|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 13:38:39   
Tatjana.87
Joj Krin znam sve to ali frka mi je jer svi kažu kao to se dešava ali ni jednog trenutka niko nije rekao koliko maximum da čekam! Kao blesava svaki dan radimo vežbice, masiramo tibu ali čini mi se bez uspeha čak ponekad kada ga presvlačim on se kao napinje i onda se mukica upuški samo user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 13:40:52   
krin 40
Pa razumem ja tebe ali ne mozeš mu izazivati svaku stolicu.Ako dete ima problem promeni pedijatra,pretresi sve živo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 13:56:26   
Tatjana.87
Da znaš da ću je verovatno promeniti user posted image
I onako nas je i u tiršovu poslala a da nije rekla da radimo analize urina... išli smo za bezveze..u četvrtak kada sam je nazvala rekla je eto majka probajte sa klizmicom pa ako ne bude kakio dođite pa će ona da vidi šta se tu dešava
Šta će da pita gospodine bebo zašto nećeš da kakiš!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 14:03:38   
degu
Nazalost ide od godinu dana, proverila sam. Kako mu je pomogla dr-ka prosli put?
Dojis i dalje? Pokusaj ti da pijes Donat vodu, Mg mivelu. Kako beba napreduje? Ja verujem da je sve u redu, ali razumem te, i ja bih brinula.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 14:36:55   
Tatjana.87
Da dojim i lepo siki čak je kaže patronažna po prilici halapljiv nasiki se puno pa onda bljucne i lepo napreduje za ovaj period! Joj popiću bilo šta samo da njemu bude dobro i da se ne pati! Poslala sam muža u market po vodu!!user posted image a dr je bukvalno vrh malog prsta stavila u guzu i nakon pola minuta on je počeo da kaki.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
10.9.2017 21:42:08   
Tatjana.87
Drugari!! Mi smo kakili konačno!! Mojoj sreći nema kraja! Danas mu ceo dan nisam davala vodu. I jedina je razlika što sam danas u čast godišnjice braka kod mojih popila pola čaše piva i jednu baklavu (mama rekla da je pivo dobro hehehe) hvala vam puno za podršku i pomoć!!!user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
10.9.2017 21:48:59   
degu
Bravo user posted image
Ma ja sam sigurna da on tvoje mleko koristi maksimalno i nema nesvarenih produkata dovoljno da bi cesce kakio. Ih ako pivo pomaze, pa to je milina user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
10.9.2017 21:57:44   
Tatjana.87
Joj muž i ja smo skakali kao mala deca on nas gleda koveli vidi budala!! Joj već sam mislila da ćemo opet kod lekara morati!! Juuu htela sam istog momenta da vam napišem baš mi je laknulo!! I muž me odmah pitao možemo li sada da nastavimo normalno da živimo haha joj eto za ubuduće da zna neko ako mu bude frka znači pola čaše piva i baklava ako treba i recept za baklavu ću da napišem!! user posted image samo kad je on meni kakio!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
10.9.2017 22:02:25   
IvanaSK RR
Super, sad mozete da odahnete user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
10.9.2017 22:07:49   
Tatjana.87
Jeee daa uspeli smo dve stvari u jednom danu!! Uspešno smo se provozali u kolicima i kakili!! user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
10.9.2017 22:42:45   
Rosita
Joj kad se setim, moj D je u tu fazu usao kad je poceo sa cvrstom, malo kasnije, oko 8. meseca. Bilo je pakleno, ali je proslo. Znam da je kaka tada kao poklon :). Secam se da sam pre podne radila sa njim vezbe, masirala, isto to sa toplomerom kad bas zagusti.... A on je i danas dete koje kaki popodne, ne ujutru :). Super Tatjana i samo strpljivo!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
10.9.2017 22:49:01   
Tatjana.87
Joj draga svanulo mi je!! Taman završio sa dojenjem i ja ga podigla da podigne pa da ga ubacim u krevetac kad ono davno zaboravljeni zvuk iz pelene! Juu sad mi se više i ne spava imam osećaj da sada mogu sve! A mogu reći da sam bila na ivici da upadnem u žestoku depresiju pošto su i moji i suprugovi bili u fazonu da ja radim nešto pogrešno!! Sad mi dođe onu ukakanu pelenu na nosić da im natrljam user posted image Nadam se da se neću više vraćati u ovu temu osim kao pomoć hehe ( pošto sada jelte imam neko iskustvo)

