|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mikroginon
21.3.2012 7:44:33   
Zell
Ovo mi je drugi mesec a braon sekret poceo prosli vikend, normalno sam trebala da dobijem sad za vikend, ali eto... nesto mi se bas poremetilo (imace redovno sam uvek imala na 28-29 dana)
pa da ako si u nedelju popila zadnju tebi ce danas ili sutra da stigne user posted image

< Poruku je uredio Zell -- 21.3.2012 7:45:47 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mikroginon
22.3.2012 1:08:25   
Suncicabg
Devojke jel user posted image user posted image user posted image ? Ja za svaku sitnicu user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mikroginon
22.3.2012 7:42:39   
daca77
Sunci, pa kako? Ja sam 7 dana pila po 2 tabl.Mikroginona i 25 dana po 1 tbl. i nistauser posted image ...prosto mi zvuci neverovatno...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mikroginon
22.3.2012 8:14:33   
neron
a suncice ja inace nikad ne placem, al od mikroginona sam plakala svaki dan i to bez razloga i bila jako depresivna, al kad sam dobila i valjda je tada sav izasao iz organizma od tada sam super raspolozena i vesela i ekstremno sam euforicna. ma nemogu ti opisati koja promjena od kako sam ga prestala piti.
tako da suncice samo placi neces ga piti dovjeka kad sam ja izdrzala 2 mjeseca izdrzaces i ti.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mikroginon
22.3.2012 8:20:12   
daca77
neron, a posle koliko od prestanka uzimanja Mikroginona ti dosla user posted image ? Meni je danas 4 dan, ali nista...T je 37,1C.user posted image

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mikroginon
22.3.2012 8:28:11   
neron
kad sam pravila pauzu dosla 5 dan , a sad kad sam ga prestala piti dosla 7 dan , ja sam se bila bas zabrinula al mi je dr rekla da mora doci izmedju 2 i 7 dana. tako da se opusti i ja sam 4 dan imala povisenu t i imala osjecaj kao da nikad nece doci, al ipak dosla u tom roku.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mikroginon
22.3.2012 19:44:12   
Zell
i ja cekam user posted image posle braon sekreta par dana krenuo krvav, pa zadnju nisam ni popila... danas dan drugi.... taman sad kad smo popravili spermogram ja se morala za..... sa ovim zbog jednodnevne dijagnostike a brisevi nikako da budu sterilni da je konacno odradim sad sam jos i hormone sj.... user posted image user posted image

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mikroginon
22.3.2012 22:39:07   
degu
Zell znam da ti se čini da stojiš u mestu i da se ništa ne dešava, al krenuće sve, videćeš, samo moraš da budeš strpljiva i pozitivna user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mikroginon
23.3.2012 12:35:23   
*Maki*
Kao za inat stvorila mi se cista na jajniku bas sada kad smo odlucili da pocnemo za pripreme za VTO,prepisan mi je microgynon pa me interesuje da li je neka od vas uspela da se otarasi ciste uz pomoc ovog leka i posle koliko vremena? Uopste me ne boli nista pa prosto ne znam da li je to dobro illi loseuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mikroginon
23.3.2012 12:50:10   
daca77
Maki, ja sam pila kutiju ipo ovog meseca...ciklus se produzio na 40 dana i sada cekam user posted image . Videcu da li ce cista nestati sa user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mikroginon
23.3.2012 18:41:32   
*Maki*
Hvala Daco,javi molim te,drzim pesnice da ode user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mikroginon
28.3.2012 7:46:57   
daca77
Maki, sinoc sam radila UZ, bio je 5 dc i stanje je sledece:
dr je zadovoljan, jer se cista spljostila i kako on kaze, da nije pratio prethodnih nedelja, ne bi uopste obracao paznju na nju...cela se osusila. Medjutim, da bi se izbeglo moguce punjenje u I fazi ciklusa, predlozio mi je da i ovog meseca uzimam Mikroginon, a kontrola 18-20dc.

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Mikroginon
28.3.2012 15:55:32   
*Maki*
Hvala puno Daco!Ja cu u toku naredne nedelje na pregled.Mada mozda odem i pre jer kad mi je sestra pre neki dan uzimala bris za bakterije bilo je krvi na onom stapicu,bas sam se uplasila.Rekla mi je da je moguce krvarenje bas zbog te ciste i zato sto pijem lekic.Nemam inace sada nikakvo krvarenje,niti sam imala,samo to kad je uzela bris.user posted image
Nemoj da brines,videces da ce skroz da nestane,navijamuser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mikroginon
29.3.2012 15:30:04   
*Maki*
user posted image user posted image Pukla cista od microgynona (vodena cista)user posted image user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Mikroginon
29.3.2012 15:55:04   
plačljiva
user posted image user posted image Super Maki i ja sam pila mikroginon mesec dana,kada su hteli da mi "uspavaju " jajnike jedan mesec,posle toga je rađena IUI sa tri folikula...U kom si ti postupku?

