|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ogrlica od cilibara
18.1.2010 1:37:13   
JULIE
Marija ako imas nekog u inostranstvu neka ti donese.Moj deda mi je doneo za sincica iz Nemacke,tamo su svega 10e

(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: ogrlica od cilibara
18.1.2010 1:43:09   
marija17
mama mi je u svajcarskoj ali samo sto je otisla,tek za 3meseca dolazi,jedino sto ce doci brat mm i amerike pa njega da zamoli,ako tamo ima? a nisam ni sigurna da su zubici mali ima 3.5 m preko dana je ok mozda po malo kenjkavi ali to je meni normalno,posto je zahtevan,jedina novina je sto trpa ruke u usta non stp,a dudu koju je obozavao nece da vidi,gricka rukave i uvece posle kupanja lepo zaspi i posle sat vremena to je takav vrisa...uh,ja kad ga pogledam on zatvorenih ociju prosto cvili ko malo kucence,sinoc su mu sve okice se nadule koliko mu se spava a ne moze da zaspi,mazala sam mu gel i tad se smiri zato mislim da su zubici

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: ogrlica od cilibara
18.1.2010 1:49:40   
JULIE
Miki je grizao sve zivo i pored ogrlice ali sa spavanjem stvarno nismo imali problema.Da li mu je ona pomogla ne mogu da tvrdim ali od kada smo je dobili skidamo je samo kad je perem.Ima u Americi sigurno,nije valjda da je srbija bolja,tj bogatijauser posted image Sad ima 16mes ratu mu cetvorke,samo je malo nervozan,nista strasno

(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: ogrlica od cilibara
18.1.2010 1:51:30   
JULIE
Nije rano za zubice,nekim bebama izadju sa 4mes.

(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: ogrlica od cilibara
18.1.2010 1:53:35   
marija17
hvalauser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: ogrlica od cilibara
18.1.2010 8:51:56   
usamljena
Ej zenice, mislim da ogrlice mozete potraziti i u zlatarama ili cak u prodavnicama sa srebrom. Trebalo bi biti. Nije balticki ali je i to pravi cilibar. Ima i silikonski, on je mnogo jeftiniji lai ne valja. Ili cak u ovim prodavnicama sa unikatnim nakitom, mislim da se moze nabaviti

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: ogrlica od cilibara
18.1.2010 12:17:34   
cici78
Marija17, jesu zubici to je sigurno, i mom Matiji su bas u tom periodu krenuli. Moja svekrva mi je poslala iz Svajcarske i tamo kosta oko 40 franaka, znaci oko 20 eura, evo upravo mi je sad rekla...to i nije neka cifra. Kod nas su dosta skuplje a i ne znam kakve su ove nase.

(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: ogrlica od cilibara
19.1.2010 0:54:03   
marija17
ipak sam narucila,kaze mm dok nam posalju dok stignu bla,bla,ovde su 4500,sa nekog sajta gde su vec nama poznati ljudi uzimali ogrlice i ok su im,pa cemo videti

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: ogrlica od cilibara
19.1.2010 7:39:01   
gagana83
Ja je imam,videcemo hoce li pomoci.Mm je jednom greskom oprao u vrucoj vodi,sad sam procitala da ne bi smelouser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: ogrlica od cilibara
19.1.2010 10:15:03   
*Alexx*
Ti je operi sad u ledenoj, da neutrališeš user posted image Šalim se, nemam pojma, mislim da nema nikakve veze. Šta ako ti upadne u blato, pa nećeš je valjda u hladnoj prati... Ma nemam pojma, ja se razmišljam da je kupim, neki kažu valja, neki ne valja, nisam pametna. Gagana, jel to ona ogrlica od 4500 din?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: ogrlica od cilibara
19.1.2010 10:18:43   
gagana83
4200 je a uvek je jedan model na akciji pa kosta 3500.Ja sam uzela ovu Honey(med) tad je ona bila na snizenju.
Sta znam,nesto ne verujem da ce pomoci,ali ne moze da skodi.
Evo ga sajt KLIK
I jos jedan KLIK


< Poruku je uredio gagana83 -- 19.1.2010 10:22:05 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: ogrlica od cilibara
19.1.2010 12:40:17   
usamljena
IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja je imam,videcemo hoce li pomoci.Mm je jednom greskom oprao u vrucoj vodi,sad sam procitala da ne bi smelouser posted image


Moja gagana ja sam je ocistila u rakiji- radi dezinfekcije user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image   Jos ja kao pametna, ono u stilu " Naravno da se treba u rakiji pa magicnom krpom obrisati!     Ma nista ne brini 

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: ogrlica od cilibara
1.3.2010 23:02:21   
sneza24
Ja narucila od ddrugarice iz Nemacke.Tamo je 12 evra.Poslace mi po nekog sofera sto vozi autobus.On dolazi u nedelju.
David balavi od drugog meseca,sve sto dohvati trpa u usta i uhvati ga nekad nervoza pa mu mazem Dentinox i pomaze.
Kaze mi drugarica da treba majka da je nosi dva dana pa tek onda da je stavi bebi,Jeste i vi tako radile?

