savrseno prihvatljivi odgovori na skoro svako pitanje.
1. Nama se obratite s problemom samo ako zelite da se resi. To je ono sto mi radimo.Saosecanje ocekujte od vasih drugarica, one tome sluze.
1. Bilo sta sto smo rekli pre 6 meseci je nedopustivo kao argument.U stvari, sve receno se anulira i postaje nevazece posle 7 dana.
1. Ako mislite da ste debele, onda verovatno i jeste.Ne pitajte nas.
1. Ako nesto sto smo rekli moze da se razume na dva nacina, a jedan od njih vas cini tuznim ili ljutim, mislili smo na onaj drugi.
1. Mozete nas ili pitati da nesto uradimo ili da kazete kako zelite da bude uradjeno. Ne oboje.
1. Ako vec znate kako nesto da uradite najbolje, onda uradite sami.
1. Kad god je moguce, molimo vas recite sve sto imate da kazete - TOKOM reklama.
1. Christopheru Columbusu NISU trebale smernice, a ne trebaju ni nama.
1. SVI muskarci vide samo 16 boja, kao default podesavanja Windows-a!
1. Kajsija, na primer, je voce, a NE boja. Tikva je takodje voce.
1. Pojma nemamo sta vam je to slezova boja.
1. Ako svrbi, bice pocesano.Mi to tako radimo.
1. Ako pitamo sta nije u redu, a vi kazete "nista", mi cemo se tako i ponasati - kao da nije nista. Znamo da lazete, tako da nije vredno svadje.
1. Ako postavite pitanje na koje ne zelite odgovor, ocekujte odgovor koji ne zelite da cujete.
1. Kada moramo da idemo negde, sta god da obuces je dobro... STVARNO!
1. Ne pitajte nas o cemu mislimo, osim ako niste spremne da diskutujete o temama kao sto su fudbal, trke, kosarka i sl.
1. Imas dovoljno garderobe.
1. Imas previse cipela.
1. Ja sam u formi i imam dobru figuru. Okruglo JE figura!

Hvala sto si citala ovo. Da, znam, veceras moram da spavam na kaucu; Ali da li ste znale da muskarcima to uopste ne smeta? To je kao kampovanje.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
2.11.2011 19:11:44   
Anoniman
Odlicno Vuko user posted image user posted image
Narocito ovih nekoliko poslednjih
1. Ako postavite pitanje na koje ne zelite odgovor, ocekujte odgovor koji ne zelite da cujete.
1. Kada moramo da idemo negde, sta god da obuces je dobro... STVARNO!
1. Ja sam u formi i imam dobru figuru. Okruglo JE figura!

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
2.11.2011 19:28:06   
pippi29
IZVORNA PORUKA: bebać

Ja sam:subjektivna osoba sa svojim pravcem i ciljem,ne fermam druge

čangrizava

svadjalica koja ne umije ništa prešutat

ne opraštam,nego kažnjavam

trošim punouser posted image

maltretiram ga vazda nekakvim pravilima

ne umijem se opustit sa društvom i sa njim(vazda mi je neki red i pravilo u glavi)user posted image


i da,rekao mi je da bi trebao početi da se drogira da bi mene istrpio ovakvu tešku po naraviuser posted image


Nemam pojma šta bi rekla,nije da nema istine nego je on dosta kontra od mene pa me tako doživljavauser posted image


user posted image
meni je moj rekao da samnom samo pijan covjek moze pricati...

< Poruku je uredio pippi29 -- 2.11.2011 19:30:40 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
2.11.2011 19:40:49   
bebać
user posted image user posted image user posted image

Kad ovo sve iščitam, moram da se nasmejemuser posted image

a nekako u zadnje vrijeme, nikog skoro ništa ne nervirauser posted image

mislim kako se ove godine bračnog staža nakupljaju da nekako sve prelazi u naviku, sve već vidjenouser posted image

Jel ovo i vi konstatujete, za tete sa malo više bračnog staža? 5 god i više.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
2.11.2011 20:02:20   
boba 11

IZVORNA PORUKA: vukosava


1. Nama se obratite s problemom samo ako zelite da se resi. To je ono sto mi radimo.Saosecanje ocekujte od vasih drugarica, one tome sluze.



Ovo samo u slucaju onih m koji znaju da rese neke stvari za koje mislimo da znaju citaj:koje treba da znaju .
A sta sa onim m koji to neznaju????user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
2.11.2011 21:54:58   
Dove
Do skora nije nista,nekako je bio sav ladovina.I valjda se umorio od mog zvocanja,pogubio zivce pa sad polako pocinje da uzvraca.Do pre dve godine se nismo cak ni svadjali,ali od kako smo dobili Nikolu,nekako se sve promenilo.A ja kazem ovako
BRAK JE INSTITUCIJA DVOJE LJUDI OD KOJIH JE JEDNO UVEK U PRAVU A DRUGO JE MUZ!!!!
Pa on neka se snadje.Mislim da ga nervira ti sto sam perfekcionista.Ja nikad ne kasnim,carape su slozene po boji,ves takodje...
To ga izludi jer regal mu je zabranjena zona,a sta kad nisam kuci a on ispretura...EEEE...

