|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vitamini i dojenje
27.5.2015 0:50:08   
jovicaa
hajde malo da dignemo temu. dojilje koje vitamine pijete?
ja sam pila femibion.. pred kraj trudnoce i na pocetku...
a sad ne znam sta da uzmem.. ne svidja mi se sto femibion ne sadrzi minerale

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vitamini i dojenje
27.5.2015 1:54:45   
dunja RR
Jovo, ja nisam pila ništa od vitamina, tj. ne pijem i dalje, tokom dojenja. A u trudnoći sam pila Elevit i Femibion, naizmenično.
Tokom dojenja se trudim da unosim dovoljno tečnosti i koliko mogu da se zdarvo hranim. U početku sam dosta jela slatko što nije bilo dobro, ali sada sam se sredila što se toga tiče. Mleka i dalje lepo imam, posebno sada kada je krenulo voće, od jagoda i trešanja mi baš nagrne mlekce.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vitamini i dojenje
27.5.2015 18:21:43   
Mariya
Ja i dalje pijem prenatal.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vitamini i dojenje
24.10.2015 17:08:43   
Valerie
jel pijete vitamine?
ja mislila da ne, ali sam ipak danas kupila elevit, vise radi pospesivanja probave user posted image . pa cu po pola tablete...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vitamini i dojenje
24.10.2015 21:28:24   
choopa choops
Ne, zaboravljam stalno. Mislila sam jedino tablete gvožđa da pijem što su mi ostale od trudnoće, pa i to ne pijem user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vitamini i dojenje
24.10.2015 21:55:35   
New Mom
Vodite racuna jedino da pijenje preparata gvozdja cesto ucini da bebina stolica bude zelena (zbog onog mita da je zelena stolica - stolica gladi).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vitamini i dojenje
3.3.2016 21:37:46   
Maraj
Mame jer pijete sta?
U trudnoci sam pila elevit, da l da uzmem jednu kutiju? Ne znam kakva mi je krvna slika , znam samo da me zglobovi bole , ne znam da l je posledica dojenja al od porodjaja me bole... uzela bi nesto , al da ne povecava apetit user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vitamini i dojenje
4.3.2016 6:26:32   
branki*
Ja ne pijem nikakve vitamine,donim jos uvek.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vitamini i dojenje
4.3.2016 8:10:44   
superm
Ja dojim i pijem Premama vitamine. U suštini važno je unositi dodatne vitamine, ne može se sve voćem i povrćem uneti u organizam u dovoljnim količinama.
Treba da proverim i krvnu sliku. Ako sam anemična uzeću Feroglobin, on mi je bio fantastičan u trudnoći.

< Poruku je uredio superm -- 4.3.2016 8:12:43 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vitamini i dojenje
4.3.2016 10:41:10   
Sanjalicaaa
Ne pijem nista mada bi trebalo. Imam vitamine koji su mi ostali od trudnoce pa ih popijem kad se setim, ali ne setim se cesto.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vitamini i dojenje
4.3.2016 10:46:40   
Maraj
Ja se ozbiljno mislim da kupim elevit. Pa bar po pola tablete dnevno što je gore neko pisao. Bole me zglobovi na prstima. Ne znam da l ima veze sa dojenjem i mozda nedostatkom nekog vitamina... ujutru kad ustanem ne mogu saku da stisnem u pesnicu. To mi se javlja nakon porodjaja. Ne znam
Mislim se da probam sa tim vitaminima , a opet razmisljam da l je ok posto dojim.....mada na elevitu pise da je za trudnice i dojilje al opet , niko mi od dr nije rekao da smem...user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vitamini i dojenje
4.3.2016 10:50:51   
IvanaSK RR
Maraj, mozda ti fali kalcijuma? Uzela bih bilo koje vitamine koje smem,da sam na tvom mestu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vitamini i dojenje
4.3.2016 10:55:27   
Sanjalicaaa
Maraj, smes. Meni su rekli da smem i da je preporucljivo. I na svim tim vitaminim pise da se preporucuju za vreme dojenja. Ne moze ti nista biti, slobodno.
Mene recimo bole kolena jako od trudnoce. Pila sam i neki jak kalciju za vremem trudnoce nije mi pomagao.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vitamini i dojenje
4.3.2016 11:04:12   
Animsaj9
maraj i ja mislim da ti nedostaje Ca , ne znam da li dojis ,ali ako dojis beba verovatno izvuce i trose se rezerve , mozes bilo koje vitamine . ja sada dok dojim ne uzimam nista u pocetku da vit C + folna zbog totheme koju sam pila . trudim se da se zdravo hranim. nisam nista niu trudnoci uzimala od tih preparata mamavita, elevit itd. od neke 20 nd sam koristila Ca i Mg sumeci i to Biofarov sa B6 vit

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vitamini i dojenje
7.3.2016 14:49:48   
Sanjalicaaa
Da li sme da se pije beviplex za vreme dojenja?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vitamini i dojenje
7.3.2016 15:18:50   
New Mom
Naravno. Vitamini grupe B su hidrosolubilni, sto znaci da ih izbacujes kad piskis.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vitamini i dojenje
7.3.2016 15:59:46   
Sanjalicaaa
Hvala NM.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vitamini i dojenje
7.3.2016 16:02:25   
Maraj
Nm reci mi molim te jer ok da pijem elevit dok dojim. L sad ima punih 5 meseci. Pise na kutiji da je za trudnice i dojilje al sve me strah zbog mleka. Sta ti mislis? Mwne dosta zglobovi bole , nisu u zrudnoci al sad da pa sam povezala sa dojenjem

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vitamini i dojenje
7.3.2016 16:40:00   
IvanaSK RR
Maraj, ja mislim da smes,naravno.
Sanjalice, od vitamina B ces imati vise mleka, tako kazu :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vitamini i dojenje
7.3.2016 19:44:32   
Sanjalicaaa
I to ne bi bilo lose. Danas sam popila jednu i jako me je boleo zeludac. Ne znam da li je moguce da je povezano s tim.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vitamini i dojenje
7.3.2016 19:54:42   
IvanaSK RR
Ja nisam imala problem sa vitaminom B. Uzmi ga posle jela, mozda ti tad nece smetati.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vitamini i dojenje
7.3.2016 21:46:43   
New Mom
Mozes Maraj, bez brige.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vitamini i dojenje
7.3.2016 21:48:07   
Maraj
"Fala" NM user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vitamini i dojenje
24.5.2016 20:04:15   
muzicarka
Beba ima 2,5 meseca... Doji...Ne pijem nista od preparata mada mislim da bi trebalo.... Razmisljam sta da kupim

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vitamini i dojenje
25.5.2016 13:08:40   
Mala Elena
Maraj jel su ti bolje zglobovi?
Ja povremeno, citaj-kad se setim popijem Oligovit, u trudnoci sam izdvajala po 1700 din mesecno ali mi to puno, ovako mi jeftinije.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here