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
10.9.2017 23:53:00   
degu
Nemoj vise nikome ni da pricas, samobte opterecuju bezveze. Rosita i Doda kaki popodne ili uvece user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
3.12.2017 2:00:58   
Srecko47E
Moja mustra nekad kaki 5puta dnevno a nekad govance cekamo kao ozeblo sunce danima.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
6.3.2018 9:36:34   
Dora89
Uglavnom 1x dnevno. Sećam se kako je urlala dok nije izbacila mekonijum. Nikad više nije baš tako jako plakala. Plakala sam i ja sa njom.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
6.3.2018 13:52:23   
Dora89
Inače, za pražnjenje bebe normalno je "pravilo sedmice" - sedam puta dnevno, jednom u sedam dana, i sve između toga!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
6.3.2018 13:54:11   
Mala Elena
Lepo receno i lako za pamcenje user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
6.3.2018 14:03:47   
mama Jo
Hahahaha, super, nisam to znala 😊
Mi spadamo u ovu prvu gtupu - sedam puta dnevno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
11.4.2018 9:40:16   
Rosita
N stolica ide uz podoj. Nakon podoja zaspi. Ja ga presvlačim uglavnom pre podoja. Što znači da bude često ukakan dok spavauser posted image . Ne znam da l mi je manja šteta to ili posle podoja da ga budim, da bljuca, štuca... Kako vi?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
11.4.2018 9:44:51   
Misha i Ljisha
a da das jednu sisu pa promenis pelenu pa drugu sisu? Kaki napocetku podoja ili na kraju?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
11.4.2018 9:53:54   
Rosita
Na sredini otprilike. Dajem jednu sisu po podoju, ne znam, jedino tako da probam, ali sve varijante druge su mi beskrajno razvlačenje. Opet ne valja ni da je ukakan toliko :(

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
11.4.2018 10:05:34   
Misha i Ljisha
eh pa da, ja sam davala jednu pa drugu u istom podoju pa onda krecem podoj s onom dojkom s kojom sam zavrsila. Nisam jedan podoj jedna sisa vec obe. E sad neko kaze beba tad ne napreduje sjajno jer vuce prednje mleko ali ja mislim da se tako podjednako stvori u grudima mleko pa i iz jedne dojke izvuce sve i iz druge izvuce sve i ja sam je presvlacila znaci izmedju promene

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
11.4.2018 10:16:04   
Rosita
Pravo da ti kažem, od kad ima mleka normalno, jedna po podoju jer mu je to dovoljno, imam utisak. E sad kad bi se prao i budio izmedju, verovatno bi povukao i iz druge.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
11.4.2018 13:12:00   
Misha i Ljisha
Nama su savetovali prvo jednu 15 min u pocetku pa drugu 15 min posle skracivati vreme ali u svakom slucaju obe. I ako se tako nesto desi presvuci izmedju promene. Tako cu i ovaj put. svaka patronazna drugacije savetuje svaki pedijatar drugacije svaki ginekolog drugacije ja cu odlepiti

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
11.4.2018 13:54:27   
mama Jo
I obavezno za sledeci podoj poceti iz sike na kojoj je prethodno zavrsen podoj.
Ja ovaj put nisam uopste na to obracala paznju, i desavalo se da kaka bude ne bas zuta kao sto bi trebalo...
Onda su mi objasnili da je moguce da beba siki samo to pocetno mleko, ne dodje do onog masnijeg koje malo kasnije izlazi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here