|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:42:34   
mirjanica
Pa oni su vec veliki decaci, za njih ima brojeva!

_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:42:36   
Anoniman
Ima malenih dugih gaća u Zari. user posted image

(odgovor članu mirjanica)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:43:15   
mirjanica
Jel? Nisam videla, sledeci put cu da pitam!

_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:43:17   
Anoniman
I mi oblačimo hulahopke kada krenemo napolje, nisam ni znala da postoje tako male dugačke dugačke gaće user posted image

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:47:42   
Anoniman
Jao bre žene, oblačite im hulahopke, to je mnogo jeftinije. user posted image Ja sam samo rekla za te male duge gaće, kao info, nešto papreno su koštale, ja sam ih vratila na policu odmah (ne bih lagala za cenu). Ja sam se lomila dal da ih uzmem jer Marko ne sme hulahopke, mora 100% pamuk, a dug.gaće jesu 100% pamuk, ali odustala sam. Ima u Merkatoru i Aksi da se kupe one kao pamučne pantalonice sa stopama, tipa 150din su u Merkatoru, Marko je to nosio pod pantalonice. user posted image

(odgovor članu mirjanica)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:51:20   
zoća
ma šta fali i donjem delu pidžame ,može da poslužiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:52:15   
Anoniman
pa da, upaši u čarape. user posted image

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:55:21   
Anoniman
Ma, hulahopke su ipak zakon! Baš mi je sladak onako samo u hulahopu (ko baletanuser posted image )

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:55:32   
Brana
IZVORNA PORUKA: snek

I mi oblačimo hulahopke kada krenemo napolje, nisam ni znala da postoje tako male dugačke dugačke gaće user posted image

I mi oblacimo hulahopkeuser posted image joj kupila sam mu duge gacice pre par dana,ni ja nisam znala da ih imaju za malu decu dok mi ih prodavacica nije pokazala,ne da su slatke,nego su preslatke,prave muskeuser posted image

< Poruku je uredio Brana -- 30.11.2011 23:56:15 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:57:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brana

,prave muskeuser posted image


Imaju i rupu za vađenje piše kada se piški user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
30.11.2011 23:58:23   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
1.12.2011 0:03:00   
Brana
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Brana

,prave muskeuser posted image


Imaju i rupu za vađenje piše kada se piški user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam to fino rekla u zavijenoj formi,a bas sam na to mislila kako si ti opisalauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 1.12.2011 0:04:47 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
1.12.2011 9:11:03   
*Alexx*
Brano, jesi li i ti videla u Zari? Koliko su te duge gaće?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
1.12.2011 9:17:45   
Anoniman
Alexx, ako imaš nekog na severu, na našem buvljaku jedna žena prodaje duge gaće (te sa rupom za piškenje user posted image ), super pamuk, gusto tkanje, veličine već od 12 meseci.... Mislim da su negde oko 400 dinara

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
1.12.2011 9:30:42   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: n i n a

Alexx, ako imaš nekog na severu, na našem buvljaku jedna žena prodaje duge gaće (te sa rupom za piškenje user posted image ), super pamuk, gusto tkanje, veličine već od 12 meseci.... Mislim da su negde oko 400 dinara


Imam... tebe user posted image Ma nije frka za ovu zimu, više me tema zainteresovala - nisam imala POJMA da se prave duge gaće za tako malu decu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
1.12.2011 9:44:14   
mirjanica
Alexx, imas ih u prodavnicama pamuk Arilje, ja videla, i nisu vise od 400 din. al moja beba ima 4 meseca tako da je za njega to veliko!

_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
3.10.2012 21:57:08   
Bebilina
Ovo za utopljavanje nije babska prica, vazi i za decake i devojcice, za decake narocito iz dva razloga:
- rizika od SIDS-a koji je kod decaka veci no kod devojcica
- testisi moraju ostati hladniji (zato oni "vise" van tela na temperaturi 35-36 stepeni) i decaci i muskarci ne smeju sedeti na toplom (TA pec, radijatori, grejana sedista u kolima).

Mi koristimo vrece za spavanje od 0.5 do 2.5tog. Na pakovanju postoji tabela koja savetuje sta jos treba obuci zavisno od temperature u sobi. Optimalna temperatura je 16-20 stepeni, nama je trenutno 21-22 i pored odskrinutog prozora i nosimo pamucno odelce sa stopalima i vrecu bez rukava 2.5tog. Nista preko, to je dovoljno, jos spava na jagnjecem runu i to dodatno regulise temperaturu.
Kad nije u vreci onda spava u cebencetu za "swaddling" koje je tanje i plisanoj pizamici.

Evo korisne tabelice ako znate koje vam je debljine vreca i koja je temp u prostoriji KLIK

Hulahop za sina ne planiram koristiti. Ove zime ce biti u skafanderu van kolica, u kolicima u jaknici i postavljenoj navlaci (flis ili opet jagnjece runo). Mali je za igre na snegu tako da ne moram da za ovu sezonu planiram.
Od sledece videcemo, ali opet ne unihop. user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 3.10.2012 22:02:27 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:09:41   
Yula
Preko zime, a i sada vec jer je kod nas jako zahladnelo, 11°C je nocu, cak i hladnije, ukljucujem radijator u bebinoj sobi, temperatura je podesena na 21°C. Obucen je u pamucnu pidzaicu bez nogavica i pokrila sam ga debljim cebencetom. Uvek ga kontrolisem da vidim da li mu je pretoplo i mozda hladno, dodirnem mu obraz, vrat, kosicu na potiljku.

