|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mikroginon
14.5.2012 17:37:40   
blesavko
Suncice, monini i ostale koje su prosle VTO postupak, jeste li pocele da pijete mikroginon od 1.dana ciklusa?

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Mikroginon
14.5.2012 17:42:57   
jelena038
Ja sam od drugog. I ne ponovilo se user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Mikroginon
14.5.2012 17:52:05   
blesavko
Prvi puta navijam za user posted image , ako danas ili sutra dodje ubacice me preko reda za VTO, zbog mojih endo. cistica a ako ne stigne bice VTO tek novembra( a do tad cu morati na jos jednu operaciju) , jer tek tada imaju slobodan termin.
Inace je danas trebala da stigne user posted image , ali ja sam nevidjeni baksuz, jos mi hvali da mi bezveze kasni i da za VTO cekam tek novembra.

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Mikroginon
9.6.2012 9:17:49   
Zell
Posle koliko dana dolazi user posted image ako se prekine piti mikroginon? Do sad sam pila celu kutiju i posle dva dana je kretala user posted image a sad mi je zbog jednodnevne dijagnostike islo braonkasto malo desetak dana i kad je krenulo bas crveno i u vecoj kolicini ja prekinula piti mikroginon (ostale mi jos 3 tablete) pa nikako da konacno krene... ?

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Mikroginon
9.6.2012 21:05:40   
blesavko
Zell meni je stiglo posle 3 dana, sestra u klinici kaze da je prosek 2 do 5 dana od poslednje popijene tablete.

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Mikroginon
11.6.2012 7:38:12   
daca77
Zell, meni uvek dodje tacno posle 5 dana...

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Mikroginon
27.6.2012 20:22:28   
Zell
Nisam javila sta je na kraju bilo... poremetio mi se ciklus valjda od dijagnostike pa je user posted image bila 4 dana ranije mada jako oskudno pa nisam bila sigurna je li to - to, verovatno je sa onim braonkastim sekretom od sredine ciklusa vecina i izasla... Hvala bogu pa ne moram vise da ga pijem smucio mi se user posted image
blesavko, daco user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Mikroginon
25.11.2012 20:56:30   
plačljiva
Sutra mi je poslednji mikroginon...Nikada ovoliko u životu nisam plakala zbog gluposti nego kada sam ga pila...user posted image Ugojila sam se 2 kilograma,i užasno me bole listovi nogu...

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Mikroginon
25.11.2012 21:05:24   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: blesavko

Prvi puta navijam za user posted image , ako danas ili sutra dodje ubacice me preko reda za VTO, zbog mojih endo. cistica a ako ne stigne bice VTO tek novembra( a do tad cu morati na jos jednu operaciju) , jer tek tada imaju slobodan termin.
Inace je danas trebala da stigne user posted image , ali ja sam nevidjeni baksuz, jos mi hvali da mi bezveze kasni i da za VTO cekam tek novembra.


Blesavko nisam upratila, jel' si radila VTO?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Mikroginon
14.5.2013 19:13:54   
Lenka2
Uf, ja ga pijem sad, danas mi je 9 dan i najgori do sad,
boli me stomak ceo dan, pocele su sad i grudi...
kao bolesna sam...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Mikroginon
20.7.2013 9:40:22   
Štetica

IZVORNA PORUKA: jelena038

Ja sam od drugog. I ne ponovilo se user posted image

Ovo cu i ja da potpisem,spava mi se nenormalno(mislim da mi obara pritisak).
Cas bih se svadjala,cas plakala,cas smejala se,ovo je strasno,a listovi me ubijaju,prepesacim 1km a kao da sam trcala maraton. Al izdrzacu jos 15 dana i svecano se zaklinjem NIKAD VISE.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Mikroginon
25.7.2013 13:32:35   
mtajcica83
Pijem veci duzi vremenski period mikroginon,meni se od njega raspolozenje mjenja iz min.u minut cini mi se, plakala bi, smijala se, svadjala, itd..I jos nesto od kako ga pijem nemam nikakvu zelju za sexom...za razliku od prijeuser posted image .

