|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogrlica od ćilibara
23.9.2014 19:19:22   
Jole84

IZVORNA PORUKA: madre

jole, sve bebe trpaju ruke u usta. sto se balavljenja tice, ne mora nista da znaci. primetices kada joj bude rastao zub da ce nekako prsticem cesati bas to mesto gde izbijauser posted image sto se ogrlice tice, nemam iskustva, nekako meni je delovalo kao sarena laza i nisam je ni kupila.


Madre da znaš da češa i prstićem. Mislim da je prerano ali baš ume da vrisne iz čista mira, moja mama kaže da to liči na počinjanje muka sa zubićima.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Ogrlica od ćilibara
10.5.2015 0:56:38   
bojana92
mame,kakva su vasa iskustva sa ogrlicama?pomazu li?

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Ogrlica od ćilibara
12.5.2015 23:29:28   
Jole84
Nama nije pomogla ogrlica, mada nisam baš bila istrajna sa stavljanjem, možda sam blesava al grtko mi je bilo da je žulja po vratu, pa sam stalno skidala i vraćala...

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Ogrlica od ćilibara
10.7.2015 16:27:53   
eca89
Ja sam je takodje kupila, danas je baš mirna, vidjecemo jer su 2 već počela nicati, a nisam primjetila da je nesto bila nervozna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 16:03:27   
IvanaSK RR
Da li je neko skoro kupovao? Koja je cena?
Mi smo imali ogrlicu,, dobili smo kad je sin imao sest meseci, tadu je stavljena i nismo je skidali do dve godine sigurno.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 16:10:06   
vikiveki
Ja došla da vidim da li stvarno ta ogrlica pomaže? Moje troje dece je nisu nosili jer tada tj. u vreme njihovog ranog detinjstva,o toj ogrlici nisam ni znala da postoji...pa me baš zanimaju iskustva drugih.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 16:27:05   
mama krava

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Da li je neko skoro kupovao? Koja je cena?
Mi smo imali ogrlicu,, dobili smo kad je sin imao sest meseci, tadu je stavljena i nismo je skidali do dve godine sigurno.

Ivana zašto da kupuješ novu? Iskoristite tu koju imate. Imate po internetu kako da je ponovo koristite.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 16:30:32   
IvanaSK RR
Bacili smo je, jer ju je sin stavljao u usta i izgrizao, a i bio otkinuoonu kopcu pa smo napravili cvor i tako je i nosio user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 17:34:34   
choopa choops
Oko 10€ u DMu.

Vikiveki ne pomaže, niste ništa propustili user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 17:38:31   
BubaBubica
I moju su iznosili deca user posted image kupila starijoj, pa nosila mlađa, posle sam prosledila ogrlicu jednoj prijateljici sa drugog foruma, i sad je kod mm rođaka, njihova ćerka koristi. Iskreno nemam pojma da li je pomogla, jer nismo imali problema sa izbijanjem e sad da li je od ogrlice ili geni, eto...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 17:40:57   
emicaa

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Oko 10€ u DMu.

Vikiveki ne pomaže, niste ništa propustili user posted image

i ja sam ubijedjena da je ovo samo šuplja priča,probali smo i nikakvog efekta nije bilo.Mislim i nema mi logike da kamen može ukloniti bol user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 17:42:38   
ivbo
Mame,od kog uzrasta moze da se koristi ova ogrlica?

_____________________________

Nasa tri sunasca B I T :-*:-*:-*

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 17:43:39   
Anck Su Nmaun
Slazem se ...ne verujem u ovo. Ko moze da dokaze da deluje?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 17:51:47   
IvanaSK RR
Mi smo je stavili oko sestog meseca.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 17:55:26   
BubaBubica
E sad to je kao smola sa drveta koji više ne postoji, i ta smola u dodiru sa kožom oslobađa neke kiseline koje deluju umirujuće na organizam. Ja verujem da ima nešto u tome, ipak je to iz prirode, samo naravno ne deluje u toj meri kao lekovi naravno. Sad sam se set_ila da smo mazali desni i Dentinox N kapima koje su bile stvarno neprevaziđene pa smo možda pomoću njih prošli bezbolno a sa ogrlicom možda su bile mirne... Ja pomalo verujem u to ali nije to toliko jako da može da ukloni sve tegobe. Svejedno meni su slatke bebe sa tim ogrlicama user posted image

EDIT:
Ivbo ja sam počela da joj stavljam sa oko dva tri meseca, jer sa 3 i po meseca smo imali prvi zubić.