Prosle zime kada je bio beba od 6-9 meseci, spavao je u vrecicama i istim takvim pidzamicama, nekada i plisanim, sa bodicima kratkih rukava ispod. Vrecice nisu predebele.

Takodje, prosle zime sam mu oblacila hulahopkice, a i sada sam pocela katkada i u stanu. Meni je jako hladno, ne grejem preko dana a vidim na je T 20°C. I dalje nosi letnje farmerkice i pantalonice, pa bez hulahopki bi mu sigurno bilo previse hladno. Kada mu oblacim termo trenerke ne oblacim mu hulahopke, mada danas jesam user posted image , ali cu ubuduce izbegavati. On zna da sedi na podu i igra se, pa me je strah da ne nazebe. Cini mi se da za sada dobro radim jer mi se dete razbolelo svega 2 puta i to kada smo svi porodicno pokupili viruse.

Mislim da su duge gacice mnogo bolja varijanta od hulahopkica i bas cu da ih potrazim, nisam ih do sada vidjala. Hulahopke su H&M i njima sam prezadovoljna.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:16:24   
madre
danas sam mu kupila prave muske gace, sa sve onim prorezom za pisuuser posted image imamo i savrsene spajdermen hulahopke. prosle zime je nosio samo hulahopke, a ove cemo da kombinujemo.


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:17:25   
Anoniman
KLIKNI Yula

Inače, ovaj deo:

ukljucujem radijator u bebinoj sobi, temperatura je podesena na 21°C. Obucen je u pamucnu pidzaicu bez nogavica i pokrila sam ga debljim cebencetom.


U isto vreme u drugoj temi sam napisala ovo:

Sada je 21 u sobi, Marko je bodiju digi rukav i donjem delu pižamice, a Luka ima i podkošulju ispod pižame, i obojica su u jorgan džakovima.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yula)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:20:38   
jovicaa
a u cemo setaju po kuci? mi aleksu sad obuvamo samo termo ili obicne carape? da li je to malo?
a sad trenutno spava u bodiju dugih rukava i donjem delu pidzame plus carape, a pokriven je kako kad se namesti, nekad jeste nekad nije

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:23:16   
Modessty
Danilo je samo baš kao mala beba do negde trećeg meseca spavao sa čarapicama ili u onim bebećim odelcima sa nogicama. Sada ne da ne spava sa čarapama već i otkriva noge.
Nikad nije podnosio vrućinu. Sav se istačka kad mu je vruće.
Danas je sam tražio da obuje termo čarapice. Inače smo u stanu pa i nije mnogo hladno za sada

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:24:08   
Anoniman
Malo su u čarapicama, malo u patofnicama. Vidim da poslednjih dana ne skidaju patofne, valjda im je zima u čarapama.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:27:55   
madre
ja bogiju obuvam patofneuser posted image kad god izujem kucne papuce opomene me koliko je hladno.

< Poruku je uredio madre -- 8.10.2012 23:28:16 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:28:48   
Yula
IZVORNA PORUKA: Tash

KLIKNI Yula

Inače, ovaj deo:

ukljucujem radijator u bebinoj sobi, temperatura je podesena na 21°C. Obucen je u pamucnu pidzaicu bez nogavica i pokrila sam ga debljim cebencetom.


U isto vreme u drugoj temi sam napisala ovo:

Sada je 21 u sobi, Marko je bodiju digi rukav i donjem delu pižamice, a Luka ima i podkošulju ispod pižame, i obojica su u jorgan džakovima.


user posted image user posted image user posted image


Hehe, nas dve cesto prepisujemo jedna od druge user posted image

Jaoooj, Tasho, prelepe su!!!! Obozavam H&M i uglavnom vecinu garderobe Laletu tamo kupujemo, prezadovoljna sam njima! U toku nedelje idem da ih kupim! Hulahopke cu mu oblaciti samo kada idemo u park, jer ovih dana duva neki hladan vetar, kroz kosti prolazi.

Jovice, moj Lazar nosi kratke pamucne carapice i patofnice, a ako ne patofne, onda mu preko obuvam one debele carapice sto ispod imaju one gumene sarice. Posto je danas nosio hulahopke, onda mu nisam naravno obuvala i kratke carapice, vec je nosio direktno patofne na njih. Patofnice nisu debele. Gledam po sebi i mm, nama je hladno samo u carapama na podu, vec obavezno vec neko vreme nosimo ili patofne ili papuce. Kontrolisem Laletu nozice, ne znoje se, nekada mi cak deluju vise hladne nego tople. Znaci da mu nije vruce.

< Poruku je uredio Yula -- 8.10.2012 23:29:19 >


_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here