|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.2.2016 12:57:58   
sonyasha
Gagi, u Gradskoj je problem što ne daju svi anesteziolozi epidural pa zato možeš u nekoj smeni da ostaneš bez njega. Koliko znam ne postoji pravilo npr.vikendom, noću i tome slično.

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.2.2016 22:06:42   
Goga i Gogi
Hvala puno na informaciji, znaci kako ubodem. Ja sam mislila da uvek moze da se dobije epidural.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
22.3.2016 14:21:02   
IvanaSK RR
Da li otac, u slučaju zakazanog carskog reza, moze biti negdš u porodilistu i kada mu pokazuju bebu? Ili moze da vidi bebu tek kada dodje u posetu?
Posete su pretpostavljam jednom dnevno, ali gde? I da li za vreme tih poseta otac moze videti bebu?

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
22.3.2016 14:40:50   
janajana
Na intezivnoj si 2 dana i tada imas posetu po 5 min, i moze samo jedna osoba.
Sto se tice pokazivanja bebe posle porodjaja ne znam kako ide, mm me je predao dr-u i otisao kuci da ceka da mu ovaj javi kako je proslo, umesto da saceka user posted image Ali oprosteno mu je, taj dan je radio, probudio se ujutru u 4h, pa je bio sav sludjen da je zaboravio kako ide user posted image
Inace bebu je video tek kada je dosao u posetu na odeljenje i babica je donela bebu da je vidi na sekund, i to je to. Posete su kratke, na odeljenju u trpezariji. I da bi svi dosli na red posete su tipa po 15min

A u Visegradskoj su mu odma pokazali bebu, odma je otisao na odeljenje i tamo mu je babica iznela bebu

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.3.2016 21:50:24   
Sanjalicaaa
Ivana, porađaćeš se u Gradskoj? Kod koga vodiš trudnoću?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.3.2016 21:52:54   
IvanaSK RR
Hocu. Trenutno sam na VMC Karaburma. Mesec ipo pre porodjaja cu u Gradsku kod Tanje Djordjevic.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.4.2016 15:30:09   
Ministarka
Ja sam 10ta nedelja i vec me je ginekolog pitao da biram u koju bolnicu zelim da idem da bi mi radili double test. Ja sam izabrala Zvezdaru, a kako mi je ovo prva trudnoca, nisam sigurna da li je ta bolnica dovoljno ok. Da li je moguce kasnije promeniti ukoliko se predomislim? I kako se bira doktor/ka koji vode trudnocu? Da li to treba da biram sada ili mogu i kasnije?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.4.2016 22:17:29   
Goga i Gogi
Ja sam se porodila 1.04 u Gradskoj bolnici, ako nekoga nesto zanima neka slobodno pita, ja sam na raspolaganju :)

(odgovor članu Ministarka)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.4.2016 22:40:33   
IvanaSK RR
Gogo, pisi celokupno iskustvo! Od pregleda, porodjaja, bolnice, lekara...

(odgovor članu Goga i Gogi)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
2.7.2016 14:16:36   
IvanaSK RR
Porodila sam se u maju tamo i imam samo reci pohvale za ovo porodiliste.
Sticajem okolnosti sam bila tamo 18 dana. I na patologiji i u soku-intezivnoj i posle sa bebom. Sestre su bile super, za grudi, dojenje si svakog trenutka mogao sve da ih pitas. Doktori su bili ljubazni i fini.
Stvarno ne mogu nista lose reci.
Ako nekoga bude interesovalo nesto posebno, pisacu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
2.7.2016 15:08:31   
Khaleesi
Jednom sam bila na pregledu, bili su dezurni, i stvarno svaka cast

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.7.2016 12:15:29   
mama_shmonja
Drage mame,

Zanimaju me iskustva iz Gradske bolnice. Prisustvo tate? Koliko stari treba da su brisevi, ja sam sad 37. nedelja, termin mi je 3.8., pa gledam kako da uklopimo da tata uradi briseve 7 dana pred termin, kad realno, mogu da se porodim svakog momenta! :D

Sta je potrebno sve poneti u porodiliste, za bebu, mene?

Saveti, iskustva?

Hvala unapred!user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.7.2016 12:43:20   
IvanaSK RR
Ja ti mogu odgovoriti na ova pitanje sta je potrebno za tebe i bebu...
Dve spavaćice na kopcanje zbog dojenja, papuce za sobu i papuce za tuširanje, toalet papir, kozmetika, mrezaste gace, uloske, peškiri, voda, plazma, podmetaci za krevet i muz ti donosi za izlazak garderobu i obucu i garderobu za bebu. Nemoj da zaboravis licnu kartu, treba ti pri otpustu. U suštini, standardne stvari ti trebaju.
Za bebu pelene, vlazne maramice i Pavloviceva, ali to ti muz donese kad se porodis.
Za prisustvo tate i te preglede bih ti savetovala da odes direktno u gradsku i da vidiš sa njima.

