|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 20:51:21   
vukosava
Mozda treba "Musku decu ne treba PREtopljavati"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 20:55:59   
minavb
Hulahopke smo stavili u promet od subote.



_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 20:59:50   
Lu
Ne treba utopljavati-pretopljavati ni djevojčice...
Ja sinu oblačim štrample samo zimi kad ide napolje na duži boravak, sankanje i sl. 

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 21:00:19   
marija32
Mali spava u pidazmi iz jednog dela, pamucna, tanka, bez carapa, otkriva se cim ga pokrijem i to je to. Zgrazavam se kada cujem da deci obuku potkosulje, pa pidzame, pa u dzak i jos ga/je pokriju...da ne nazebeuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 15:57:40   
cani
Jel ima neke razlike izmedju hulahopkica za decake i za devojcice?  Videle sam neke ispred Merkatora,teget sa Spajdermenom al zena koja prodaje nije znala da mi kaze za koj su uzrast.Moj sincic sutra puni 5 meseci,ne znam da l za taj uzrast postoje uopste hulahopkice ?

A gde kupujete te duge gace i jel to za malo vecu decu ili ima i za male?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 16:01:40   
Ana RR
Ja sam Marku kupila hulahopkice u Zari, sad da me ubiješ ne znam koja je veličina, mislim od 6-12 meseci. Uopšte mu nisu mnogo velike a mogu da se razvuku ihahaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 19:06:07   
Crvenkapa85
Meni Mihajlo spava u potkosljici i od preko majcu na duge rukave,i dole tanka pidzamica....i maja mi isto tako spava,kod nas je centralno i preko noci nije bas toplo....jbg ja se pogrijem do grla i tako spavam,a oni se koprcaju pa se otkrivaju,do duse mihajlo kako zaspi tako se i probudi,on se pokriva pamucnim cebencetom

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 20:09:19   
Verus
Ovo sve ima veze sa testisima i da se taj deo ne utopljava zbog proizvodnje sperme.  Nesto slicno teoriji da decake treba u pamucne a ne u jednokratne pelene....
IZVORNA PORUKA: vukosava

Mozda treba "Musku decu ne treba PREtopljavati"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 22:30:27   
marija32
IZVORNA PORUKA: cani

A gde kupujete te duge gace i jel to za malo vecu decu ili ima i za male?


Prosle godine za tako malog sam nasla u tc Usce u Prenatalu.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 22:38:02   
snješka
IZVORNA PORUKA: marija32

Mali spava u pidazmi iz jednog dela, pamucna, tanka, bez carapa, otkriva se cim ga pokrijem i to je to. Zgrazavam se kada cujem da deci obuku potkosulje, pa pidzame, pa u dzak i jos ga/je pokriju...da ne nazebeuser posted image

Kako bi ti obukla dijete da spava u sobi u kojoj nema grijanja i da živiš u gradu ispod planine?

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 22:39:25   
marija32
Ovako kako sam napisala.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 22:44:53   
snješka
Draga marija, mislim da bi se dijete smrzlo tako obučeno, još kad se otkrije, a u sobi minus. user posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 22:47:44   
Brana
IZVORNA PORUKA: marija32

Mali spava u pidazmi iz jednog dela, pamucna, tanka, bez carapa, otkriva se cim ga pokrijem i to je to. Zgrazavam se kada cujem da deci obuku potkosulje, pa pidzame, pa u dzak i jos ga/je pokriju...da ne nazebeuser posted image

Slazem se...Posto mi imamo centralno grejanje a i uljane radijatore,prostorije u stanu su nam tople,pa zimi ne moram da ga trontam,obucem mu bodic sa dugim rukavcicima,ali tanji bodic i donji deo pidzamice i to je to,pokrivam ga tanjim pokrivacem ili tanjim cebecentom...A kada idemo napolje,ako je bas hladno,onda hulahopkice i pantalonice,bolje da je vani utopljen,a kuci se naravno presvucemo u komotniju varijantu..user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 26.10.2011 22:51:34 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 22:48:25   
marija32
Imam centralno do 22h, i nemoj da brines pls!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 22:49:43   
snješka
Pa naravno da dijete nećeš prevbiše oblačiti kad je toplo u sobi, ali šta kad je minus?! Šta uraditi kad je napolju -20, a u sobi par stepeni toplije?

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
26.10.2011 22:51:31   
snješka
IZVORNA PORUKA: marija32

Imam centralno do 22h, i nemoj da brines pls!