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: ogrlica od cilibara
1.3.2010 23:04:41   
gagana83
IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja narucila od ddrugarice iz Nemacke.Tamo je 12 evra.Poslace mi po nekog sofera sto vozi autobus.On dolazi u nedelju.
David balavi od drugog meseca,sve sto dohvati trpa u usta i uhvati ga nekad nervoza pa mu mazem Dentinox i pomaze.
Kaze mi drugarica da treba majka da je nosi dva dana pa tek onda da je stavi bebi,Jeste i vi tako radile?


Ja nisam.
Prvi put cujem za to.
A majka bi mogla jedino oko ruke da nosiuser posted image


< Poruku je uredio gagana83 -- 1.3.2010 23:05:13 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: ogrlica od cilibara
1.3.2010 23:08:55   
marince1
Gagan jel pomaze?
4500?Pa to je meni bas mnogo user posted image

< Poruku je uredio marince -- 1.3.2010 23:09:26 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: ogrlica od cilibara
1.3.2010 23:09:38   
sneza24
Ja sad cula od nje pa zato pitam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: ogrlica od cilibara
1.3.2010 23:38:01   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince

Gagan jel pomaze?
4500?Pa to je meni bas mnogo user posted image

Iskrena da budem pojma nemam.
Ona je preko dana super,nocu malo zeza,ne znam da li je muce zubici ili je nesto drugo u pitanju.
Recicu ti kad joj bude izasao prvi zubicuser posted image
Ima ih i za 3500,pogledaj one sajtove gore.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: ogrlica od cilibara
1.3.2010 23:57:49   
choopa choops
Kod nas ima da se kupi u apotekama.
Mi se bavimo prodajom nakita, pa tako i cilibara, ali nikad nisam stavila malenoj ogrlicu. Njoj je prvi zub izasao tek sa 11mj i 3 dana user posted image . Inace nasa pedijatrica je izbacivala majke iz ordinacije koje dodju sa malom bebom i ogrlicom oko vrata . Bila sam jednom licno prisutna kad se to desilo, tako da oprez da vas jos ne izbace iz savjetovalista user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: ogrlica od cilibara
2.3.2010 0:00:30   
eugenija
Ma da je bar lepa, nego ne liči ni na šta.. Bebe sve dođu kao Esma Redžepova sa tim oko vratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: ogrlica od cilibara
2.3.2010 0:13:53   
gagana83
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ma da je bar lepa, nego ne liči ni na šta.. Bebe sve dođu kao Esma Redžepova sa tim oko vratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
A jesu ruzne...Ja sam izabrala najjednostavniju,jednobojnu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: ogrlica od cilibara
2.3.2010 0:21:02   
eugenija
Njaaauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: ogrlica od cilibara
2.3.2010 8:57:25   
usamljena
Mi smo od ogrile napravili 2 narukvice i to nosi oko nogica, ne znam da li sam vec pisala. E kad smo pravili te narukvice par tih cilibara nam se rasulo po podu. Tepih ima vune u sebi. I nedavno ga ja cistim kad cilibar. Kako sam se iznenadila, jedan deo kao da ima nesto posuto po njemu i skontamo da ga je vuna "nagrizla", sto opet znaci da je pravi cilibar pa nam je bilo drago sto nismo bacili 40 evrica. A inace smo zadovoljni, ocistimo ga kad ima sunca i to je to

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: ogrlica od cilibara
2.3.2010 10:05:20   
majka mara
usamljena jesi li narucila preko onog sajta,gde vecina porucuje,mi smo uzeli mali se malo smirio i ne balavi toliko,sad vidim u novinama akcija 3500 ogrlica i narukvica.
nas pedijatar je rekao da je to bacanje para ali kad sam ga doela sa ogrlicom nista nije rekla,a i ta da kaze to je moja beba mogu da stavim sta hocu,kakve su to gluposti izbacili ih iz savetovalista,pa niko nije tetovirao bebu vec stavio ogrlicu,to bi bilo ko kad bi te izbacili zato sto beba nosi crveni koncic ob!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: ogrlica od cilibara
2.3.2010 10:16:34   
usamljena
Da ti iskreno kazem ne bih dozvolila da se neko istresa na meni! Nemaju to pravo. Zaista! I kad idemo kod dr-a ja joj ne skidam to sa nogu, tek kad je tamo raspremim onda skinem. To je moja user posted image i mislim da joj ne radim nista lose. Oni samo neka rade svoj posao.
A ogrlicu smo kupili u zlatari, pravi cilibar, nismo ovo sa ovih "sajt" ponuda user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: ogrlica od cilibara
2.3.2010 14:08:51   
lola78
I mojoj bebi rastu zubi, iako ima 3 mjeseca i nedelju dana. Vec joj se naziru bijeli krugovi na mjestu gdje su donje dvojke, inace vec mjesec dana balavi i trpa ruke u usta, i grize sve sto dohvati, pocela je bila ponovo da mi se budi uvece, iako je prije toga spavala po 8 sati iz cuga.  Kupila sam joj ogrlicu od cilibara prije 3 dana, kod nas u CG je 18 eura. Od kad je nosi, cini mi se da ne balavi bas toliko, nervoze i dalje ima po malo, posebno oko 18 h, ali mi ponovo spava po 8 sati. Da li je to slucajno ili od ogrlice ne znam, mozda je bio samo skok u razvoju. Inace joj je stavljam samo po danu, uvece me nesto strah, a i ne bih da je zulja.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here