RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Snelle -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (2.4.2013 10:54:50)

Koliko košta epidural na Zvezdari?




tanjicak79 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (2.4.2013 11:43:38)


IZVORNA PORUKA: debelica73


Draga tanjicak79, da si mi ziva i zdrava. Nemas pojma koliko si mi pomogla [sm=bravo.gif]


Nema na čemu. Kada ti je termin?




tanjicak79 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (2.4.2013 11:45:40)


IZVORNA PORUKA: Snelle

Koliko košta epidural na Zvezdari?

Snelle, zaista ne znam. Valjda će se javiti neko ko se porađao skoro sa epiduralom u gradskoj.




StephanieBgd -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (30.4.2013 12:58:41)

Pozdrav devojke :) Ja sam nova na forumu. U 37.oj sam nedelji i porodiću se u Gradskoj. Što se epidurala tiče, svojevremeno sam i ja htela na epu i došla sam do neke cifre od 10000 dinara. Navodnbo ne postoji zvaničan cenovnik to mi je rekla jedna trudnica dok smo čekale pregled. Od početka trudnoću mi prati dr Milica Kostić, međutim sad je na odmoru već mesec dana i ja još uvek nisam otišla ni na jedan ctg. Ne znam šta da radim. Da li da je sačekam da se vrati sa odmora ili da idem kod nekog drugog lekara, ne znam uopšte kakva je procedura...Termin mi je 23.05. Ako ima nekoga ko je išao tamo na ctg molila bih da mi objasni kako to funkcioniše...Pozdrav [sm=smiley1.gif]




tanjicak79 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (1.5.2013 7:46:44)

Stephanie, ja sam na ctg išla jednom nedeljno u DZ Voždovac. A da bi ti išla na ctg u gradsku bolnicu trebala bi da imaš uput. Mislim da može i bez uputa iz DZ, ali onda treba dežurni ginekolog iz gradske da ti napiše uput za ctg to jutro kad i dođeš na njega. Pa se izgubi dosta vremena. A mislim i da svaki put prolaziš proceduru kao da ćeš da ostaneš u bolnici. Ako tvoj Dom zdravlja ima ctg, onda ćeš sve brže obaviti tamo. Sam ctg kod trudnica u 9. mesecu bi trebao da traje oko 10 minuta najmanje, a može i pola sata ili više (to zavisi od osobe koja prati pregled).
Kako god odlučiš, gde ćeš i kako ćeš, mislim da je vreme da odeš na prvi ctg. Ne znam da li će sad ovi praznici da utiču na radno vreme u gradskoj. Ne bi trebalo, ali se ipak raspitaj.
A ako iz bilo kog razloga misliš da treba da odeš na pregled dok je Dr. Kostić na odmoru, slobodno ili zakaži za pregled u ambulanti ili ako je frka, u bilo koje doba dana ili noći kod dežurnog lekara.




Danny22 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (27.6.2013 17:32:15)

Cao mame ,nebi da menjam temu samo imam jedno pitanje, da li je nekoj od vas Dr Tatjana Tanja djordjevic vodila trudnocu i poradjala i kakvi su vam utisci, meni je ona preporucena a u 29 nedelji sam pa je vreme da nadjem piuzdanog lekara inace mi je prva trudnoca[sm=smiley1.gif] Hvala




Sanja90 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (27.6.2013 18:28:08)

Mojoj snajki je ona vodila trudnocu,i ona ima samo reci hvale za nju. Ja sam kod Smiljanica koji je takodje izuzetan doktor[sm=smiley1.gif]




Danny22 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (28.6.2013 1:07:33)

Cao mame da li noko zna Dr Tatjnu Tanju Dordjevic iz gradske polnice ,da li vam je vodila trudnocu inporadjala,meni je ona preporucena kakva su vam iskstva sa njom ,hvala




tanjicak79 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (1.7.2013 12:31:11)

Danny, mojoj cimerki iz porodilišta je ona vodila trudnoću i porodila je. Videla sam je i ja kad je dolazila da je obiđe. Veoma je prijatna osoba. Moja cimerka je baš hvali.




salle -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (2.7.2013 10:17:56)


