RE: H&M u Beogradu! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


viking -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 14:57:36)

Bila je Srna, ne znam da li će videti ovo....




Anoniman -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 15:01:24)

Mi smo odlozili put za sutra, pa rekoh da neko mozda nije bio, ako Srna ovo vidi neka nam se javiiiii[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 15:02:58)

Hvala Janicice, gledala sam katalog, ali nemaju neki izbor kao nemacki h&M, tako da se nadam da je to samo tako u katalogu....




Dani.kv -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 15:12:38)

Nadam se da je izbor u Bg bolji. Ja u Mariboru i Zagrebu nisam fascinirana H&M. Nadje se po neka stvarcica ali nije to to. Za decu je meni Zara i beneton bolji izbor




Anoniman -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 15:13:41)

E u pravu si za Zaru, sutra idem tamo da je opremim za vrtic, imaju super stvarcice, a niske cene, a do h&m da vidim sta ima i ako mi se nesto za Unu svidi...




Anoniman -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 15:16:50)

ja u h&m nikad nista nisam nasla za sebe, ali za decu imaju simpaticnih stvarcica po povoljnim cenama.




Anoniman -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 15:19:54)

Ma ni ja necu za sebe, nego ako ima nesto za U, uglavnom sve sto sam porucila preko neta mi se dopalo, i izdrzljivo je....[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 15:42:14)

ja sam narucivala za sebe preko neta njihove haljine i dzemperice,a i dobijala sam iz beca isto,zadovoljna sam bas.




Klarita -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 15:45:48)

Ja sam prezadovoljna njihovim stavrcicama za dete, a sad sam prvi put (letos u Solunu) nakupovala za sebe neke kosuljice i sakoice, nisam imala prilike da ih nosim, sad cu kad zahladi i pod uslovom da se ne "usvinjim"[sm=smiley30.gif]
U sustini, htedoh reci, ekstra su im helankice i tanke bluzicice dugih rukava, zadovoljna sam i kvalitetom a, Boga mi i cenom. Nemate pojma koliko vam zavidim sto ste u Bg-u ( samo zbog sopinga[sm=smiley36.gif])




Didy -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 17:06:31)

Je l juče stvarno OVAKO bilo?[sm=smiley3.gif]
Srna, zaokruži se. [sm=smiley36.gif]




srna001 -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 17:50:32)

Evo me! Mene su juče pustili preko reda zbog stomaka inače se nikada ne bih laktala red se protezao i napolju oko DC-a, i to su uglavnom bila deca koja ne znam šta mogu da kupe za sebe u HM-u.Inače izbor je ok, cene su niže nego u Zari ali opet nisu jeftini.Bila sam juče i u Zari oni su dobili nove kolekcije koje su preskupe.Pantalone za decu su od 2500 pa na više, jakne oko 5000 i tako.U suštini ja i u HM-u čekam rasprodaje to će biti ok.Kvarni su bili što su 20% popusta odobravali samo za po jedan artikal a ne za sve kupljeno.Ja sam kupila Ogiju jaknu za zimu pa mi je taj popust dobrodošao.Inače do br 128 super je ponuda za veće br tj od 8 godina pa na više uopšte nije neki izbor.

Imate cene za neke njihove proizvode na sajtu uvrstili su sad i nas




srna001 -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 17:52:27)

Didy ja sam kroz tu gužvu prošla kao kroz sir [sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 18:00:28)

Ja sam porucivala njihove stvari za Andreu,ok su mi,pa smo mislili sestog da svratimo da vidim kakav je izbor kad vec idemo u Bg,ali ako bude i dalje guzva nema sanse sa Andreom,valjda nece biti...




Sanchy -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 18:11:45)

Cekam radni dan,prepodne sl.nedelje pa cu ici da vidim sta ima za bebca,za mene manje vise,nista ne kupujem dok ne vratim liniju[sm=smiley1.gif]...inace kakav je izbor za klince,ko je bio?




