|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mikroginon
28.2.2012 15:07:01   
monini
jao daco77 blago tebi..user posted image ja sam isto pomalo luda od ovih lilula,kao u konstantnom PMS-u..nekada tesko dolazim do daha, ukus metala mi u ustima pola dana,nemam neki apetit, a i losije spavam..cak m juce bas bas probadalo u grudima jedno 2-3 h..maaaaa ove lilule su cudo..kakva je to hemija zeneuser posted image user posted image ..tako mi je bilo i prosle god od Yasmina..ali sta cemo,izdrzi se nekako..

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mikroginon
5.3.2012 22:34:31   
nella77
i ja pijem ovaj lek, popila sam vec celu kutiju i sada pauziram nedelju dana. Drugog dana po prestanku sam dobila ali mi uopste nije ciklus kao do sada jer inace imam bolan i dosta obilan ciklus. Da li neko ima slicna iskustva? Plasim se da mi se nije nesto poremetilo....

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mikroginon
6.3.2012 6:24:56   
Zell
Nella77, sasvim je ok tako i treba da bude

(odgovor članu nella77)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mikroginon
6.3.2012 11:56:20   
neron
nella77 to je normalno i ja kad sam napravila pauzu trajala mi samo 4 dana i sto bi se reklo mogla sam jedan ulozak nositi ta cetiri dana koliko je malo bilo.al to je normalno da je ima malo i da ne boli stomak.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mikroginon
6.3.2012 14:20:16   
daca77
Ja sutra pijem zadnju tabletu Mikroginona i prenecu vam svoje utiske.

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mikroginon
7.3.2012 23:39:40   
monini
bravooo daco77..superiska..samo napreduser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mikroginon
8.3.2012 15:57:46   
Biksi79
Ja od sutra pocinjem da ih pijem videcemo kako ce biti

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mikroginon
8.3.2012 21:35:40   
monini
sretno Biksi sa lilulamauser posted image

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mikroginon
9.3.2012 12:56:11   
ttatjana
Pozdrav svima,
citam vase postove, posto sam i ja skoro bila u nedoumici koje pilule da pijem, jer sam na prve Dijan 35 očajno odreagovala. Takođe su mi u postupku za VTO preporučivali Mycrogynon, Stediril isl. Logest ili Harmonet, pa sam malo istraživala i Mycrogynon, Stediril su istog sastava i sadrže više estrogena dok Logest ili Harmonet imaju manje estrogena a upravo je on uzrok silnim problema. Odlučila sam se za logest i pijam ga 21 dan odlično ga podnosim, ponekad imam promjenu raspoloženja, ali koju nemogu prepisat pilulama, zato pitajte svoje Dr. da promjenite pilule.

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mikroginon
9.3.2012 13:17:54   
neron
tatjana koliko sam ja skontala da svi ti simptomi zavise od osobe do osobe kako ciji organizam to podnosi, ja kakva sam ja bi reagovala bez obzira koje da pijem, evo meni sad i dekapeptil smeta al vec sam navikla da moj organizam ne prihvata bas najbolje lijekove. dok sam upoznala masu cura koje nisu ni osjetile da su bile na terapiji.

(odgovor članu ttatjana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mikroginon
9.3.2012 15:51:20   
Biksi79
Hvala draga monini,prva popijena user posted image danas,ja inace sve lekove dobro podnosim,a i ako bude malo teze ih pa svasta bi ja trpela sve za user posted image

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mikroginon
13.3.2012 7:56:36   
daca77
Drage, ja samponovo na Mikroginonu...i to pijem po 2 tabl.dnevno, do petkauser posted image . Ko zna kada ce doci user posted image

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mikroginon
16.3.2012 0:32:27   
Suncicabg
Devojke u koje vreme (doba dana) se pije Mikroginon user posted image Da li treba uvek u isto vreme?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mikroginon
16.3.2012 0:40:29   
monini
Sunciceuser posted image sama odredi koje ti doba dana najvise odgovora, pa nakon toga uvek pijes u to isto vreme , naravno +/- pola h..kao kod stimulacije user posted image ja sam tempirala da pijem oko 15h, taman oko rucka,da mi ne bude muka i ovaj glupi metalni ukus da saniram :) e sad, neko teze spava nocu od njega,pa zato nije lose piti u toku dana, a ne uvece..neznam kako si do sada reagovala na kontracepciju,pa proceni sama draga sunci i sretan pocetak !!! user posted image

