|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
1.1.2019 16:03:24   
vocicana
E stvarno bzv. Ja mislila da ne ide tako. To samo ja kada bi se resila, vrv mi ni boja ne bi ostala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
21.2.2019 22:41:34   
madre
branki, sta bi sa obrvicama? je l posle korekcije sve doslo na svoje? ja u poslednje vreme razmisljam da ih malo japanski dopunimuser posted image ako imate nekooog bas proverenog, pisiteee...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
21.2.2019 22:50:01   
Ana RR
Madre, ja mogu da ti preporučim Boku tj da te povežem sa njom pa će ona najbolje da ti kaže. Boka je nekad bila na RR, ne znam da li se sećaš. Profesionalac u svom poslu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
22.2.2019 17:40:55   
Duškić
Jujuuu i ja gledam obrvice mozda da malo popunim.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
22.2.2019 17:44:11   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Madre, ja mogu da ti preporučim Boku tj da te povežem sa njom pa će ona najbolje da ti kaže. Boka je nekad bila na RR, ne znam da li se sećaš. Profesionalac u svom poslu.



Nasa boka je profesionalac u nekoliko oblasti. Sve beogradjanke koje rade noktice, obrvice i trepuske mogu slobodno kod boke i garantujem da ce biti pre pre prezadovoljne! Nije reklama, samo topla preporuka

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
22.2.2019 20:48:41   
madre
secam se boke... kazi, anci, kako da je nadjemouser posted image

< Poruku je uredio madre -- 22.2.2019 20:49:42 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
22.2.2019 20:54:48   
Ana RR
Šaljem ti pp user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
24.2.2019 11:37:42   
branki*
madre,posle korekcije je dosta bolje,ali ja mislim da bi meni za perfekciju trebala jos jedna korekcija,jer ih ja opet malo popunim senkom,ali je lakse,jer oblik je tu i boja.ali,napominjem da ja imam jako retke obrve,neprimetne skoro.ako si u beogradu,zaboravila sam odakle si,slobodno kod boke,ja sam je imala na fb ,ali sam sad ugasila profil.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
24.2.2019 13:11:52   
Sanidej
Dajte preporuku za korekciju, obrve su mi ko u Fride Kalo..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
24.2.2019 15:51:18   
Duškić
Mamite me da radim, hm, a u principu imam tamne obrvice morske pijavice, oblik sam malo pokvarila.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
21.7.2019 11:49:08   
MimaKos
Nikada to.ne bih uradila, deluje mi previse fake, sve , ne dopada mi se


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
5.8.2019 13:37:12   
Duškić
Bas mi zao sto ne videh Brankine obrvice!?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
5.8.2019 13:45:34   
MimaKos
Sve moje drugarice koje su uradile izgledaju isto, svaka! Ne znam, meni se ne dopada


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
29.8.2019 7:32:11   
Duškić
Meni se svidja. Bas juce videh jednu devojku.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
29.8.2019 8:29:05   
MimaKos
Dosta zavisi i od toga ko radi, ali meni se generalno ne svidja estetski kako izgleda


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
31.8.2019 11:02:08   
Duškić
Naravno da zavisi k'o i kako radi, farbaju, crtaju svi redom.
U kraju odakle sam svaka druga je samouka sminkerka pa se ti prepusti.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
31.8.2019 19:33:37   
MimaKos
Bas tako, da ne pricamo o infekcijama koje mogu da se dese. Ma , nikad mi na pamet ne bi palo


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
31.8.2019 20:31:34   
Duškić
Ma ljudi ne razmisljaju, bitno je da je cena sto niza pa posle haos.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
31.8.2019 20:53:27   
MimaKos
Meni generalno tetovaze na licu, pa makar i obrve ili usne, nikad nece biti jasne..


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.12.2019 9:48:30   
vocicana
https://www.dodaj.rs/image/received-524720331413729.LRXPkH
Uradila sam japansko iscrtavanje obrva pre tri dana. Prezadovoljna sam, mazem ih i pazim, bas su prelepe prirodno izgledaju. Izvinjavam se za baba roga izgled, nisam smela ful make up.
Bravo za mog majstora, za moju Cecu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.12.2019 9:51:41   
Filadendronka
Voci draga, cekam u kafani sta ces da objavis. Prelepaaaaa si i odlicno ti je ta devojka uradila. Bas mi se dopada koliko su ti sad oci dosle do izrazaja. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.12.2019 10:00:38   
vocicana
Ocimi se sada vide, pravo! Ne kao dve plavkaste kuglice negde. Imam sminku na licu od jutra. Cim ustanem, imam obrve. Ma idi covece.
Imala sam ukupno ja msm jedno 5 olovaka za obrve, juce sam ih donirala koleginicama koje treba da ih utrose, one koje se crtaju.
Hvala Fili na komplimentu. Uradila sam za sebe nesto i bas mi se svidjaju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.12.2019 10:40:26   
Mirko Svirko
Voci,ovo je bas super. A oci su ti fantasticne. Bas mi se svidja. Super izgledas 👍👍👍

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.12.2019 15:09:50   
branki*
super,voci,bas je odlicno ispalo.i super ti stoji,videces koliko sad brze ide sminkanje,a i ovako,kad su naglasene obrve,odmah je lice drugacije.ja moram da ponovim.radila prosle godine,ali moram opet.koliko si platila?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.12.2019 18:16:24   
vocicana
Branki, ovu zenu mnogo dugo pratim, sminku uzima od mene, divna, pedantna, jako posvecena, platila sam 100 e. Prezadovoljna, bas zato i kazem, oci mi se vide, imam potpuno drugaciji izraz lica. A stvarno sam ih ovako i ja crtala, ma identicno.
Mirko Svirko, hvalaaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...
Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here