|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:13:35   
Lu
Verus samo slika i skuplja dokazeuser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:14:02   
Dora
user posted image user posted image user posted image joooj, kako su svi isti!
meni to smeta jedino kad sam nervozna, a kad sam nervozna, mm NE SME da se usudi da ne skloni za sobom!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:14:13   
Verus
Dora mila to je super, probacu to.  Ali carape i salu na stranuuser posted image u pravu si, i on se sekira za buducnost, kako cemo ovo ono, situacija je losa, nema posla, pa se brine.  Znam da to u zivotu nije bitno i ne treba praviti slona od muve, al eto, taj dan mi je to TAKO zasmetalo sto je rekao u vezi mene da sam pokrenula temu, i svasta nesto usput naucila user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:14:52   
barbara
ja ponekad sednem i kazem necu danas nista da radim pun mi je k...c,nisam mu ja cistacica!ali posle petnaest minuta ja ustanem i opet pocistim kucu jer mi smeta nered!nekako sam ispunjena kada mi je kuca cista!a njemu je uvek kuca cista samo da ne bi sta radila jer ce i on morati makar sudje oprati!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:14:55   
2002m
IZVORNA PORUKA: Dora

user posted image user posted image user posted image joooj, kako su svi isti!
meni to smeta jedino kad sam nervozna, a kad sam nervozna, mm NE SME da se usudi da ne skloni za sobom!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image veruj mi lakse mi da sklonim nego da se ubedjujem sa njimuser posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:15:17   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: lu

Verus samo slika i skuplja dokazeuser posted image


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:16:35   
Verus
e curke, dok sam cekala na vase kuckanje, vec sam sve sklonila u masinu za sudje.  Ih pa da cekam vec bi se budj nahvatala na sve to, taman bi dosao ko neki laboratorijski eksperiment, da vidim koliko dana treba da nikne penicilin u solji od kafe!user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:16:53   
Dora
Ma, opušteno, svi su ponekad takvi. Onda i ti njemu reci: vidi sebe, imaš salo na stomaku, kolike su ti uši i sl.user posted image pa će se smejati...
Inače, ni ja ne podnosim kritike nikako, skroz me skenjaju. Pogotovo na račun toga kako izgledam i kakva sam majka...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:19:08   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: Dora

Ma, opušteno, svi su ponekad takvi. Onda i ti njemu reci: vidi sebe, imaš salo na stomaku,user posted image kolike su ti uši i sl.user posted image pa će se smejati...
Inače, ni ja ne podnosim kritike nikako, skroz me skenjaju. Pogotovo na račun toga kako izgledam i kakva sam majka...


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:20:17   
Ana RR
Јао Verus, baš si me nasmejala sa ovim sličicama user posted image user posted image user posted image

Jedino što mogu da kažem je da sam verovatno nešto dobro učinila u životu čim imam ovakvog muža, ne mogu ni malo da se požalim na njega! Mi smo se baš "našli" user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:22:47   
Verus
user posted image super ance, jooooj to je jedna velika glavobolja manje!  Al sto kazu cure, skloniti umesto svadjati se, a bas kada ne stignem, trazicu pomoc-hoce on kada trazim, a ja tvrdoglava mazga hocu da se on sam seti! 

ps: vidis na slikama kako se sam setiuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:27:44   
Dora
IZVORNA PORUKA: Verus

user posted image super ance, jooooj to je jedna velika glavobolja manje!  Al sto kazu cure, skloniti umesto svadjati se, a bas kada ne stignem, trazicu pomoc-hoce on kada trazim, a ja tvrdoglava mazga hocu da se on sam seti! 