< Poruku je uredio BubaBubica -- 1.3.2016 17:56:38 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 20:03:22   
cockic
cera je nosila sa izbijanjem prvog zuba sto se tice zuba lakse su izbijali dali bi i bez ogrlice bilo isto ili je ogrlica pomogla nemam pojma.sinu su izbijali mnogo teze.zato sam je ja i kupila.a sto se tice imuniteta nemam pojma,mislim da ne pomaze bas.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.3.2016 20:03:49   
ivbo
Hvala mame,moja beba ce uskoro napuniti cetiri mjeseca i vec pokazuje vidne znakove nervoze,trlja desni,vuce uho...pa sam se pitala je li rano da joj stavim.Imam dvoje starije djece,djecaku nismo kupili ogrlicu i bas smo se napatili sa zubicima,djevojcici smo stavili nakon sestog mjeseca,zubice bukvalno nismo osjetili,pa imam utisak da je pomoglo.

_____________________________

Nasa tri sunasca B I T :-*:-*:-*

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.3.2016 0:49:36   
vikiveki
Ja nisam koristila,ali sam u vrtiću vidjela da je puno reče koristi...e SAD da li pomaže stvarno neznam.


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Ogrlica od ćilibara
11.3.2016 16:27:39   
ivbo
Mame,jeste li skidale ogrlicu tokom noci?

_____________________________

Nasa tri sunasca B I T :-*:-*:-*

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Ogrlica od ćilibara
11.3.2016 16:29:34   
IvanaSK RR
Mi nismo. Nosio je ogrlicu od sestog meseca do dve godine.

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Ogrlica od ćilibara
12.3.2016 2:49:37   
MAMAMAJ
Moji oboje nosili negde od 8m, a K još nosi, sada ima 19m i očekujemo da mu niknu trojke.
Nama je pomogla ogrlica, verujem.
Nije da je prolazilo bez simptoma, ali svakako s mnogo manje drame i muke nego što sam čitala da to biva kod dece.
A možda su i geni. user posted image
I zaboravih, K nosi sekinu ogrlicu, ni jedno od njih je nije grizlo, niti slično, a nosi je neprekidno, tj ne skidam je noću.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 12.3.2016 2:52:24 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Ogrlica od ćilibara
12.3.2016 10:42:21   
jess021
I ja sam L stavila pre neki dan. Verovatno ne bi kupovala, ali smo ovu dobili na babinama i jos je neka nemacka. Skidam joj nocu, nesto se tripujem, a nema sanse da je grize, jer nije toliko dugacka. Ne moze da skodiuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Ogrlica od ćilibara
12.3.2016 10:47:49   
aleksandrici
Ni ja ne znam da li pomaže ili ne.Moja deca je nisu imala.Ali kao i sve druge tegobe rešavali u letu.Možda su geni,možda nisu ali da je imam obavezno boh stavila.Što da ne!Ako već toliko mama hvali tu ogrlicu onda verovatno da ima efekta.Naravno uz sve ostalo.

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.3.2016 16:11:50   
jess021
IvanaSk, evo pisem u temi, ali nemam konkretan odgovor sem da je ogrlica koju imamo nemacka.
Mislim da nam pomaze. L su izbila dva zubica i nije bilo strasno, da li bi bilo drugacije da nema ogrlicu nemam pojma.
I da, ohrabrila sam se i vise je ne skidam nocuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.3.2016 16:49:02   
IvanaSK RR
Da li mozes da je opises? Jer ih ima različitih. I mi smo imali Nemacku. A sad, takodje, mozemo poručiti da nam donesu samo mi je bitno da znam koju.
Mi smo stavili nasu i nismo je skidali, mislim, do dve godine.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here