(odgovor članu mama_shmonja)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.7.2016 13:08:36   
mama_shmonja

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja ti mogu odgovoriti na ova pitanje sta je potrebno za tebe i bebu...
Dve spavaćice na kopcanje zbog dojenja, papuce za sobu i papuce za tuširanje, toalet papir, kozmetika, mrezaste gace, uloske, peškiri, voda, plazma, podmetaci za krevet i muz ti donosi za izlazak garderobu i obucu i garderobu za bebu. Nemoj da zaboravis licnu kartu, treba ti pri otpustu. U suštini, standardne stvari ti trebaju.
Za bebu pelene, vlazne maramice i Pavloviceva, ali to ti muz donese kad se porodis.
Za prisustvo tate i te preglede bih ti savetovala da odes direktno u gradsku i da vidiš sa njima.


Hvala! To sam i pretpostavila da mi treba, nego reko' da proverim sa vama koje imate iskustva skorasnjeg! user posted image Za prisustvo cemo svakako pitati cim odemo na ctg tamo, pa se nadam da cemo uspeti u zamisli.

Hvala jos jedared! user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.7.2016 13:21:14   
IvanaSK RR
Nema na čemu. Da li imas izabranog lekara tamo?

(odgovor članu mama_shmonja)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.7.2016 13:38:03   
mama_shmonja
Nemam, jos uvek sam u DZ, sutra tek dobijam uput za Gradsku, pa se javljam tamo za sledeci korak.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.7.2016 14:32:48   
IvanaSK RR
Ja sam bila kod Tanje Djordjevic, ona radi ponedeljkom u ambulanti pre podne. Ali su stvarno svi lekari dobri, nisam naišla tamo na loseg ili neljubaznog.

(odgovor članu mama_shmonja)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.7.2016 15:12:22   
mama_shmonja

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja sam bila kod Tanje Djordjevic, ona radi ponedeljkom u ambulanti pre podne. Ali su stvarno svi lekari dobri, nisam naišla tamo na loseg ili neljubaznog.


CItala sam dosta iskustava, uglavnom su zene zadovoljne osobljem, tako da se uzdam u njihovu strucnost, posto prethodni put u Visegradskoj nismo bas prosli dobro, mada je to nase iskustvo. Sada se uzdam u drugu "kucu" i osoblje i drzim fige da prodjemo bolje, bez borbe za zivot, i bebinog i mog...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
14.7.2016 6:40:06   
IvanaSK RR
I ja sam imala lose iskustvo, ali u Frontu...
Bice sve dobro, samo misli pozitivno!

(odgovor članu mama_shmonja)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
14.7.2016 9:55:48   
mama_shmonja
Nadam se i ja da ce biti sve ok! user posted image
Juce sam dobila uput za porodiliste, treba jos test na zuticu da uradim i da sacekam rezultate briseva i hbs ag, pa me zanima, kad ste se vi javljale u porodiliste? Jeste li isle pre termina ili ste cekale termin, pa ako se nista ne desava onda u porodiliste. Doktorka mi ovog puta nista nije rekla na tu temu, a i kad je pitah, nesto me zaobidje! user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
14.7.2016 10:09:12   
IvanaSK RR
Pa, hoces li raditi ctg u porodilistu ili DZ?

(odgovor članu mama_shmonja)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
14.7.2016 10:40:08   
mama_shmonja
Draga, iz DZ-a me bukvalno "otpremila" u stilu "to je to, srećno!" user posted image Ali pošto treba da pokupim rezultate briseva sledeće nedelje, a ona je tad već na godišnjem, pa je predložila samo da pokupim rezultate bez da mi ih iko pogleda, insistirah da mi zakaže kod druge doktorke, koja će to da pogleda, pa ću nju pitati za CTG, inače, ostavi me žena na milost i nemilost, bukvalno! user posted image

Šta mi je činiti?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
14.7.2016 10:56:32   
marijana22
Kad odeš po rezultate traži uput za ctg u Gradskoj, može čak dr iz doma zdravlja da ti zakaže kod koga ti želiš. A možeš da uzmeš uput i odeš lično da zakažeš

(odgovor članu mama_shmonja)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
14.7.2016 12:20:29   
mama_shmonja
Tako ću i uraditi.

Hvala na pomoći! user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.7.2016 8:32:57   
Sanjalicaaa
Zna li neko gde privatno radi Ivan Bojovic?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama_shmonja)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here