RE: Rekviziti za kupanje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Khaleesi -> RE: Rekviziti za kupanje (2.7.2016 9:04:00)

Onda vrecamo se na temu, nas glavni rekvizit lavor i patkica[sm=smiley36.gif] Lesice izvini sto skrecemo malo, zanele smo se[sm=smiley36.gif]




muzicarka -> RE: Rekviziti za kupanje (2.7.2016 23:10:23)

Mi jos nemamo rekvizite jer je beba mala.... Poslednjih nekoliko puta je kupamo tako sto ja sednem na kadu i noge stavim ka unutra, bebu stavim na moje noge , drzim rukama , suprug drzi tus, ja je samponiram a on je ispira.... Lakse nam je..... Ne znam da li bih uspela da je okupam sama sada kad je ovako mala zbog kose i usiju.... U toku dana je tusiram sama na lavabou sama, bez kose....




Anck Su Nmaun -> RE: Rekviziti za kupanje (2.8.2016 12:49:27)

Ovo mi se jako svidelo

[img]http://www4.slikomat.com/13/0802/deq-origin.jpg[/img]

Posto imamo tus kabinu , jedva imam mesta za kadicu i ovo bi nam super doslo. Jel koristio neko?




choopa choops -> RE: Rekviziti za kupanje (2.8.2016 13:35:06)

ASN jesam ja, pogledaj na prethodnoj stranici. Ako može da se odvoji kad se vadi dijete onda OK, u suprotnom oni zaglave nogice pa plaču. Ja sam koristila dva puta sa L, a sa ovo dvoje nisam nikako čini mi se.




Anck Su Nmaun -> RE: Rekviziti za kupanje (2.8.2016 13:51:46)

Sad sam videla ... eto nisam citala unazad. Vidim niste bas zadovoljni [sm=smiley13.gif]

Ja razmisljala posto nam je kupatilo malo , i onda s kadica samo premesta s jednog mesta na drugo. A u poslednje vreme ga stavim na kupka i u kadi tus kabine napunim malo vode i tako ga kupam, lakse mi. Hmm razmislicu jos o ovome.




Sanjalicaaa -> RE: Rekviziti za kupanje (2.8.2016 14:00:21)

Anck, a cemu sluzi? Da dete sigurnije sedi? Ne znam da li ti to treba u opste. Ja Iku od kad je krenuo da sedi tako kupam, malo ga pridrzavam i to je to.




Anck Su Nmaun -> RE: Rekviziti za kupanje (2.8.2016 14:04:42)

Pa ne, eto kad jos nije stabilno da moze samo da sedi i da se brcka..tako nekako. Ucinilo mi se zanimljivo ali...




choopa choops -> RE: Rekviziti za kupanje (2.8.2016 14:21:13)

Ideja je dobra, da može da sjedne u tome dok ga kupaš i da bude stabilno, samo eto kažem konkretno taj naš je bio takav da ne može da se rasklopi da ga izvadiš i onda muka s nogicama, onako klizavi, još se oni obično ukoče i iprave noge što mogu više. Muka [sm=smiley36.gif] Ali ako se može dijete fini staviti/izvaditi iz toga, onda što da ne. Vidi u prodavici da li je rasklopivo, probaj na suvom da vidiš kako će se ponašati pa ako valja onda možeš i da uzmeš.




Khaleesi -> RE: Rekviziti za kupanje (2.8.2016 20:05:09)

Ja ti preporucujem opet, lavor :-) sedne na guzu i brcka se, uziva...




choopa choops -> RE: Rekviziti za kupanje (2.8.2016 23:35:51)

E danas me nešto asociralo na ovo pa da napišem. Stavla sam malu u ljuljašku od sestre. Ljuljaška je Chicco i pokvario se neki dio i isto ne može da se podigne onaj dio između noga. Uglavnom stavila sam je unutra, ali kad sam krenula da je vadim poslije haos. Ispružila noge, počela da vrišti, jedva sam je izvukla. Isto takav sam problem imala sa ovim za kupanje, pa eto da znate na šta mislim ako vam se dešavalo i ovo sa ljuljaškom....




branki* -> RE: Rekviziti za kupanje (3.8.2016 6:51:49)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Anck, a cemu sluzi? Da dete sigurnije sedi? Ne znam da li ti to treba u opste. Ja Iku od kad je krenuo da sedi tako kupam, malo ga pridrzavam i to je to.

Slazem se skroz.po meni je bespotrebno.




Animsaj9 -> RE: Rekviziti za kupanje (28.10.2016 15:05:23)

imamo zutu patku , koja pokaze ako je vrela voda i obozava je




emicaa -> RE: Rekviziti za kupanje (10.11.2016 11:29:35)

Maraj evo na ovo sam mislila klik




Maraj -> RE: Rekviziti za kupanje (10.11.2016 13:46:21)

Emice ja ovo nisam vidjala. Kako se dete kupa u tome? Jel se stavi u kadicu ili kadu? Ne znam kako funkcioniše




eca89 -> RE: Rekviziti za kupanje (10.11.2016 14:24:22)

Maraj, da sjedne u to, vrlo je prakticno!




emicaa -> RE: Rekviziti za kupanje (10.11.2016 14:35:14)

U kadu stavis,ono se dole zalijepi,stavis ga sjedne i uzivas.Moze od pola godine tu.
Potrazi sjediste za kadu,mozda nadjes [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Rekviziti za kupanje (31.7.2017 14:37:27)

Sad se brckamo ovako, bez ikakvih pomagala , vejiki smo! Uvek mu ubacim neke igrackice ali naj zanimljivije su prane bocice od kupki i sl.




veselicaa -> RE: Rekviziti za kupanje (31.7.2017 14:55:49)

Kupili smo joj pre neki dan onu koficu za plazu i kanticu za polivanje,sa tim se sada kupa.Imamo i neke gumene.




dddaca -> RE: Rekviziti za kupanje (31.7.2017 15:11:50)

Mi sad volimo da se kupamo sa lutkom




krin 40 -> RE: Rekviziti za kupanje (8.8.2017 12:47:58)

Čim je otpao pupak počela sam da ga kupam u ležaljci(frotirska).Lepo legne,ja napunim kadicu,on se banja.Obožava.Sve duže i duže je u vodi.Kada zahladni biće muke žive da ga ranije izvadim uz vode[sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Rekviziti za kupanje (8.8.2017 22:58:48)

I David sad sjedi ovako,ustvari puze po kadi.Dora mu ubacuje patkice i uziva.




veselicaa -> RE: Rekviziti za kupanje (8.8.2017 23:47:29)

Mi smo Nini kupili pre neki dan u Jumbu onu patkicu sto pliva po vodi,navije se i ide.Mnogo je slatka,svidja joj se.




krin 40 -> RE: Rekviziti za kupanje (9.8.2017 7:59:54)

Veselice i meni je preslatka.Čim počne da sedi kupiću je.




Mala Elena -> RE: Rekviziti za kupanje (9.8.2017 18:16:37)

Ja proslog leta kupila takvu ribicu ali nije izdrzala do mora, vrlo brzo se pokvarila...




vocicana -> RE: Rekviziti za kupanje (9.8.2017 18:23:13)

Ja ne znam staje to, prvi putcujem.
Mi se tusiramo i peremo kosu u tus kabini, sada i nema neku funkciju kadica. Ali uziva iovako i onako.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>