|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.3.2016 20:36:08   
jess021
Pise ovako:
Bernsteinkett fur kinder
Proizvodjac:
Leitner Gmbh-Salzburg strase 28

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.3.2016 20:46:10   
IvanaSK RR
Kucacu u pretrazivač. Hvala :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.8.2016 11:09:39   
Anck Su Nmaun
Jako me interesuje jel ovo cudo nekome pomoglo? I kako znate da jeste? Mislim da li bebu vise boli kad je ne nosi user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.8.2016 11:16:45   
BubaBubica
Mislim da su bebe samo mirnije sa ogrlicom, bar se tako pokazalo kod nas. Ja inače verujem u kristale, tako da ne verujem da je placebo efekat jer beba nema pojma da je nosi user posted image daklr, beba ne prestaje da balavi i da trpa rukice u usta, samo koliko sam primetila, nije tako razdražljiva sa njom. I koristila sam jednu ogrlicu za obe, samo lepo pod tekućom vodom očistiš i napuniš na suncu i to je to. I tako jednom nedeljno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.8.2016 12:03:44   
Khaleesi
Ja nisam verovala u cilibar, i samo smo mazali masti i gelove za zubice, nama je to pomagalouser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.8.2016 12:45:14   
Anck Su Nmaun
Svako bebce je drugacije , nekog vise nekog manje boli, isto tako i sa temperaturama. I onda aak dete lakse podnosi izbijanje zuba i jos nosi tu ogrlicu kazu pomogla ogrlica...ako me razumete sta hocu da kazem. Nismo je nikad koristili , a sad eto razmisljam da li to da uzmem.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.8.2016 13:40:48   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Svako bebce je drugacije , nekog vise nekog manje boli, isto tako i sa temperaturama. I onda aak dete lakse podnosi izbijanje zuba i jos nosi tu ogrlicu kazu pomogla ogrlica...ako me razumete sta hocu da kazem. Nismo je nikad koristili , a sad eto razmisljam da li to da uzmem.


Istina. I se mučila sa zubima i na kraju sam popustila i kupila (znači sa trećim djetetom user posted image ) I ništa. Blo je potpuno isto kao da je nema. Ne znam ni gdje nam je završila, među igračkama vjerovatno...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.8.2016 13:57:20   
Sanjalicaaa
Cilibarska ogrlica nije bas jeftina, a ja posto ne verujem da pomaze nisam bila spremna da dam te pare. Ne kazem da ne pomaze, samo ja ne verujem.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.8.2016 20:20:56   
Khaleesi
Ima za 1000 din da se kupi a ima i za 5000... Moje misljenje, ko zna da li je to cilobar za taj novac

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Ogrlica od ćilibara
3.8.2016 7:32:48   
branki*
Takodje se slazem sa sanjalicom,nismo koristili,niti sam razmisljala u tom pravcu jer ne verujem u to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Ogrlica od ćilibara
3.8.2016 8:44:35   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Cilibarska ogrlica nije bas jeftina, a ja posto ne verujem da pomaze nisam bila spremna da dam te pare. Ne kazem da ne pomaze, samo ja ne verujem.

Bas zato se i razmisljam , vredi li to uopste i uzimati, pogotovo sto ni ja ne verujem bas u te stvari

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Ogrlica od ćilibara
8.8.2016 21:30:00   
Khaleesi
Ako ima neko od prijatelja pozajmi... Nama su nudili ali ja bas ne verujem u to pa nismo ni zajmili...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Ogrlica od ćilibara
9.8.2016 13:02:47   
muzicarka
Nismo koristili ni sa prvim detetom....a ni sad...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Ogrlica od ćilibara
1.9.2016 20:55:13   
IvanaSK RR
Mame, da li ste skidale ogrlicu nocu? Beba sad ima skoro četiri meseca.
Sinu nisam skidala, ali je počeo nositi tek oko sestog, sedmog meseca.


< Poruku je uredio IvanaSK -- 1.9.2016 21:02:11 >

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.9.2016 13:22:06   
jess021
Ivana, ja ne skidam. Kad smo je stavili, skidala sam par noci i prestala. Opusteno, nece nista bitiuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Ogrlica od ćilibara
2.9.2016 13:33:26   
IvanaSK RR
Hvala, jess. Ja sam nocas skinula, ali je jutros dok je spavala nosila :)

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.11.2016 11:54:08 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Ogrlica od ćilibara
3.11.2016 11:21:29   
Animsaj9
ja bas u to ne verujem , al ajd mozda nekome je i pomogla

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.11.2016 11:54:39 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Ogrlica od ćilibara
30.11.2016 1:36:36   
MarLena.
Ja sam juce kupila u apoteci u Pancevu, cena je 3330,00.
Sad citam komentare i pomislih da sam se zeznula i daje to sinteticki cilibar. Ali nekako mi apoteka delovala kao mesto gde cu dobiti pravi cilibar a ne preko tamo nekog sajta gde je trenutno cena najjeftinije ogrlice 1200,00.
Ova moja je Nemacka, Grunspecht.
Nasla sam ovde kako prepoznati kopiju pa cu sutra testirati, i javljam da li deluje.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Ogrlica od ćilibara
18.6.2017 11:39:09   
IvanaSK RR
Andrea je svoju ogrlicu povukla i pukla je, mi smo je kao namestili, ali u januaru negde smo je izgubili :(
Drugu nismo kypovali.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MarLena.)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Ogrlica od ćilibara
18.6.2017 11:41:12   
Anck Su Nmaun
Jel vama to pomagalo?
Misljenja sam da svako dete drugacije podnosi bol, pa mozda nekom budu laki pa misle da je do ogrlice. Inace ne verujem.u nju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Ogrlica od ćilibara
18.6.2017 11:53:24   
IvanaSK RR
Ne znam, iskreno. Tada joj jos nije izbio zub, mislim. Sin je nosio dugo. Jedino sto je manje balavio sa ogrlicom, mada nije mnogo problema imao ni pri izbijanju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Ogrlica od ćilibara
29.6.2017 17:10:06   
Dragce86
Nisam je uzela ali cesto kad pocne da se nervozi, pomislim - mozda je trebalo, ali nije bas povoljna :(

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Ogrlica od ćilibara
29.6.2017 17:12:16   
Sanjica26 RR
Mi smo je dobili na poklon ali samo je starija cerka koristila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Ogrlica od ćilibara
4.7.2017 15:02:29   
Dragce86
Kakvi su Vasi utisci, Sanjica26 RR, ima li efekta, kako reaguje Vase dete, jel mirnija, manje nervozna sa ogrlicom ili ne?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Ogrlica od ćilibara
4.7.2017 15:08:26   
Duškić
Mi nismo nosili, isto mi je sestra davala ali nisam htela. Sestrucina je nosila i jako se mucila sa 13 meseci joj je.izbio prvi zub i bas se namucila.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Po vama lepse ime je
Anck Su Nmaun



Tara (43%)

Elena (57%)


Ukupan broj glasova: 143

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here