Pogrešno si me shvatila. Nisam rekla ništa lično tebi, već onako komentarišemo. Izvini, nisam mislila ništa loše.
I uopšte ne brinem za tuđu djecu, imam svoje dvoje i to mi je savim dovoljno brige. user posted image

< Poruku je uredio snješka -- 26.10.2011 22:52:43 >

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
27.10.2011 22:08:27   
marija32
IZVORNA PORUKA: snješka

Pa naravno da dijete nećeš prevbiše oblačiti kad je toplo u sobi, ali šta kad je minus?! Šta uraditi kad je napolju -20, a u sobi par stepeni toplije?


Ne bih dozvolila da mi dete spava u sobi u kojoj je minus. Kod mene u sobi t nocu nikada nije ispod 24-25 stepeni, tako da nema potrebe da spava u skafanderu. Ni ja nisam mislila na extremne vremenske uslove u sobi koje ti pominjes, kada sam postirala iznad. Pozz

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
27.10.2011 22:20:32   
gagana83
IZVORNA PORUKA: jovicaa

a kako to musku decu ne treba utopljavati, to znaci da zensku trebauser posted image


Kada smo radili na bebi, urolog je mm-u rekao da ne nosi obicne slip gace vec iskljucibo bokserice jer je u slip gacama toplije a toplota nije dobra za spermatozoide.

Mozda otud i ova prica za decake i pretopljavanjeuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
27.10.2011 22:26:23   
Anoniman
Kod mene u stanu je noću ispod 18 stepeni, meni je nos stalno hladan. Neša spava u potkošulji, gaćama, pamučnoj tankoj pidžami i vreći koja nije predebela. Dok je nosio pelenu manje sam ga oblačila. Doduše, on je velik pa se probudi ako mu je toplo ili hladno i kaže, ali u principu, ovako mu je idealno.
Mislim da se to pretopljavanje odnosi samo na decu u pelenama? Pošto mislim da ga ne mogu pretopliti ako mu obučem gaće, hulahopke i pantalone kad ide na par sati na sneg.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:17:58   
zoća
mnogo vozača pati od steriliteta a to je upravo iz razloga što sede i mošnice su uvek u toplom.Verovatno je i za dečake ta priča a da se znoje znoje se najstrašnijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:27:57   
mirjanica
Haha, zoco, mm ne izlazi iz kola, ali bukvalno, pa uspesmo skoro iz prveuser posted image

A ovo za utopljavanje sam i ja cula, tacnije kuma mi je probila mozak da mu ne oblacim hulahopke nego duge gace! Kako gace nigde nisam nasla tako male, odlucila sam se za hulahop. Skoro sve mame koje imaju decake sam pitala i 80% njih im oblaci, tako da se nadam da cemo pregurati ovu zimu sa njima! i to samo kad idemo napolje, ne duze od sat-dva! A iduce zime u Ariljcu kupujemo dugackeuser posted image


_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:29:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marija32

Zgrazavam se kada cujem da deci obuku potkosulje, pa pidzame, pa u dzak i jos ga/je pokriju...da ne nazebeuser posted image


Moji oboje spavaju tako. user posted image Tj, Luka, a Marko se često budi ako je u džaku, nije još savladao kretanje u njemu, pa ga prebacujem u moj krevet kad krenem da spavam, pokrijem ga Dormeo ćebetom, i prebacim moj jorgan preko njega. Kod mene noću temp bude 16-17 stepeni.

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:37:09   
zoća
e kada smo kod dugih gaća ni ja mom dečaku još ne oblačim,po nekada hulahopke,mnogo mi je sladak u njima a moj dragi se užasava zbog krize indentitetauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:41:04   
mirjanica
haha, i moj isto! Prvo sam detetu kupila bele jer drugih nije bilo, pa sam krila od muza! jednom ih spremila da Banetu obucem, kad eto ti mm na vratima, i ja ih sakrijem! e onda sam morala lepo da mu objasnim kako je detetu zima, kako svi decaci to nose jer dugih gaca nema za njih tako male, i morala sam da kupim teget! nekako mi je poverovao al i dalje ne voli da ga vidi u njimauser posted image

_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:41:39   
Anoniman
user posted image Moja deca neće da nose hulahopke, čupaju sa sebe. Dobro, Marko ni ne sme zbog ekcema, ali Luka ne podnosi. Nose duge gaće obojica. 

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here