Didy -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 21:30:24)


IZVORNA PORUKA: srna001

Didy ja sam kroz tu gužvu prošla kao kroz sir [sm=smiley36.gif]


Eto, neke prednosti stomaka.[sm=smiley31.gif][sm=smiley36.gif]




Moiraina -> RE: H&M u Beogradu! (30.8.2013 22:21:49)

Mi bili večeras, tamo smo bili oko 21h i još uvek je bila gužva, ali nije bilo tako strašno (svratili smo i juče, ali bio je haos, tako da nismo ni pokušali da uđemo, a ja sam uspela da se posvađam sa likom iz obezbeđenja, jer nismo mogli da prođemo do liftova, sve su bili zagradili). Kupili smo 2 donja dela trenerke i 3 deblja duksa za starijeg i 2 para pantalonica za bebca (pre toga sam na sajtu našla šta mi se sviđa, tako da drugo nisam nešto ni zagledala). U prolazu sam uspela da vidim nešto i za mene, ali to drugi put... Inače, imamo dosta njihovih stvari (dečijih) od ranije, nešto sam poručivala, nešto je mm donosio sa službenog puta i meni je ok kvalitet, bar što se tiče dečijih stvari, za ovo ostalo ne znam...




Lu -> RE: H&M u Beogradu! (31.8.2013 6:56:48)

Ja sam dijete za školu komplet obukla u HM-u, prezadovoljna sam izborom i cijenama, jest da sam išla u HR, Sl. Brod pošto kod nas nema, ali svejedno sam zadovoljna kupovinom i plus sam dobila povrat poreza (25%) koji ću danas da podignem[sm=smiley20.gif]




Didy -> RE: H&M u Beogradu! (31.8.2013 14:13:38)

Lu, to je super ideja. Mogla bih ja da vidim koja HM mi je najbliža u Hrvatskoj, pa još kad dobiješ povrat, isplati mi se više nego ići za BG (i čekati u redu [sm=smiley36.gif]).
Nama u poslednje vreme moja zaova nakupuje u Nemačkoj, ja pogledam na sajtu, pa joj pošaljem linkove, ali sad nisam htela da je gnjavim pošto se tamna porodila i dolazila je sama sa bebom avionom. Samo joj je još moj kofer stvari falio.[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: H&M u Beogradu! (31.8.2013 20:34:27)

Mi bili danas, u pocetku nije bilo guzve, posle se stvorila, nakupovala svasta za unu, veliki je izbor , velicina ima, pukla 14000 i takooo[sm=smiley36.gif]

I meni je sveki do sada donosila stalno iz nemacke, od sada izdem za bg i sama biram[sm=jezicek.gif] samo neka lepe pare oni izaberu i izdvoje...




adulence -> RE: H&M u Beogradu! (31.8.2013 20:41:27)

Stvarno mi nije jasno da su tolike guzve mislim ne dele za dzabe...a najsmrsnije ce biti sto ce sada sva deca biti isto obucena...ahahahahah




Anoniman -> RE: H&M u Beogradu! (31.8.2013 20:45:56)

Ne znam, kukaju kako je kriza, a svi nose pune kese, mi imamo srece pa nismo iz bg, tako da necemo biti isti[sm=smiley36.gif] a i u Zari sam joj uzela jaknu , i helankice i bluzice, tako da sam sa kupovinom za unu zavrsila do proleca....




Ana RR -> RE: H&M u Beogradu! (31.8.2013 21:10:59)


IZVORNA PORUKA: Lu

Ja sam dijete za školu komplet obukla u HM-u, prezadovoljna sam izborom i cijenama, jest da sam išla u HR, Sl. Brod pošto kod nas nema, ali svejedno sam zadovoljna kupovinom i plus sam dobila povrat poreza (25%) koji ću danas da podignem[sm=smiley20.gif]


Ah, bila si u mom divnom Brodu [sm=smiley27.gif]




Meisje -> RE: H&M u Beogradu! (21.9.2013 4:03:26)

H&M home obozavam!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]