|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekviziti za kupanje
21.12.2009 2:40:15   
gagana83
Zeznula sam nesto,imas na sajtu Yumama.com
Videces prosto ko pasuljuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Rekviziti za kupanje
21.12.2009 2:45:28   
Verus
aha jedem ja taj oats za dorucak, al ne znam kako se 'vabi'user posted image

gagana i ja se nadam da cu se snaci,  na kraju krajeva necu imati puno izbora.  Eugi mila moja, ima sve da snimam!  Nemamo kameru, ali cemo kupiti neku malu obicno, cisto da snimamo video snimke, za roditelje, a i za nas da gledamo jednog dana...
IZVORNA PORUKA: lence

Kod mene u recniku (hrvatsko-srpskom, Filipovic) pise zob, a ja se u zitarice ne kapiram. Navodno je omiljeni skotlandjanski dorucak (kuva se ili s mlekom i zasladi, ili s vodom i posoli). Definitivno je imalo da se kupi u Beogradu 90ih.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:11:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Viktora kupam na kuhinjskom stolu u najobičnijoj kadici u koju stavim "kupka".. Evo slike "kupka", ako neko ne zna na šta mislim:
 

........

 

I plastični bokal napunjen mešavinom čaja kamilica+žalfija, čime ga polevam nakon kupanja:

user posted image



e ja sam danas kupila ovakav bokal...
a kadicu cu da kupim najobicniju, ravno dno, pravougaoni oblik...ma kao kad sam ja bila mala...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:21:43   
*Alexx*
Takav imam i ja, samo beli! user posted image

OTI, ne treba ti anatomska, svi kažu da je ona problematična jer je beba brzo preraste. Meni bi najveći bio smor da sam kupila anatomsku (a htela sam), pa posle jurila da kupim običnu.


< Poruku je uredio Alexx RR -- 27.1.2010 16:23:04 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:25:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Takav imam i ja, samo beli! user posted image

OTI, ne treba ti anatomska, svi kažu da je ona problematična jer je beba brzo preraste. Meni bi najveći bio smor da sam kupila anatomsku (a htela sam), pa posle jurila da kupim običnu.



i ja cu da kupim obicno koritance...
ne mogu da mudrujem mnogo kad je mene mama kupala u tom obicnom i sta mi fali (bar ja mislim da mi nista ne fali) user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:25:22   
indy_25
ja moram da kupim stojecu kadu za bebu koja kosta oko 70 eura zato sto to zahtjevaju gospodje patronazne sestre jer one kupaju bebu prvih osam dana pa da se ne bi saginjale da iskrive kicmu zamislite to samo i jos nekih stvari su nam narucile sta jos trebamo kupiti da se one ne bi mucile. A ovdje su popularne isto kante za bebe za kupanje kao ad se kupa u njoj beba ima osjecaj da je u maminoj pupi.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:28:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

ja moram da kupim stojecu kadu za bebu koja kosta oko 70 eura zato sto to zahtjevaju gospodje patronazne sestre jer one kupaju bebu prvih osam dana pa da se ne bi saginjale da iskrive kicmu zamislite to samo i jos nekih stvari su nam narucile sta jos trebamo kupiti da se one ne bi mucile. A ovdje su popularne isto kante za bebe za kupanje kao ad se kupa u njoj beba ima osjecaj da je u maminoj pupi.


indy nikad cula za to...ni za te stojece
a boga mi ni za te sto imitiraju maminu pupu...
Zaboga ovo prvo mi ima smisla a ovo drugo...Pa treba beba konacno da shvati da je izasla iz mamine pupe...O preterivanja..

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:33:32   
indy_25
ma katastrofa su ovdje samo nesto naredjuju da se mora kupiti a to je sve skupo jos moramo neke boce kupovati koje se stave u dekicu da bebi temperatura bude normalna one kostaju 24 eura a moramo dvije kupiti ja sam rekla toj patronaznoj da ja necu to da kupujem jer sam i prvo djete odgojila bez tih stvari kaze ona meni da moram zamisli. sada cu da ti pronadjem na netu te kadice i stojecu i ovu kantu. pa cu staviti slike. I jos moram da kupim neu stolicu koja podize moj krevet to se stavi ispod kreveta kao neka dizalica da se one ne bi saginjale kad me budu pregledale. ma vala mrzim ja ovaj zapad.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:35:41   
indy_25
http://zadovoljna.com.hr/clanak/mame_i_bebe/video-nizozemci-dizajnirali-posebne-kade-za-bebe.html