IZVORNA PORUKA: Danny22

Cao mame da li noko zna Dr Tatjnu Tanju Dordjevic iz gradske polnice ,da li vam je vodila trudnocu inporadjala,meni je ona preporucena kakva su vam iskstva sa njom ,hvala



ona me primila u bolnicu kada sam imala problem u prvoj trudnoci, jer moja dr nije bila tamo, drugu trudnocu mi je ona vodila jer je moja dr bila na porodiljskom, nije me ona porodila jer nije tada radila

jako je fina, i super je dr, ako zelis vise detalja pisi mi pp [sm=smiley1.gif]




salle -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (2.7.2013 10:25:37)


IZVORNA PORUKA: tanjicak79

Debelica73, evo odgovoriću ti redom na pitanja, a i dodaću sve čega se setim.

- Svoje stvari možeš i u koferu da doneseš, niko ti neće ništa reći, ali ipak gledaj da ti "prtljag" ne bude pretežak, jer ipak sama sve nosiš od prijema u porodilištu, pa sve dok se ne porodiš (mislim, dok budeš menjala lokacije u porođajnom bloku). Kako torba uglavnom stoji na podu, koristi neku koje ti neće biti žao da se isprlja.


meni su oba puta nosile sestre sa prijemnog i babice....




zvoncica79 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (16.8.2013 17:44:17)

Za dr.Tanju imam samo reci hvale! Divaan covek, odlican i nezan lekar, covek sa dusom!Ja sam je upoznala na svom porodjaju i bez obzira sto je moj lekar bio prisutan i ona je bila tu sve vreme da pomogne, pri tom je bila sve vreme predivna / iako nije znala da moj dr dolazi/ strpljiva, fina i korektna...Ma imam samo reci hvale i verovatno ovu trudnocu ce mi ona voditi...
Zvezdarsko porodiliste je bogato kvalitetnim lekarima, a pri tom divnim ljudima punim ljudskosti. Naravno i tamo ima dva,tri kukolja,al na svu srecu svi ostali su predivniiiiiiiiiii!!!




Sanjalicaaa -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (12.10.2013 22:08:32)

Drage mame,
u kom ste periodu izabrale lekara u porodilistu i krenule na preglede tamo? I da li su u Zvezdari bebe sa majkama u sobi ili ne?




MTS064 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (12.10.2013 22:28:18)

Da, na Zvezdari je bebi frendli. Bebu donesu par sati nakon porodjaja i ostaje sa majkom u sobi.

Vreme za izbor lekara nije toliko vazno, naravno bolje je sto ranije upoznati lekara kod koga ces da se porodis, naravno ako upadnes u njegovu smenu ili imas neki drugi dogovor.




Sanjalicaaa -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (13.10.2013 21:34:22)

Hvala na odgovoru. Znam da se cesto ide na preglede i u DZ i u bolnicu gde ces se poroditi. Pa me zanima da li ste vi vodile trudnocu tamo gde ste se poradjale? Kada ste otisle tamo na prvi pregled?




viking -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (13.10.2013 21:53:40)

Sanajlice, ja vodim trudnoću kod doktorke koja ne radi u porodilištu, izabrala sam Zvezdaru i po preporuci mog ginekologa dr Gordanu Obradović. Za nedelju dana ulazim u 6. mesec i planirala sam da odem kod Obradovićke prvi put negde sredinom novembra. Termin mi je sredina februara ali pošto je blizanačka trudnoća, sigurno će biti u januaru.




Sanjalicaaa -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (13.10.2013 23:13:53)

Hvala na odg, viking. I meni je termin sredinom februara, mozda se sretnemo u porodilistu [sm=smiley36.gif]




viking -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (13.10.2013 23:38:30)

Vidim po tickeru da se tvoj i Marijanin termin razlikuju u dva dana, a ona će se takođe porađati u Zvezdari. Svrati nam u drugo tromesečje da se drućimo svi zajedno [sm=smiley1.gif]




sonyasha -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.10.2013 0:19:00)

