RE: Kariotip (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


wivern -> RE: Kariotip (9.6.2015 9:53:01)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

I nama je dr rekao da taj karitoip ništa ne znači. Samo se bespotrebno radi. Bolje da se skoncentrišete na druge analize. Zece biće bebe! Možda sad zvuči neverovatno, ali veruj u čudo! Čuda se dešavaju! [sm=smiley1.gif]

Evo pogledaj mene i kod mene je bilo cudo, a bice i kod tebe [sm=smiley31.gif]

I nama je dr rekla da kariotip nismo morali ni da radimo. Ali ajde, uradis ga da bi tebi bilo psihicki lakse jer si dao sve od sebe.
Samo guraj dalje, beba te ceka negde...[sm=smiley31.gif]




milicicak -> RE: Kariotip (9.6.2015 21:11:38)

Iskreno, ne bih se slozila da je analiza kariotipa nepotrebna. Dobro uradjen kariotip moze da ukaze na problem sa odrzavanjem trudnoce ako je problem nastao zbog promena u strukturi hromozoma.
S druge strane, najveci procenat spontanih pobacaja je uzrokovan necim drugim tako da analiza kariotipa najcesce ne daje resenje problema. Ako mozete da ga uradite besplatno, ne vidim zasto ne biste.




zece -> RE: Kariotip (21.7.2015 5:09:52)

Moj kariotip je super ali kod mm nije one celije su rekli da se sporije dele ali pravilnije i trazili su da mu uzme jos jedan put zbog slabij materijal




Dragić -> RE: Kariotip (14.12.2015 13:52:33)

Treba da idem da radim kariotip ali tek za 20-ak dana, a htjela sam početi uzimati folan u međuvremenu, znate li da li se smije piti kada treba da se radi ovaj nalaz? Ja mislim da nema veze, ali za svaki slučaj da priupitam za svaki slučaj žene koje su radile. Neću da gubim vrijeme..[sm=duda.gif]




nata11 -> RE: Kariotip (22.5.2018 12:12:17)

Ja da ponovim pitanje koje je postavio/la Dragic pre 2 godine [sm=smiley36.gif]

Da li se normalno uzimaju lekovi-vitamini pre vadjenja kariotipa?




Maslacak15 -> RE: Kariotip (22.5.2018 12:52:22)

Naravno da sme nato. Taman posla da lekovi uticu na hromozome[sm=smiley36.gif]..... daleko bilo. Nista ne treba da razmisljas. mozes da jedes pijes i uzimas sta hoces.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]