Evo klikni gore pa ces vidjeti ove i procitaj sta pise to su ove ko kante.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:37:02   
Lu
Jao indy svakakvih glupostiuser posted image
A zašto ne mogu recimo običnu kadicu da stave na stol i ne moraju se saginjati i kakva je to stojećauser posted image
A ta pomagala za njih,patronažne ...nemam komentara,pa što ne nose to sa sobom jer šta ćeš ti sa tom klupicom poslijeuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:41:48   
Lu
Aggggrrrrr koja glupost pa to je neki SPA za bebe u tome ih ne možeš ni kupati nego samo držiš glavu da se ne utuši beba,jesu oni normalni i to predlažu do 3. godineuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:43:45   
indy_25
A evo ove stojece i na to ide kadica odozgo a ovdje su uzasno skupo sigurno u srbiji i nisu ovoliko skupe.

user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:47:28   
indy_25
ma samo nesto izmisljaju ma to ti je vise da bi se kupili i trosile pare na te proizovode zamisli svaka mama mora to sve da kupi. Pa nece gospodje ovdje tako da upaju na stolu to je njima katastrofa. Ja sam htjela da kupim najobicniju kadu ali eto kao ne moze. a jos kad sam cula za ove boce koje drze normalnu temperaturu bebi do spava zamalo nisam pala u nesvjest mislim da pretjeruju.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:48:06   
Verus
Ma, to je neko rekao kako je bebama tu lepse jer ih podseca na skucen prostor u materici! Moja drugarice je to kupila, bacila 50 dolara na to, i naravno, da nije mogla normalno da kupa dete u tome!!  Ma obicno korito je i dalje najbolje.
IZVORNA PORUKA: indy_25

http://zadovoljna.com.hr/clanak/mame_i_bebe/video-nizozemci-dizajnirali-posebne-kade-za-bebe.html

Evo klikni gore pa ces vidjeti ove i procitaj sta pise to su ove ko kante.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:48:13   
Lu
A to misliš...pa šta njih briga ako ti nisi planirala da to kupuješ za sebe,isto im je kad im staviš običnu kadicu na neki stolić,još su ti trebale reći i koju marku MORAŠ kupiti,svašta...
Svoj ti pos'o a one nek se pjene!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:48:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

http://zadovoljna.com.hr/clanak/mame_i_bebe/video-nizozemci-dizajnirali-posebne-kade-za-bebe.html

Evo klikni gore pa ces vidjeti ove i procitaj sta pise to su ove ko kante.


jao indy meni je ovo grozno...Klaustrofobicno!
jao ja ne bih mogla moju bebu da strpam u tu..TEGLU!

Indy a je l ti BAS MORAS to sve da kupis?
nemas slobodu izbora majku mu?

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:49:01   
Anoniman
A na te stojece mislis...ma ok to ali onaj snimak...
jao uzasa..kao u teglu da sam ga stavila...

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:51:09   
Verus
indy zasto to sve? Ne razumem kako moze neko da te natera da bilo sta kupis?  Ovde apsolutno toga nema.  Jedina obavezna stvar jeste auto sediste za bebu.  Bez toga ne pustaju iz bolnice.  Sve drugo je kako hoces.  Ja se stvarno drzim minimuma.  Deci tako malo treba, brzo porastu, i radje bih taj novac da stavim na stranu pa da kasnije otputujem sa detetom ili joj kupim nesto drugo.  Mislim da je bitno imati dobar madrac na kom beba spava, i kad krene da hoda dobre anatomske cipelice...ostalo je sve relativno.  Moj tata mi je rekao da sam ciganka sto cu od dobre drugarice uzeti deo stvari za bebu.  Ona mi je kao sestra, zasto ne bih nesto nasledila?  Svasta.
IZVORNA PORUKA: indy_25

ma katastrofa su ovdje samo nesto naredjuju da se mora kupiti a to je sve skupo jos moramo neke boce kupovati koje se stave u dekicu da bebi temperatura bude normalna one kostaju 24 eura a moramo dvije kupiti ja sam rekla toj patronaznoj da ja necu to da kupujem jer sam i prvo djete odgojila bez tih stvari kaze ona meni da moram zamisli. sada cu da ti pronadjem na netu te kadice i stojecu i ovu kantu. pa cu staviti slike. I jos moram da kupim neu stolicu koja podize moj krevet to se stavi ispod kreveta kao neka dizalica da se one ne bi saginjale kad me budu pregledale. ma vala mrzim ja ovaj zapad.