< Poruku je uredio monini -- 16.3.2012 0:41:37 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mikroginon
16.3.2012 14:48:57   
Biksi79
I ja ga pijem u 15h tako mi najlakse,jedino sto sam od njega neraspolozena i nervozna po ceo dan user posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mikroginon
17.3.2012 0:31:17   
Suncicabg
Ja bas zato razmisljam da ga pijem uvece, da ne bi bila nervozna po ceo dan, jedino ako ne budem mogla od njega da spavam user posted image
Prosli put sam pila oko 21-22 i nisam imala problema sa spavanjem, sad nesto razmisljam da ga ipak pijem ranije, vidim da niko ne pije tako kasno

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mikroginon
17.3.2012 3:14:26   
maksmin
Mikroginon sam pila prosle i pretprosle godine,i ne mogu da verujem u vase postove. Znam da je sve individualno, ali ja nisam imala nista od tih vasih simptoma. Bukvalno nista. Pila sam ih najcesce kad se probudim, oko 10-11 (u to studentsko doba), kad zaboravim i kasnije. Cikluse sam znala u dan kad dobijam, i to je bilo najcesce slabijeg inteziteta, 3 dana. Jedina razlika su bile bolne grudi dan-dva,a taj simptom nikada nisam imala. Nista drugo.
I drugarica ih je pila, sve nam je bilo isto, s razlikom da su nju uvek pred ciklus bolele grudi i bez tableta,i da je
imala blage mucnine kada je uzela prve 2-3 tablete.

< Poruku je uredio maksmin -- 17.3.2012 3:16:34 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mikroginon
17.3.2012 14:23:05   
Zell
Hitno mi treba neko da odgovori ako zna> pored nesnosnih nuspojava danas mi se pojavio braon sekret (imam jos 5 kom za popiti - znaci trebalo bi da dobijem sledeci vikend). Ne znam sta je u pitanju i koliko ozbiljno, pa ako neko zna neka odgovori. Hvala.

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mikroginon
17.3.2012 18:58:39   
mama76
Zell meni se na Yasminu to pojavljivalo svaki mjesec skor 4 mjeseca dr rekla da je to pad progesterona u toj fazi,posto je mnei to kontracepcija ja nisam uzimala nikakvu nadopunu progesterona,a ti reci dr ili ce promijeniti tablete ili dodati jos nesto uz njih.E toliko ja znam

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mikroginon
18.3.2012 9:03:08   
Zell
Hvala mama76 user posted image

(odgovor članu mama76)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mikroginon
19.3.2012 23:15:35   
Zell
danas jos vise ovog braon sekreta user posted image imam jos 2 za popiti...

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mikroginon
19.3.2012 23:25:18   
maksmin
Zell jedino sto mogu da ti kazem je da popijes i te dve, da ne bi remetila ciklus, od malo braon nece nista da ti bude, ali obavezno pokusaj, ukoliko si u mogucnosti, pre user posted image da dodjes do lekara pa da se posavetujes sta i kako dalje, mozda ti promeni tablete, a u svakom slucaju ce ti dati strucno objasnjenje zbog cega ti je javlja braonkasto. pozz

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mikroginon
20.3.2012 6:24:01   
Zell
Moram otici a svakako ne mislim vise da ih koristim. Maksmin user posted image

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mikroginon
21.3.2012 7:39:14   
Zell
Jutros krenula user posted image a imam jos 1 za popiti... mislim da necu ni piti. Ne znam sta je ovaj mesec prosli je sve bilo ok - kad sam sve popila posle 2 dana dobila i trajalo 4 dana, bez problema, bolova i sl.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mikroginon
21.3.2012 7:41:37   
daca77
Zell, a koliko dugo pijes Mikroginon?
Ja sam 1x pocela ovog ciklusa i nakon 4-5 dana imala braonkast sekret, ali mi je dr od 14dc ukljucio i progesteron tako da je stalo. Zbog ciste sam ga pila produzeno i u nedelju zadnju popila...sada cekam user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here