RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Sarav -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (20.2.2018 14:41:33)

Samo da ne nasedaju preplašeni roditelji na kvazi argumente sa YT.

Vakcinišimo decu!




Misha i Ljisha -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (20.2.2018 15:07:12)

Da i meni je sve jasno kad vidim da je glavni izvor informacija YT.




Mala Elena -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (20.2.2018 16:54:46)

Mislim da je ta vakcina nakon 2,5m kod Eve cudno odreagovala, skroz je crvena sa rupom...spala je neka skramica. Jel se jos nekome desilo isto?




Sarav -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (20.2.2018 17:08:21)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mislim da je ta vakcina nakon 2,5m kod Eve cudno odreagovala, skroz je crvena sa rupom...spala je neka skramica. Jel se jos nekome desilo isto?

Da nije od druge neke vakcine? Levo rame? BCG?




IvanaSK RR -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (20.2.2018 17:21:40)

I maca je tako odreagovala na BCG.




Duškić -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (20.2.2018 18:10:28)

Nama je ta stojala dugo ni sama ne znam koliko.




IvanaSK RR -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (20.2.2018 18:46:42)

Evo i teme o tome Klik




Rosita -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (20.2.2018 18:55:02)

Ja bih ovakve diskusije na netu zabranila. Na nasem forumu. Niko nije trazio da nas prosvetljuje doticni clan.




Srecko47E -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (22.2.2018 0:38:11)

Takodje.Dosta smo istraumirani a serviraju nam sve i svasta.




Mala Elena -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (27.2.2018 17:20:29)


IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mislim da je ta vakcina nakon 2,5m kod Eve cudno odreagovala, skroz je crvena sa rupom...spala je neka skramica. Jel se jos nekome desilo isto?

Da nije od druge neke vakcine? Levo rame? BCG?



E jeste...sad tek udjoh da vidim sta ste pisale. Onda je bcg...a zasto to tako, starije devojcice nisu imale to..?




mama Jo -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (27.2.2018 17:24:42)

I mojoj Uni je posle mesec ipo isto takva reakcija... procitala sam da je to normalna reakcija te vakcine, da moze da se javi takva reakcija nakon 4 nedelje od prijema...




Mala Elena -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (27.2.2018 17:27:29)

Nisam imala pojma, niti sam citala, kad jedno vece okupala je, obrisala kad vidim spala opna i unutra rupetina i crvenooo..prepala sam se.
A kada ostaje oziljak od nje? Rece mi dr da ne kvasim prilikom kupanja ali to nema sanse.




Dora89 -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (6.3.2018 14:17:19)

To je normalna reakcija na BCG, samo prolazi. Ja lično sam imala temperaturu posle BCG, i rana mi se tako produbila da mi je ostao ožiljak na tom mestu veličine 2 cm. Ali posle je sve bilo ok. [sm=smiley36.gif]
Inače, što se naziva teme tiče, autizam je tako kompleksna bolest da prosto ne mogu da poverujem da vam neko ubrizga nešto i vi dobijete autizam.




Sarav -> RE: vakcina protiv hepatitisa b trostruko vece sanse za pojavu autizma (6.3.2018 14:20:52)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mislim da je ta vakcina nakon 2,5m kod Eve cudno odreagovala, skroz je crvena sa rupom...spala je neka skramica. Jel se jos nekome desilo isto?

Da nije od druge neke vakcine? Levo rame? BCG?



E jeste...sad tek udjoh da vidim sta ste pisale. Onda je bcg...a zasto to tako, starije devojcice nisu imale to..?


Ni moja S nije imala, P je gnojilo neko vreme pa prestalo. Sve je individualno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]