(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:55:17   
Verus
Vec si odgojila jedno dete.  Ovde NEMA tog, patronazna sestra. MM i ja cemo doneti dete iz bolnice nakon 2 dana ili 4 ako budem imala CR i bice samo nas dvoje i ona.  Pa cemo se snaci.  Ako mozemo mi a nismo nikada pre, sami bez p. sestre, i roditelja, mozes i ti! Ja bih im rekla da se nose i da nema potrebe da dolaze.
IZVORNA PORUKA: indy_25

ja moram da kupim stojecu kadu za bebu koja kosta oko 70 eura zato sto to zahtjevaju gospodje patronazne sestre jer one kupaju bebu prvih osam dana pa da se ne bi saginjale da iskrive kicmu zamislite to samo i jos nekih stvari su nam narucile sta jos trebamo kupiti da se one ne bi mucile. A ovdje su popularne isto kante za bebe za kupanje kao ad se kupa u njoj beba ima osjecaj da je u maminoj pupi.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:55:51   
indy_25
Ovu kantu ne moram kupiti ali moram da kupim ovu stojecu i jos nekih stvari koje su njima potrebne navela sam vec gore. neki dan mi je bila patronazna sestra i ona ce dolaziti kod mene 8 dana svaki dan po 6 satii brinuti se o meni i bebi i tako smo se mi upoznavale i pricale. I kad sam ja rekla da ja necu kupiti te boce i jos neke stvari ona je rekla da ja to moram.e sad nemam izbora ako ne kupim oni bi mene smatrali da nisam dobar roditelj i da ne brinem za bebu razumijes. Mislim hvala bogu imam i da kupim sve to ali sta ce mi koji klinac pa odgojila sam prvo djete bez tih djidja midja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 16:58:34   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Vec si odgojila jedno dete.  Ovde NEMA tog, patronazna sestra. MM i ja cemo doneti dete iz bolnice nakon 2 dana ili 4 ako budem imala CR i bice samo nas dvoje i ona.  Pa cemo se snaci.  Ako mozemo mi a nismo nikada pre, sami bez p. sestre, i roditelja, mozes i ti! Ja bih im rekla da se nose i da nema potrebe da dolaze.
IZVORNA PORUKA: indy_25

ja moram da kupim stojecu kadu za bebu koja kosta oko 70 eura zato sto to zahtjevaju gospodje patronazne sestre jer one kupaju bebu prvih osam dana pa da se ne bi saginjale da iskrive kicmu zamislite to samo i jos nekih stvari su nam narucile sta jos trebamo kupiti da se one ne bi mucile. A ovdje su popularne isto kante za bebe za kupanje kao ad se kupa u njoj beba ima osjecaj da je u maminoj pupi.


Ma joj Verus tako ti je to ovdje ali ja u bolnici necu biti ni ta dva dana samo dva sata poslije poroda idem kuci zamisli to. i Onda ti drzava daje ti kraamzorg to je ta patronazna sestra koja te cuva 8 dana i tako naredjuje sta ces kupiti. Rina sigurno zna vise o tome ona se ovdje dva puta poradjala i ona zivi u Holandiji.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 17:07:18   
Verus
joj indy moja, samo dva sata! Bas je to malo, mislim, ipak trebaju duze posmatrati, zbog temperature, posmatrati bebu itd.  Al valjda misle da je to u redu jer ce sestra biti kuci sa tobom, pa ako ti nije dobro ili bebi, tu su....ne znam....neke stvari ne valjaju ovde, neke ne valjaju u Srbiji...ma, kako god da okrenes u p.m.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Rekviziti za kupanje
27.1.2010 17:10:00   
indy_25
e pa upravo ti zbog toga i salju tu sestru da mjeri temperaturu i meni i bebi i da mene pregleda itd itd..... joj otisla sam s teme skroz.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Rekviziti za kupanje
28.1.2010 13:43:19   
Anck Su Nmaun
Planirala sam obicnu kadicu ali da kupim i lezaljku za bebe..jako dobra stvar......e da li beba cim se rodi moze u tu lezljku da se smesti i kupa.... 

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Rekviziti za kupanje
28.1.2010 14:24:24   
usamljena
Ja imam ovu "lezaljku", kao na prvoj slici koju je postavila Tasha. I ja je koristim od kad je Una napunila 1 m. Mislim, i ranije bih ali nismo znali za to. Ja samo stavim pamucnu pelenu preko, da joj nije hladno i da se ne klize. Kad joj perem glavu stavim vatice u usi i malom salicom posipam vodu. Meni je zaista prakticno i okupam je za nekih 3 -5 min

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here