ps: vidis na slikama kako se sam setiuser posted image


Ja otputovala kod mojih s decom u petak, ostavila haos u stanu! Javim dragom da nisam stigla i da on malo pospremi. Kaže on- ok, nema problema. Garant se šlogirao kad je video haos! Ali se nije žalio. Dolazimo danas, a ono sve pod konac.
To je dobra taktika koju ja ponekad primenim čisto da nauči da ceni moj trud po kući, a ne što ja stvarno ne stignem...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:29:09   
Anoniman
Ma bre svi u muskarci isti sto se tice tog sklanjanja sa stola i prljavog vesa. Ja sklonim za njim u kuhinji, ali odecu ostavim tamo gde je on skinuo. Posle kad pita gde su mu stvari mogu bez grize savesti da odgovorim"tamo gde si ih i ostavio"user posted image
Mali se ljutio u pocetku sto ne trcim da sklonim, a sad se navikao i dobar jeuser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:29:38   
Verus
user posted image moracu da napravim listu svega sto ste pisaleuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:30:40   
Ana RR
Mislim da je najveća greška što žene nemaju strpljenja, pa čak i kad se on uhvati nekog posla, žena je u fazonu neka daj meni, ja ću brže ili ja ću to bolje! A njemu super!
MM je oduvek hteo sve da radi i ja se uopšte ne mešam u to kako će on to uraditi, jer znam kakva je picajzla i da će šta god radio uraditi savršeno.
Npr. od juče me nešto boli želudac, i krene mi neka mučnina, i baš sam bezveze, nemam volju ni da nešto radim. On je juče usisao, skinuo posteljinu sa kreveta, odneo na pranje, stavio čistu posteljinu. Ja sam samo skuvala ručak. Danas je prebrisao parket, oribao kupatilo, ja sam opet samo spremila ručak. Ništa mi nije dao da radim, jedva me pustio da raširim veš.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:33:54   
Dora
IZVORNA PORUKA: Ana80

Mislim da je najveća greška što žene nemaju strpljenja, pa čak i kad se on uhvati nekog posla, žena je u fazonu neka daj meni, ja ću brže ili ja ću to bolje! A njemu super!
MM je oduvek hteo sve da radi i ja se uopšte ne mešam u to kako će on to uraditi, jer znam kakva je picajzla i da će šta god radio uraditi savršeno.
Npr. od juče me nešto boli želudac, i krene mi neka mučnina, i baš sam bezveze, nemam volju ni da nešto radim. On je juče usisao, skinuo posteljinu sa kreveta, odneo na pranje, stavio čistu posteljinu. Ja sam samo skuvala ručak. Danas je prebrisao parket, oribao kupatilo, ja sam opet samo spremila ručak. Ništa mi nije dao da radim, jedva me pustio da raširim veš.



Joooj,ženo, de ga nađe, aj se menjamouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:34:41   
Maya21
evo da odgovorim na ono iz kantine.
Nemam ja problema sa carapama vec sa Facebookom user posted image zna satima da sedi...
Salim se ja sad malko user posted image njemu je FB, Skype i MSN vid komunikacije pa mu ne zameram, kao sto ni on meni ne zamera telefoniranje po ceo dan user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:34:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: Ana80

Mislim da je najveća greška što žene nemaju strpljenja, pa čak i kad se on uhvati nekog posla, žena je u fazonu neka daj meni, ja ću brže ili ja ću to bolje! A njemu super!
MM je oduvek hteo sve da radi i ja se uopšte ne mešam u to kako će on to uraditi, jer znam kakva je picajzla i da će šta god radio uraditi savršeno.
Npr. od juče me nešto boli želudac, i krene mi neka mučnina, i baš sam bezveze, nemam volju ni da nešto radim. On je juče usisao, skinuo posteljinu sa kreveta, odneo na pranje, stavio čistu posteljinu. Ja sam samo skuvala ručak. Danas je prebrisao parket, oribao kupatilo, ja sam opet samo spremila ručak. Ništa mi nije dao da radim, jedva me pustio da raširim veš.


