|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
11.5.2012 0:44:38   
mihi
Super je sad Indy.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
11.5.2012 11:34:00   
Lilla
Sto neko vec rece, na onoj prvoj slici je izgledalo strasno pa nisam zeljela da ti stajem na muku svojim komentarom. No, druga slika je nesto sasvim drugo. Izgleda mnoooogo bolje i prirodnije. A vjerujem da ce za koji dan izgledati onako kako si zeljela.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
16.5.2012 16:34:25   
madre
indy, daj neku sveziju slicicuuser posted image ali sa osmehomuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
16.5.2012 16:37:03   
indy_25
Izasao mi je ogroman herpes na usni a sada je sve splasnulo nije vise onako mm nije ni skontao a nisam mu ni rekla reci ce da nisam normalna ako mu kazem pa cu precutati user posted image . Svakako sam mislila staviti sliku.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
16.5.2012 16:39:09   
madre
eto vidis da si brinula bez potrebeuser posted image
nego, ima li to ikakvog efekta? da li si dobila ono sto si htela? ili je ispalo kao da nista nisi ni radila?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
16.5.2012 16:45:40   
indy_25
user posted image

Madre gornja usna mi je super sada imam herpes pa se ne vidi a kad prodje slikacu ponovo. Ustvari ja sam i htjela kao da nista nisam radila jer ja nikada ni nestavljam olovke za usne. Ali nisam imala prirodno ocrtana usta linija mi je bila malo krivudava pa sam zbog toga htjela da uradim ustvari. Znaci gore je ta boja malo za nijansu tamnija od moje boje usana sto sam i htjela a donju mi je zeznula i dole je tamnija jer je radila ispod usne tj na boju koze a ne na usnama zato i jeste malo tamnije dole. Trebala bi ici na korekciju ali rekla sam necu vise nikada. Dobro je proslo nije ni ovako lose uvijek mogu zamaskirati s necim.

< Poruku je uredio indy_25 -- 16.5.2012 16:49:50 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
16.5.2012 17:03:34   
madre
iskreno, nista ne primecujem, mislim ne vidi se dobro na slici, ali ono sto ne mogu da ne primetim jeste kakva si lepojkauser posted image vazno je da ne brines viseuser posted image
a je l si ovaj osmeh nabacila zato sto sam ja zapela?user posted image

< Poruku je uredio madre -- 16.5.2012 17:04:11 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
16.5.2012 17:05:50   
IVA 11
Indy, prelijepo ti je ovo, nista se ne primjecuje. user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
23.7.2012 9:05:00   
jovana jojo
Nisam sigurna da bih ja imala hrabrosti da ovo uradim ali izgleda super

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
2.8.2012 0:39:14   
nelekarajlic
hmmmmmmm...neznam kako da pocnem :) ...neko sam ko se bavi ulepsavanjem cura,zena,dama kao i momaka user posted image izmedju ostalog i samom trajnom sminkom ili permanent make up-om vec nekih 6 god.ovde sam da se potrudim pomoci vam oko trajne sminke a nikako reklamirati neki salon iliti sebe...neznam odakle da pocnem...trajna sminka,sama rec kaze je nesto sto duze traje,nije to bas obican tatoo na ruci ili nekom drugom delu tela pa ako vam se ne svidja prekrijete i sve ok,ipak je to nesto sto i sami primetite u toku dana bar 20 puta a o drugim da i ne govorim,nebitno dali se radi o trajnoj sminci obrva,usana ili lajnera,prvo sto morate obratiti paznju je to ko vam radi tj kome se dajete u ruke.vise ne igra ulogu cena koju ste platili jer los kvalitet vas ceka i za 50 e i za 500 e.kod trajne sminke najveci je problem sto se nista ne kontrolise od kozmetike tj tinte sto se uvozi,tj nismo u eu i uvoze nam sto ne mogu nigdje da prodaju,nama mogu,kad kazem nama mislim na srb,bih,donekle i hr :)ok nije bas sve tako lose ima nas i koji smo koliko toliko ostali ok.najveci problem je taj sto 99% salona zbog bolje zarade odu na e-bay,amazon iliti neznam koju vec net trgovinu i kupe set za trajnu sminku za nekih 50-70 dolara a vama sam tretman naplacuju mnogo mnogo vise,ali hajd,nije problem u tome niti sto je masinica kineska,ni igle,problem je u boji,boja za evropski tip koze ljudi i kineski tip koze ljudi su razlika kao nebo i zemlja..npr ako si smedja uradim ti obrve smedje i one su oki 3 meseca a posle postanu narandzaste,ili uradim ti crne a one posle indigo plave ili maslinasto zelene...i opet za 3-4 meseca radi trajnu sminku i opet placaj sve i sve iz pocetka....posle svega te cure imaju lose misljenje o tr sminki,kojom su milioni zena sirom sveta zadovoljne,sto po meni nije ok,ne treba stvari globalizovati i od bukve ne videti sumu,trebate kriviti pojedince,mene kao nekog ko vam radi tr sminku ili salon a nikako tr sminku uopste.sve koje zanima tr sminka i boje,mozete mi pisati ovde u inbox odg cu vam vrlo rado,ovde zbog konkurencije javno ne zelim navoditi marke boja za tr sminku...jednostavno zelim vam pokusati pomoci jer ne znate u sta se upustate,koliko god na kraju bude lose ili ok sve cete to vi snositi i uvek ce vas okriviti,te takva ti koza,te takav ti pigment...sve je to laz,sve je do toga dali imate posla sa profesionalcima ili sa amaterima...au raspisah se ja user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.6.2013 23:58:44   
Maraj
trajno znaci par nedelja user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trajna sminka
12.6.2013 0:04:26   
elenica4ever
Slazem se i ja bih trepavice samo, zbog efekta i nista vise.
IZVORNA PORUKA: guppy RR

