RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


sonyasha -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (30.8.2015 12:28:55)

Meni su vratili krvnu grupu, verujem da je greška što ti nisu vratili!
Inače, ja sam se na kraju odlučila za dr. Kušljevića! Da li neko ima neka iskustva sa njim?
Trebalo bi, ako sve bude po planu, Bože zdravlje, sredinom decembra da mi uradi cr.
Sve što sam našla na netu je pozitivno, a na uz i skoro na ekspertskom je bio baš korektan, nekako imam poverenja.




Valerie -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (30.8.2015 14:25:58)

hvala, sonya!

meni kusljevic isto deluje skroz ok, jednoj mojoj drugarici je on radio cr, lepo je prosla.




sonyasha -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (30.8.2015 14:30:04)

Val, kod koga si ti tamo?
Super što si mi rekla za Kušljevića, nekako nemam iskustva od nekog poznatog, makar virtuelno [sm=smiley36.gif]




Ponosna mamaaa -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (1.9.2015 14:48:38)

Meni su isto vratili krvnu grupu, sigurno je greska. To sve vrate na otpustu iz bolnice
Sto se tice Kusljevica, budite bez brige ;-) on je bas strucan i odmeren čovek. Ne priča puno, ali mu je svaka na svom mestu. Meni je radio ekspertski i tačno odredio pol, pre njega su mi tri doktor pogresila, cak su mislili i da su blizanci :-) radio mi je i dva pregleda pred porodjaj. Svi koje znam imaju samo pozitivna iskustva sa njim




Caciki -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.9.2015 9:44:19)

Ćao devojke,jedno pitanje imam mada znam da je još rano da pričam o tome ali me čisto zanima sledeće.
U domu zdravlja vodim trudnoću,imam fenomenalnu lekarku. U frontu radim neke uz i neke analaze ako zatreba ali bih izbegla front kao porodilište. Htela bih da se porodim u Zvezdari pa me zanima da li kada dodje tajming prosto mogu samo da odem tamo i kažem poradjam se ili moram pre toga da imam nekog lekara,da otvorim karton ili šta već. Inače u frontu sam samo zato što je u pitanju bila VTO pa je tamo za takve slučajeve najsigurnije sve kontrolisati.
Hvala unapred




lesica -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.9.2015 9:52:02)

Caciki, nema nikakvog problema prilikom odlaska u Gradsku, iako im se nisi do tada pojavila.
Ja sam celu trudnoću vodila privatno, planirala u Mišoviću da se porodim, ali sticajem okolnosti sam na kraju završila u Gradskoj. izuzetno sam zadovoljna kako je sve proteklo po pitanju porođaja, a i osoblja posle na odeljenju.

A na kraju, mislim da možeš komotno da tražiš od svoje lekarke uput, pa da preglede pri samom kraju obaviš tamo i taman se upoznaš sa lekarima i samom bolnicom.




Caciki -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.9.2015 9:54:46)

Lesica hvala puno na odgovoru,sjajna vest [sm=smiley1.gif]




janajana -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.9.2015 13:31:29)

Mene je CR radio Luzajic, on ne prica puno ali je odlican. Inace svi lekari koje sam posle videla su sasvim ok, nisu puni sebesto je bitno i priatni su. Jedino mi mozda dr Ivan Bojic (mislim da se tako zove) deluje onako pun sebe, on mi je bio juce na otpustu. Sestre na odeljenju gde su porodilje su vise manje ok. Ima jedna krupna crna koja deluje skroz nadrndano ali u stvari je jako dobra, i ve lepo objasnjava porodiljama posle cr-a kako treba se ponasaju prilikom ustajanja, lezanja i sl.
Sto se tice krvne grupe, da li vracaju ili ne, vracaju, samo moja je negde zagubljena, tj kako kaze sestra, verovatno je ostala u transfuziji, jer oni znaju nekad kasnije da vrate, tako da moju ako nadju sestra je rekla da ce me zvati da neko dodje po to.
Eto, sve u svemu, nije lose i nisam se bunila dok sam lezala tamo, jedina zamerka jeste na kupatilo ali to je neka druga prica [sm=smiley36.gif]




