|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje voće najviše voli?
20.5.2010 15:36:38   
Leki 77
Mi imamo srece za sada. Svo voce jede. Ne bih znala koje mu je omiljeno jer sve sto mu dam pojede. Ali, ako izmesam voce ili ubacim keks, nece ni da lizne. Valjda misli da je velik kada jede kriskeuser posted image Keks obozava da gricka, ali ni sa 6 meseci nije voleo da ga jede u vocu. To mi je bas cudno, ali se ne bunimuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koje voće najviše voli?
21.5.2010 15:38:28   
marince1
-banana
-6 mesta prazno user posted image
-jabuka
-kruska

Ostalo nista,doduse nema jos nista sveze ,ali od kupovnih nista drugo


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koje voće najviše voli?
6.7.2010 18:59:07   
pepa i fifi
sto se voca tice Luka je poceo sa jabukom (u svim oblicima, pecenu narocito)
danas vec jede dosta toga, od skoro mu je breskva cesta, mada gricka rado i grejp i kivi (cim vidi da deda ljusti grejp i kivi, seda mu u krilo i navali!) user posted image
banane su neizostavne, narandze za njima, crveno voce jos nismo probali
od kasica voli kajsiju, krusku i bundevu

tako da...JA SAM PREZADOVOLJNA

pozz za sve

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koje voće najviše voli?
6.10.2010 9:33:41   
Jeca*
Smatra se da je voće najvrednija hrana koja se može uneti u organizam, jer sadrži idealnu ravnotežu pet bitnih elemenata koji su neophodni organizmu: glukoza (90%), aminokiseline (4-5%), minerali (3-4%), masne kiseline (1%) i vitamini (do 1%). Pored toga, za njegovu probavu nije potrebna dodatna energija, što znači da štedi energiju organizma i pomaže njegovom pročišćavanju. Takođe ima i sposobnost da neutrališe štetne kiseline koje se stvaraju u telesnim sistemima. Kada se govori o voću, podrazumeva se isključivo voće u svežem stanju, jer, zbog svoje delikatne prirode, kuvano i prerađeno voće u potpunosti gubi pomenuta svojstva i dovodi do povećanja toksičnosti i kiselosti organizma.

izvor: zdrava ishrana

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu pepa i fifi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:27:11   
Olga75
Da vas pitam ovde , da ne otvaram temu , kad ste deci dali nar prvi put? Ja bih joj dala ali se plasim da se nece znati da ga jede user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:31:24   
JMPM
Mi voce ne volimo user posted image .Pojede ponekad malkice banane ili jabuke i to je to...ajde da nema u kuci,ne bi mi bilo krivo nego mu svaki dan raznovrsno nudim i nudim i nudim a on nece user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:32:03   
Anoniman
Ja sam Neši dala pre dva-tri meseca, povadila one koštice i dala mu da ih gricka, međutim, on ne voli voće uopšte, pa tako ni nar. Ponekad mu uvalim malo banane, ili mandarine, i to je sve. 

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:33:46   
New Mom
Kruška, banana, kajsija, jabuka. Što se nje tiče, samo bi voće jela.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:35:34   
Olga75
Probacu onda da joj dam koje zrno veceras . Inace ona obozava smokve i grozdje a ostalo voce jede kako kad

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:37:41   
maja19
JMPM kao da pricas o mom detetu..kad je bio mali nema koje voce nije jeo..sad samo jabuku i bananu i to ponekad..a od sokova samo crveno...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:40:38   
JMPM
Ma ovaj moj deran nece ni sok vocni,nikada nije hteo da pije,a nece ni da jede voce...kriminalan je.Ne znam od cega zivi,a evo napunio 15 meseci.