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Mikroginon
29.3.2012 16:01:43   
*Maki*
Taman smo hteli da krenemo sa pripremama za vantelesnu,kad na uz III dan ciklusa - cista ogroomnaa,uplasila sam se.Sad prikupljamo rezultate pa cemo da vidimo da li ce mi preporuciti jos jednu kutiju microgynona da mi odmore jajnike ili cemo da pocnemo sa stimulacijom :) U svakom slucaju neka bude sta bude presrecna sam sto sam se resila ove ciste :)

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Mikroginon
29.3.2012 17:13:15   
Suncicabg
Bravo Maki user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Mikroginon
29.3.2012 17:16:45   
daca77
Bas mi je drago, Maki...ja sam pila preko mesec dana, ali se cista kao sto sam i pisala, spljostila...sada sam 2.mesec na Mikroginonu, za svaki slucaj.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Mikroginon
29.3.2012 20:10:10   
Zell
Daco user posted image Ja sam resila ovaj mesec da ne pijem mikroginon - takodje da ne pijem antibiotike pa cu par dana pre ocekivane user posted image otici uraditi briseve ako kojim slucajem budu sterilni da mogu na jednodnevnu u sledecem ciklusu. Koliko se vec bolje osecam bez ovih tableta user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Mikroginon
30.3.2012 1:02:05   
monini
naravno Zell da se super osecas,ove tabletice su cudooouser posted image
superrrr maki zeno da je cista nestala,sama se ispunktiralla user posted image to su te dosadne vodene ciste..rekoh ti da ce se to vec samo resiti,imala sam isti slucaj prosli put:)..tako da sada opusteno napreduser posted image
jedno pitanjce zenama na cudnim lilulamauser posted image da li osecate povremene bolove u donjem delu stomaka ili mozda jajnika, kod mene konkretno desnog??!! mene zadnjih 7 dana muci taj problem,pa neznam da li je od ovog cuda ili me opet (nedaj Boze) snasla glupa cista?!!! ili sam se samo malo prehladila?! uzela i Canesten,eto malo da se procistim pred Vto :)

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Mikroginon
30.3.2012 8:29:50   
daca77
monini, znas da ne reagujem na Mikroginon kao ostale cure,  ali su meni jajnici bili mirni svo vreme uzimanja. Proradili su u smislu probadanja, kada sam uzimala po 2 tabl.dnevno Mikroginon i po 2 tabl.progesteron...user posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Mikroginon
30.3.2012 8:57:44   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: monini
jedno pitanjce zenama na cudnim lilulamauser posted image da li osecate povremene bolove u donjem delu stomaka ili mozda jajnika, kod mene konkretno desnog??!! mene zadnjih 7 dana muci taj problem,pa neznam da li je od ovog cuda ili me opet (nedaj Boze) snasla glupa cista?!!! ili sam se samo malo prehladila?! uzela i Canesten,eto malo da se procistim pred Vto :)


Pa ne user posted image Mozda me je zignulo par puta, ali to je to

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Mikroginon
30.3.2012 11:13:42   
Biksi79
Mene je od lilula par puta boleo stomak kao da cu dobiti,pola sata,sat pa stane.Koliko svaki organizam razlicito reaguje neverovatno

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Mikroginon
30.3.2012 15:12:59   
monini
hmmuser posted image sta li je onda?!sacekacu jos nedelju dana,pa cu tacno znati..
fala vam drage trudiliceuser posted image i jes tako, svaki organizam je slucaj za sebe i neke stvari ne vredi generalizovati,sto mi ovde cesto radimouser posted image

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Mikroginon
31.3.2012 12:02:58   
*Maki*
Daco bice sve u redu i kod tebe,nemoj da brines samo puno.Ljubac

Monini hvala ti srce si user posted image Ja sam na lekovima (bromokriptin,klomifen,pregnyl uglavnom) skoro 2 godine tako da sam otupela na sve i kad me nesto boli meni je to normalno user posted image Sigurno je od tableta i proci ce to brzo. Meni je samo bilo jaaako muka par dana doktor kaze da je tada cista bas pukla pa zbog toga... user posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here