Bubi89 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (26.9.2015 18:45:42)

Pozdrav svima. Trudna sam po drugi put. Prvi put sam radjala u frontu a sad tamo ni luda. I ako sam imala bezbolan porodjaj, zahvaljujuci extra anesteziologu, sve ostalo je bilo uzasno. Ovog puta zelim u gradsku pa sam htela bar neku vezicu da imam. Mislila sam privatno da idem u 4D ordinaciju ali mislim da je zaista mnogo cena za UZ od 5300, s'obzirom da svugde ide do 3.500. Sta vi mislite. I od kog meseca mogu u nolnicu na preglede? I mogu li platiti anesteziologa da budem sigurna da ce biti tu..




sonyasha -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (27.9.2015 13:40:18)

Ja sam išla na dabl u Gradsku i od tada jednom mesečno idem na UZ. Vidiš koji doktor ti odgovara i zakazuješ kod njega. Što se tiče epidurala u Gradskoj ne možeš da budeš sigurna da ćeš da ga dobiješ! Bar ne bez dodatnih plaćanja ili nekog internog dogovora, ali to bolje da ti kaže neko ko je imao iskustva baš sa epi!




Bubi89 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (5.10.2015 20:18:40)

Hvala :)
A moze li mi neko preporuciti doktora iz gradske, da radi privatno, a da cene nisu paprene. Tipa da UZ nije iznad 3000.




dunja RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (5.10.2015 20:40:04)

Dr. Ivan Bojović, radi u Labomedici na Bulevaru privatno, mislim da sam uz plaćala 2.500-3.000. On me i porodio, odličan je dr. Nije mi zakazivao UZ kada nije potrebno, a na dabl i na ekspertski me poslao u gradsku, da mi ne bi bzv uzimao novac, sve smo zajedno dogovarali. U svakom slučajnu, radi u korist pacijenta i nije alav.




Caciki -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (11.10.2015 12:00:51)

A kako u Gradskoj stoje sa epiduralom? Da li imaju anesteziologe?




cupka.cupka -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (4.11.2015 9:15:36)

On je meni radio carski rez mnogo dobar doktor ja sam prezadovoljna




sonyasha -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (4.11.2015 9:35:15)

S obzirom da sam se u Gradskoj porodila pre četiri godine imam pitanjce za vas koje ste išle na CR! Da li su dozvoljene posete i kada?i da li postoji šansa da deca dođu u posetu? Znam da na intenzivnoj mogu da uđu na par minuta, a i tu nekako sina ne bi dovodila da se ne uplaši, ali posle na odeljenju ne znam kako stvari sada funkcionišu?




cupka.cupka -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (4.11.2015 9:40:43)

Draga ja nemogu puno da ti pomognem meni je uradjen carski i odma sam prebacena na ginekologiju a u sok sobi su mogli da udju na pet min svi zavisi od sestre pozdrav




Valerie -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (5.11.2015 15:57:56)

sonya, zvanicno ne mogu, ali sam vidjala poneko dete [sm=smiley1.gif] ja moju nisam ni "zvala" jer je mala. kad predjes na odeljenje, od treceg dana su posete u trpezariji, pa ih tu uvedu. makar ces verovatno na kratko moci da ga vidis




janajana -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (5.11.2015 20:01:39)

IZVORNA PORUKA: sonyasha

S obzirom da sam se u Gradskoj porodila pre četiri godine imam pitanjce za vas koje ste išle na CR! Da li su dozvoljene poset_e i kada?i da li postoji šansa da deca dođu u poset_u? Znam da na intenzivnoj mogu da uđu na par minuta, a i tu nekako sina ne bi dovodila da se ne uplaši, ali posle na odeljenju ne znam kako stvari sada funkcionišu?