user posted image user posted image user posted image
majko mila



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trajna sminka
12.6.2013 9:35:11   
lanajelena
Bitno da je Keba stavio trajnu sminku user posted image

(odgovor članu elenica4ever)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trajna sminka
18.10.2014 22:49:21   
madre
je l neko mozda radio obrve onom japanskom metodom?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
11.3.2015 11:52:36   
Plavusa34
nisam za to i sta ako se posle predomislim ? jer ja bih za 5 minuta bih zalila

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
1.11.2015 19:03:07   
Animsaj9
Ja sam radila obrve japanskom metodom ev vec dve godine je proslo i za te dve godine sam isla jednom na korekciju tj dopunu boje

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
27.10.2016 21:47:07   
Anck Su Nmaun
Ja sam razmisljala.o trajnom ajlajneru ..posto svaki dan stavljam.sminku na oci to bi bilo idealno.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
27.10.2016 22:20:27   
Khaleesi
Ani ne znam postupak ali sta je sa tvojim obrvama, oni iscrtaju svoje a tvoje? Jel ih cupkas i dalje?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
27.10.2016 22:32:56   
Animsaj9
Tu su moje obrve i dalje ih cupkam tj pravim oblik, bukvalno boja se unosi pae mm ispod koze, posebnim nozicem pravi se oblik zeljeni. Moj je potpuno isti ko i prirodne obrve. Tako da obrve budu popunjene bojom.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
27.10.2016 22:46:48   
Khaleesi
Gledala sam slike nekih salona koji rade i po slikama bih rekla da su zenama ili obrijali ili ocupali pa iscrtali... Jer im je bas crvena koza na slikama ...
Ne izgleda lose ali mi nekako deluje mnogo savrseno, i bas sam se pitala sta se desava sa dlacicama... Znaci opet ih oblikujes i cupas. A zbog te boje deluju lepse i punije?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 1:54:33   
choopa choops
Nije tema...

Ja vidjeh negdje davno slike od indy, ali tek sad ovako izbliza...Prelijepa!user posted image

Što se tiče trajne šminke...ja bih radila nešto sa trepavicama, jer su mi se skroz skratile od stalnog mazanja i skidanja maskare...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 7:25:05   
Anck Su Nmaun
Choopo sto ne probas da stavis svilene?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 7:55:44   
vocicana
Inace sam protiv nekog vestacenja izgleda, ali i u mom slucaju obrve i trepavice ne bi bile lose idejno resenje, Indy je prelepa zena, a ja sam plava, prevrnuta, kao da me je poplava izbacila. Volela bi da uradim svilene trepavice, ali me zicira ono, korekcije, novac na posletku, ali mozda se usudim. Jako je lepa japanska tehnika iscrtavanja obrva.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 8:16:16   
isidora88
Ne volim trajnu sminku.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 8:33:42   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: isidora88

Ne volim trajnu sminku.


Isto user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...
Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here