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:43:29   
LillyT
Kada su deca počela da vam izbegavaju voće? Čula sam da je kod njih normalno da jedan dan obožavaju nešto, a posle neće očima to da vide. Meni L za sada jede sve, ali očekujem da počne da izvodi, samo ne znam kada user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:45:30   
Olga75
LillyT mozes ocekivati svaki obrok da se zgrozi i da nece da otvori usta user posted image . Tako bar Marija radi , juce je jela narandze ko besna a danas je ispruzila ruke i dere se : neee , ne , neee , ne user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:47:08   
maja19
Lily cim je krenuo u vrtic znaci cim je napunio godinu dana poceo je tamo da izbegava voce posto su davali onako u komadu..on je  voleo vise pasirano jer do 13.meseca nije imao ni jedan zubic...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 19:53:12   
Anoniman
LillyT,Neša je prestao onda kada voće nije više moglo da mu bude obrok. Tada je prestao da jede i sve slatko za obrok (žitarice, keks i mleko, griz...), slatko ponekad uzme između obroka, a sve ostalo jede slano. Takvi smo i mm i ja.
Ali on jede jaaaako mnogi salate, jede ih sve, a sad nam je glavni kiseli kupus, koji jede u enormnim količinama. Dakle, to što ne jede voće kompenzuje svežim salatama, tako da se uopšte ne sekiram, ne jedemo ga ni mm i jauser posted image

(odgovor članu maja19)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 20:46:58   
Brana
Voli skoro sve,a najvise bananu,jabuku,krusku.

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 21:18:39   
Maryna1
Moja voli samo bananu! sve ostalo hoce samo da gnjeci!!!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koje voće najviše voli?
8.1.2011 21:23:41   
gagana83
IZVORNA PORUKA: LillyT

Kada su deca počela da vam izbegavaju voće? Čula sam da je kod njih normalno da jedan dan obožavaju nešto, a posle neće očima to da vide. Meni L za sada jede sve, ali očekujem da počne da izvodi, samo ne znam kada user posted image


Moja Una nikad nije izbegavala voce,uvek ga je volela.Desavalo se da nece meso,da nece pahuljice ali voce nam nikad nije bio problem.
Voli svo voce a najvise banane,maline i jagode(maline i jagode nije probala sveze,samo smrznute)


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koje voće najviše voli?
26.2.2011 10:39:29   
Olga75
Mame , kad ste deci dale grejp ? Marija ga jede vec neko vreme i pojede skoro ceo a sve se mislim da joj nije puno toliko user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koje voće najviše voli?
26.2.2011 11:24:30   
IVA 11
Bananu i breskvu najvise voli!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koje voće najviše voli?
29.3.2011 10:27:19   
Anoniman
Sta bi bilo puno Olga user posted image Aki voli svasta od voca , prietila sam da rado jede kad mu sve lepo iseckam , pre ce tako pojesti 4 razlicite vocke nego da mu dam celu bananu ili celu jabuku itd .. U poslednje vreme jede bas mnogo voca , naravno najvise banana , ponekad kilogram ceo user posted image
Obozava sa mnom dinju da jede , dam mu nozic i secka jedno po jedno parcence i glocka , jedva cekam dinje user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koje voće najviše voli?
29.3.2011 10:28:50   
*Alexx*
Banana, banana i samo banana. Jede sve, ali banana je hit. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koje voće najviše voli?
29.3.2011 11:05:04   
Lu
Jabuka, jabuka i samo jabukauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koje voće najviše voli?
2.4.2011 7:29:18   
LillyT
IZVORNA PORUKA: LillyT
Meni L za sada jede sve, ali očekujem da počne da izvodi, samo ne znam kada user posted image


IZVORNA PORUKA: Olga RR

LillyT mozes ocekivati svaki obrok da se zgrozi i da nece da otvori usta  . Tako bar Marija radi , juce je jela narandze ko besna a danas je ispruzila ruke i dere se : neee , ne , neee , ne 


Daaa, upravo se to i dogodilo, sada je u fazi da okreće glavu, stisne usta, neće ništa da jede. No dobro, taman će da izgubi stomak user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koje voće najviše voli?
2.4.2011 15:34:29   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Jabuka, jabuka i samo jabukauser posted image

Ista stvaruser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here