Kao sto je napisano, poset_e su u trpezariji, i moja cera je uspela da udje, ima 4 godine, ali bi ti savetovala da ti ne dovode dete jer moje dete se potreslo i bila je jako tuzna posle kada je otisla. Inace neka sestra pusti dete da udje a neka ne pa dete mozes da vidis u hodniku na ulazu na odeljenje. A na intezivnoj kao sto si rekla na par minuta. Mog muza su zeznuli i rekli nema poset_a na ulazu u bolnicu, dosao sa cerkicom i kako su rekli da nema poset_a ona bacila cvece na pod koje mi je nosila i opasno se naljutila na tu sto je rekla [sm=smiley36.gif], a ja nisam imala mob na intezivnoj pa nisam mogla da mu javim da moze da dodje.
I inace mob na intezivnoj nije dozvoljen, tj bio je pre ali sada ne dozvoljavaju, pa ima onih koje ga nekako prosfercuju, tj dobace im oni koji dodju u poset_u, pa se krije od sestara [sm=smiley36.gif]




Valerie -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (6.11.2015 21:44:02)

jao jeste, meni je bio sok to za telefon. u principu sam mogla da ga koristim drugi dan jer su mi doneli tasnu da uzmem neki lek, al mi je bilo glupo, kad nemaju drugi, pa ga nisam ni ukljucila... tako da su mi propale sve cestitke i poruke od prvog dana jer pametni mts automatski brise sve sto se ne isporuci za 48 sati. bas sam poludela. bolje da sam dala mm telefon, ali nema veze. kome je vazno slao je opet ili zvao [sm=smiley1.gif] kupatilo na odeljenju je najgora tacka, zbog toga sam zelela apartman, ali je naravno uvek zauzet...




janajana -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (7.11.2015 14:39:51)


IZVORNA PORUKA: Valerie

jao jeste, meni je bio sok to za telefon. u principu sam mogla da ga koristim drugi dan jer su mi doneli tasnu da uzmem neki lek, al mi je bilo glupo, kad nemaju drugi, pa ga nisam ni ukljucila... tako da su mi propale sve cestitke i poruke od prvog dana jer pametni mts automatski brise sve sto se ne isporuci za 48 sati. bas sam poludela. bolje da sam dala mm telefon, ali nema veze. kome je vazno slao je opet ili zvao [sm=smiley1.gif] kupatilo na odeljenju je najgora tacka, zbog toga sam zelela apartman, ali je naravno uvek zauzet...

Cim sam mogla da ustanem, dokopala sam se mob-a i otisla u wc, to je vec bio drugi dan kad sam trebala da predjem na odeljenje, da telefoniram jer nisam mogla da vise izdrzim [sm=smiley36.gif] a i morala sam da ih podsetim da mi donesu pelene i pavlovicevu za bebu jer su me pedijatrijske sestre stalno podsecala a ja im odgovarala da nemam odakle da javim mojima [sm=smiley36.gif], jer sam ja neplanirano otisla na porodjaj jer je mala krenula pre zakazanog cr-a, a ni na kraj pameti mi nije bilo da ponesem sa sobom [sm=zmeden.gif]
Inace, i ja sam htela u apartman zbog kupatila, jer kupatilo na odeljenju je blago je reci katastrofa i nije mi jasno kako ima samo taj jedan apartma [sm=zmeden.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (19.11.2015 7:51:22)

Zna li neko puštaju li kući vikendom?




janajana -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (19.11.2015 22:36:28)

Naravno. Mene su otpustili u nedelju [sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (19.11.2015 23:22:57)

Hvala Janajana, a znaš li možda da li drugorotke ostaju isto tri dana kao i prvorotke? [sm=smiley1.gif]




janajana -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (21.11.2015 20:56:29)

Ja sam izasla peti dan posle cr-a (ja sam drugorotka), a posle prirodnog izlaze cetvrti, a jednu trecerotku su pustili treci dan...




makan -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (30.11.2015 21:20:48)

Sve pohvale za doktora Kusljevica, babice, pedijatre, ginekoloske i pedijatrijske sestre... Doktor je odlican!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>