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Mikroginon
4.8.2013 9:18:19   
Štetica
Jos samo danas da ga popijem i gotovo... Hvala bogu da je kraj ovoj agoniji.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Mikroginon
12.12.2013 13:23:40   
tamaricapn
devojke mozete li mi reci posle koliko dana od ispijene zadnje tablete mikroginam ste dobile

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Mikroginon
13.12.2013 7:27:29   
Štetica
Tamarice ja sam dobila posle 3 dana,a trebalo bi da bude 2-5dana od poslednje tablete.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Mikroginon
30.11.2014 10:34:31   
jess021
Pijem Microgynon od 5. dc, danas mi je 19. tbl, a krenulo mi je nesto braon. Ne znam da li je to mozda jos posledica histeroskopije koja je bila u cetvrtak. Imam jos dve tablete, a stomak i grudi me rasturaju kao da cu svaki cas dobiti. Sta da radim ako mi krene user posted image , a jos uvek nisam prestala sa tabletama?!
I da, dr mi je rekla posle ove kutije 7 dana pauze, pa nova tura. Jel to znaci da sa novom kutijom krecem 10.12.user posted image
Poludecu, nisam pila nikad vise od 15-16 tableta, pa sam sad sva zbunjena.

< Poruku je uredio jess021 -- 30.11.2014 10:36:21 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Mikroginon
30.11.2014 16:43:46   
jess021
Da, ja sam definitivno danas dobila menstruaciju, sta sad da radimuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Mikroginon
30.11.2014 16:49:58   
wivern
Jess pijes po dve tablete do isteka.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Mikroginon
30.11.2014 19:05:02   
jess021
Wiv, hvala ti. Ja sam jutros popila jednu, znaci da treba danas jos jednu i sutra mi ostane jos jedna?
Kad onda krecem sa drugom kutijom?

< Poruku je uredio jess021 -- 30.11.2014 19:06:02 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Mikroginon
30.11.2014 19:55:51   
Maslacak15
Jess ja bih se prokonsultovala sa doktorkom. Jel ako sad napravis pauzu od sedam dana krenuce folikulogeneza u novom ciklusu. Pauza je obicno osmisljena posle 21. dana i onda se prakticno cega da zena dobije tj nivvo hormona padne. Ovako je malo besmisleno.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Mikroginon
1.12.2014 9:01:52   
jess021
Maslacak, hvala ti.
I ja sam tako nesto mislila, ali jutros sam bila kod glavne sestre u Betaniji i ona kaze da se to desava i da nastavim da ga pijem redovno, a do dr sad ne mogu da dodjem. Nesto kontam da prestanem sad ovu kutiju kad sam vec dobila i da novu krenem od 5. dana ciklusa, kao sto mi je rekla kad sam pocela da ga pijem.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Mikroginon
16.11.2015 13:57:32   
ivannna
sinoc sam pocela da pijem mikroginon i danas mi je malo cudna muka,pojedem nesto pa sam mirna par minuta a posle krece ponovo
dr mi nije nista rekla koji je plan,radila sam do sada iui pa sad ne znam sta cemo dalje,da li je mikroginon priprema za vto?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Mikroginon
21.1.2016 11:30:13   
ivannna
ovo je 2.put da pijem mikroginon,sada nema mucnine al sam bas osetljiva,ako ima nesto sto mebas iznervira ja pocnem da placem

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Mikroginon
21.1.2016 17:30:17   
IvanaSK RR
To su hormoni, normalno je da tako deluju

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Mikroginon
25.1.2016 9:37:08   
ivannna
jedva cekam da zavrsim ,imam jos 4 dana i onda cu biti ona stara,bas me brzo dosta stvari iznervira i sada sam sebi bezveze jer inace nisam takva,ali kad dr kaze da mora onda mora

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here