Viking, kakvi su ti utisci sa Obradovićkom?
mene ona porađala(trajalo 12 sati, skroz se otvorila, bebac nije hteo da se spusti i na kraju hitan CR). Svaka njoj čast za cr, sve je urađeno savršeno, ali dok je trajalo otvaranje, tih 12 sati, ona je meni bila jeziva, vređala, pregledala jako bolno sa varijantom (šta se kilaviš i ja sam dva puta). sadista! pritom sam ja štreberski išla na vežbe, disala i ni glasa nisam pustila :-(
Možda je varijanta ako ideš kod nje privatno da je ok, meni je bila noćna mora!




viking -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.10.2013 0:23:12)

Ne znam još, planiram da odem prvi put tek za mesec dana. Javiću ti tada, a što se porođaja tiče, to će nadam se biti tek krajem januara ili u februaru.
Imam dve drugarice koje je ona porađala, obe su dobro prošle...




tanja1982 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (18.10.2013 16:09:15)

Pozdrav svima,vidim da se prica o ginekolozima u DZ Zvezdara,pa i mene nesto po tom pitanju interesuje.U 23 nedelji trudnoce sam i Imam karton kod dr.Smiljanica,medjutim igrom slucaja od dabl testa mi rade ultrazvuk u Narodnom frontu,tj do sad mi je uradjeno 3 uz,posto mi oni zakazuju na nekih 8 nedelja i u medjuvremenu mi traze uz od mog ginekologa.Medjutim pomenuti doktor vec drugi put odbija da uradi uz pod izgovorom kako su tamo bolji strucnjaci i da on nema tako dobar uz aparat i da ja uostalom ne vodim trudnocu kod njega nego u frontu,sto ja mislim da je cist izgovor,a usput mi je radjena krvna slika 08.10. i malokrvna sam a doticni dr mi nije dao da uradim analize u novembru nego ceka da dodjem u decembru (kad su mi u frontu i zakazali uz) samo mi je rekao da ishranom to popravim,al je meni cudno da ce cekati 2 meseca da bi mi dao da uradim laboratoriju.A pritom na pregledu ga je pre mene muz neke pacijentkinje iznervirao na sta je on svoju nervozu preneo na mene,jer sam ja imala zakazano kod njega posle tog coveka i tad sam prvi put dozivela da lekar vice na pacijenta,tj na mene i to u domu zdravlja.Pa me zanima da li neko moze da mi preporuci nekog drugog ginekologa u pomenutom DZ Zvezdara,hvala




viking -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (18.10.2013 16:44:32)

Tanja, ja ne znam nikoga lično, ali možda je najbolje da pročitaš temu malo unazad i vidiš šta su devojke pisale. Meni je preporučena dr Obradović ali ja nosim blizance a ona je sa odeljenja patologije, tako da je to druga stvar. Još uvek je nisam upoznala.




jole82 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (18.10.2013 19:28:05)

Vik Obradovicka je super. Ona je inace skolska sa mojom mamom. Ja sam par puta ovako bila kod nje i stvarno sam zadovoljna. A kuma mi se porodila prosle nedelje tamo.Lezala je nedelju dana pred porodjaj CR. Doduse nju je dr. Luzajic vodio (s kojim je prezadovoljna) al i ona je bila ukljucena u bolnici u celu pricu jer se kuma vodila kao rizicna zbog svojih 40 godina, pritiska i jos svasta necega.
Tako da za nju "two thumbs up"...




tanja1982 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (18.10.2013 20:14:45)

Viking RR hvala na odgovoru




viking -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (28.11.2013 19:20:24)

Super, svaka preporuka znači :) Javiću sutra kakvi su mi utisci!
Ja sam inače "lukavo" odlučila da je prvo posetim privatno a ne odmah u bolnici gde bi mi otvorili karton, pa ako mi se ne sviđa, da pobegnem bez traga [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Mada, ne očekujem  tako nešto, čula sam dosta dobrih preporuka za nju.

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Vik Obradovicka je super. Ona je inace skolska sa mojom mamom. Ja sam par puta ovako bila kod nje i stvarno sam zadovoljna. A kuma mi se porodila prosle nedelje tamo.Lezala je nedelju dana pred porodjaj CR. Doduse nju je dr. Luzajic vodio (s kojim je prezadovoljna) al i ona je bila ukljucena u bolnici u celu pricu jer se kuma vodila kao rizicna zbog svojih 40 godina, pritiska i jos svasta necega.
Tako da za nju "two thumbs up"...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>