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
6.11.2011 11:42:11   
Sesilija 83
Moj muz je zaludjen za tehniku,(do duse to mu je i posao) i stalno kuci dovlaci neke resivere,kitije,kablove i bogtepita sta sve ne,i ostavlja to gde stigne, a mene to izludjuje i onda ja to uredno nosim na tavan bez pitanja i pakujem u razne neke kese da se ne pomesa! e a njeka nervira sto kad mu nesto odredjeno treba nije tamo gde je ostavio pa se za sad samo oko toga svadjamo sto ja sklanjam stvari bez pitanjauser posted image inace bi nam kuca licila na bunker i na smetliste radioaktivnog otpada!!!!

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
6.11.2011 11:46:09   
Ivanka 75
Nervira ga kad ostavim nešto u sudoperi, potopljeno, treba da se opere, a on ne može da pije vodu pa mu smeta.
Uvek čujem iz kuhinje c c cuser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
6.11.2011 12:43:57   
jabudic
1.Nervira ga moja nesposobnost razmisljanja o prakticnim stvarima...
2.Nedostatak zenstvenosti u toku svadje. Valjda treba da kazem:"Udri, ljubavi, sve si u pravu"user posted image
3.Kad postavim vreo rucak...
4.Kad se toliko zamislim da me tek udarac jastukom u glavu povrati...

Ima tu jos puno toga user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
6.11.2011 13:07:34   
Olga75
mislim da ga nervira sto sam impulsivna i kad posizim onda je kod nas treci svetski rat a ja koristim nuklearno oruzje
ali sta da radim kad tolerisem puuuno i kad puknem svi cuju user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
6.11.2011 13:47:02   
Lilla
IZVORNA PORUKA: Olga RR

kad puknem svi cuju user posted image



Ovo je slucaj i kod mene user posted image Sva sreca pa pucam jako rijetko.


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
6.11.2011 13:51:17   
jabudic
Mi kad puknemo, on pukne, a ja smirujem situaciju:"U redu je, cujem dobro, ne moras da se deres. Tisina, probudices djecu, razgovaraj kao civilizovan covjek..." A on onda sizne skroz na skroz, ustvari, to je stavka br.1 koja ga nervira kod mene- "filozofiranje". Valjda oboje treba da budemo magarci user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.10.2014 19:11:42   
Kata90
Kad treba nesto da uradi po kuci.....pa kilavi i ja ga pozurkujem ajde vise kad ce biti gotovo e to ne voli.....uradice ali ne kad sam ja zamislilauser posted image ako se zadesi da jedem u krevetu pa ostane koja mrvicauser posted image ove dve stvari najvise.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.10.2014 19:19:44   
Mala Elena
Kad mu ne odgovorim na pitanje i gledam ga bledo user posted image ali nema sta da se nodgovori, pitanje je banalno, nepotrebno.user posted image
Kad ne mogu da se pojavim u sekundi kada me pozove.
Kada mu se ne javim na telefon.
Kada uradim nesto a rekao je da ne radim. user posted image
Ma ima toga... Rekla sam mu da pravimo spisak pa da citamo da se smejemo user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.10.2014 19:22:49   
Ipokrisia
kad ostavim svaki put u tanjiru jedan mali zalogaj nepojeden (jer bi mi to bilo vec previse) hehehhe user posted image ali ne iznervira se ,vise me zeza oko toga...

a ovako mozd anekad sto sam preoprezna ne mogu bas kao on da budem non stop opustena i da sve prihvatam i mozda sto previse obracam paznju sta ce drugi reci, sta drugi misle....opterecujem se tako nekim glupavim stvarima, koje njemu ne padaju na um...user posted image ovako, ne vicem, ne zvocam...tako da oko toga nema problema

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.10.2014 21:33:48   
NadaR
Kad nesto treba da se radi , kod njega je to - sad i odmah . Kod mene opusteno , ima vremena . user posted image

Eto, nervira ga sto nisam robot kao on user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.10.2014 21:38:03   
choopa choops
Sigurno mnogo toga, ne mogu ni da se sjetim sad. Mislim da ga najviše iznervira kada ga u svađi kuliram ili kad imam kontra argument (a imam ga skoro uvijek) user posted image

Ali pade mi na pamet - nervira ga kad zakažim šnalu za kosu na peškir u WC-u user posted image user posted image user posted image Ne znam zašto user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.10.2014 21:40:28   
pipi_coco
Kad ujutro odgađam alarm na 5 minuta da uhvatim jos bobicu sna user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.10.2014 21:50:02   
veselicaa
Kada se svadjamo sto nikad ne kazem da je u pravu(a kako da kazem kad nije user posted image user posted image ).I nemam namere sad kad znam da ga nervira da kazem pa cak i da je u pravu user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.10.2014 22:18:26   
bubulence
mog nervira sto uvek imam neku temu za caskanje kada legnemo da spavamo. to ga izludi user posted image . po njemu krevet sluzi za spavanje ili za sex, price nema... i 100x mi je rekao da mozemo da sedimo do 3h iza ponoci i pricamo a kada legnemo da mora da spava... i opet ja imam nesto da kazem ... u stanju sam da ga probudim jer mi se cini da se komsije sexaju ili ne znam da li sam zatvorila vrata od kulatila itd... volim da ga nerviram...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here