user posted image user posted image user posted image
Ja čitam,čitam.čitam...i ne mogu da stvorim sliku nikako,mislim da ubacim svog m. umjesto tvog,
moj bi to rekao ovako,pa ako si bolesna nemoj ništa danas raditi sutra ćeš,neće ti posao pobjeći,
a ručak bi vjerojatno donio iz restoranauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:35:11   
sanji
Nemojte da vam je teško da im kažete. Sve oni hoće da urade ali ne znaju sami. Oni to jednostavno ne primećuju (naročito kad odu na spavanje a sav taj krš misteriozno nestane). I ja sam nekad mog nervirala sa zvocanjem a sad samo lepo kažem i on sve završi.user posted image Nekad čak dodam i ono "ajde molim te..." a onda je još brži. Valjda ga je sramota kad ga lepo zamolim da ne uradiuser posted image !
Sad se godinama ne svadjamo i sve radimo oboje, kad ko ima vremenauser posted image !


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:38:19   
Verus
stvarno ste u pravu sanji, ana...i ostale....treba ucutati i cak ako se nesto ne svdija kako je uradio, zahvaliti se i onda kad on ne vidi popravitiuser posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:38:33   
Dora
IZVORNA PORUKA: lu

moj bi to rekao ovako,pa ako si bolesna nemoj ništa danas raditi sutra ćeš,neće ti posao pobjeći,
a ručak bi vjerojatno donio iz restoranauser posted image


isto!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:42:23   
Dora
IZVORNA PORUKA: sanji

Nemojte da vam je teško da im kažete. Sve oni hoće da urade ali ne znaju sami. Oni to jednostavno ne primećuju (naročito kad odu na spavanje a sav taj krš misteriozno nestane). I ja sam nekad mog nervirala sa zvocanjem a sad samo lepo kažem i on sve završi.user posted image Nekad čak dodam i ono "ajde molim te..." a onda je još brži. Valjda ga je sramota kad ga lepo zamolim da ne uradiuser posted image !
Sad se godinama ne svadjamo i sve radimo oboje, kad ko ima vremenauser posted image !


Tu si u pravu, hoće oni sve ali su malo smotani, tj. neuvežbani pa ih treba podstaći. MM skuva ručak a ja posle moram sat vremena da ribam kuhinju, isprlja svaki sud i pod. Kad zvocam zbog toga, kaže mi da onda neće više kuvati, pa ućutim i vadim se...user posted image A to- molim te- to je magična reč. Samo ja sam takva da ako se ne seti sam, ko ga j***, ja uradimuser posted image I ko mi je posle kriv?

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:46:51   
sanji
I nikad, aki baš nikad ne prigovarajte kako je nešto uradio.user posted image Naučiće vremenom on to da radi kako treba. Tako ćete ga samo opet iznervirati i proradiće inat (koji naravno svi mi imamo). user posted image I meni kad neko kaže da nisam uradila nešto kako treba ja odgovorim: "pa uradi bolje ako znaš" i ne hvatam se više za to iz inata, naravno!user posted image sta god da urade i kako god!!!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:47:02   
Maya21
Treba sve fino i polako,... Nije samo puka fraza i klise LEPA REC I GVOZDENA VRATA OTVARA... sve se moze ako se lepo dogovori... bar mm i ja tako funcionisemo. I najvaznjije, ne zaboraviti njega kad se dete rodi... Oni su svi pomalo ljubomorni na to dete kad se rodi, ako cemo iskreno. Jer su i oni sami deca, koja su do rodjenja deteta bila u centru paznje, a posle se ta paznja prebacuje na bebu i vise majka/zena nema vremena da pazi i na njega...
Svi su oni maze, samo neki to hoce, znaju i pokazuju a neki kriju user posted image


< Poruku je uredio Maya21 -- 21.6.2009 22:58:17 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:51:57   
Verus
u pravu ste-maya mislis "gvozdena vrata otvara"user posted image al znas, ja bih radje nesto da su zlatnauser posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here