RE: Tetovaže (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


viking -> RE: Tetovaže (23.2.2012 15:01:28)

Možemo da se bavimo semantikom do sutra, mene podseća na nekulturu i nevaspitanje.

IZVORNA PORUKA: mombg


IZVORNA PORUKA: viking RR

Neodmeren komentar. Poštujem da ti se ne dopada i da želiš da kažeš da ti se ne dopada ali nazivati istetovirane devojke žigosanom stokom je u najmanju ruku nekulturno.

IZVORNA PORUKA: mombg

Sve su mi iste - ruzne. Ne vidim potrebu za obelezavanjem, podesca me ili na belege kojima su se obelezavala goveda ili na one koje su makroi ostavljali na svojoj robi...i odavno nisam videla gluplju reklamu od one za neki automobil gde majka dodje po cerku u skolu i skonta da cerka ima tetovazu ali da je njena sopstvena "prava tetovaza". A od svega mi je najruznija kombinacija - elegantna haljina, frizura i sminka i onda neki napis na tepu k'o deklaracija...[sm=jezicek.gif]



Podvlacim frazu - mene podseca a sad ako se neko tako i oseca, njegova stvar.





viking -> RE: Tetovaže (23.2.2012 15:02:04)

Isto!!! [sm=smiley36.gif]

IZVORNA PORUKA: hanka

Meni se npr ne dopada pirsing na nosu ali kad je obrva u pitanju otkidam





mombg -> RE: Tetovaže (23.2.2012 15:03:15)


IZVORNA PORUKA: viking RR

Možemo da se bavimo semantikom do sutra, mene podseća na nekulturu i nevaspitanje.

IZVORNA PORUKA: mombg


IZVORNA PORUKA: viking RR

Neodmeren komentar. Poštujem da ti se ne dopada i da želiš da kažeš da ti se ne dopada ali nazivati istetovirane devojke žigosanom stokom je u najmanju ruku nekulturno.

IZVORNA PORUKA: mombg

Sve su mi iste - ruzne. Ne vidim potrebu za obelezavanjem, podesca me ili na belege kojima su se obelezavala goveda ili na one koje su makroi ostavljali na svojoj robi...i odavno nisam videla gluplju reklamu od one za neki automobil gde majka dodje po cerku u skolu i skonta da cerka ima tetovazu ali da je njena sopstvena "prava tetovaza". A od svega mi je najruznija kombinacija - elegantna haljina, frizura i sminka i onda neki napis na tepu k'o deklaracija...[sm=jezicek.gif]



Podvlacim frazu - mene podseca a sad ako se neko tako i oseca, njegova stvar.



I to je sasvim u redu, ljudi smo [sm=smiley1.gif]




hanka -> RE: Tetovaže (23.2.2012 15:07:59)

[sm=smiley2.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (23.2.2012 15:11:37)

[Sadržaj poruke je obrisan]




mombg -> RE: Tetovaže (23.2.2012 15:24:01)


IZVORNA PORUKA: gagi

Mombg ,jako cijenim sto si iznjela svoje misljenje bez ustrucavanja,svaka cast.I ako sama imam tetovazu.

A meni je drago Gagi sto imas i izgradjenu kompletnu licnost, zrelost i samopouzdanje da te misljenja nepoznatih i nebitnih ne doticu, bravo Gagi [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (23.2.2012 15:26:48)

[Sadržaj poruke je obrisan]




crazymama -> RE: Tetovaže (23.2.2012 16:24:17)


IZVORNA PORUKA: mombg



A meni je drago Gagi sto imas i izgradjenu kompletnu licnost, zrelost i samopouzdanje da te misljenja nepoznatih i nebitnih ne doticu, bravo Gagi [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]



podebljala sam ono sa cime bih se slozila...




Victoria -> RE: Tetovaže (1.3.2012 17:21:02)

Tetovaze mogu biti jako lepe ali sa njima treba biti oprezan,mada sve zavisi i od osobe koja ih nosi i kako ih nosi...moja komsinica ih ima vise...sve su glupe i bez nekog posebnog znacaja za nju je ja mislim kao vazno da se vide jer prema njima oblaci garderobu...ja imam dve tetovaze koje se maltene ni ne vide,jednu veliku preko ledja i jednu malu zvezdu na nozi...najseljackije su mi one na ruci sto su svi videli od Viktorije Bekam kada je istetovirala slovo D,ima takvu i Natasa bekvalac i jos gomila (nazovi) poznatih licnosti...a svakako takve tetovaze sada furaju i ciganke i svaka treca klinka koja ako nema sta da istetovira istetovirace prvo slovo imena od keve ili caleta...?! mislim strasno...za bilo koju tetovazu treba biti zreo da se ne bi kajao...a tipa istetovirati medvedje sapice na grudima ili tako neku glupost ...mislim da ce se ta osoba kad tad pokajati...




mtajcica83 -> RE: Tetovaže (26.4.2012 11:09:59)

Ja sam ipak skupila hrabrost i istetovirala prvo slovo mog sincica i srculene pored slova...Na lijevom je ramenu, diskretna, predivna tetovazica, i ja sam jako happy zbog toga [sm=smiley1.gif]




faraonka -> RE: Tetovaže (29.4.2012 16:06:03)

ja uopste ne volim tetovaye, niti bih trpela bol zbog tih gluposti




peca -> RE: Tetovaže (29.4.2012 16:08:55)

Ne volim tetovaze, mislim da smo pri rodjenju dovoljno obelezeni, da bi se dodatno obelezavali [sm=jezicek.gif]




boba 11 -> RE: Tetovaže (29.4.2012 22:02:30)

Nebih se tetovirala jer to smatram mladalackim forama i nekako mi neide uz mamu kad seta dvoje-troje dece ali to je samo moje misljenje.Inace na muskarcu neku lepu sexi tatoo volim da vidim npr.na ruci ali nista preterano[sm=smiley9.gif]




Anoniman -> RE: Tetovaže (29.4.2012 22:34:01)

Ja mnoooooogooo želim još jednu!




Ricola -> RE: Tetovaže (31.5.2012 15:26:06)

Imam tetovazu , tribal fenixa na ledima izmedu plecki ka vratu, i nemam problem sa ljudima kojima se ne dopada i nemam problem da istu tetovazu sa uzivanjem nosim i pokazem samo kad zelim.




Anck Su Nmaun -> RE: Tetovaže (31.5.2012 18:01:41)

Razmisljam da stavim jednu...ali ne neke dzidzabidze vec bas onaku koja meni puno znaci! Samo da skupim vremena i nadjem dobrog majstora!




branki* -> RE: Tetovaže (31.5.2012 21:45:16)

meni su tetovaze do skoro bile bas bzv,nekako nisam volela to crtanje po telu,sta znam...u poslednje vreme mi pada na pamet da uradim jednu,nesto vezano za mog sina.mada,znajuci sebe,verovatno ce ostati u domenu razmisljanja.




Ricola -> RE: Tetovaže (1.6.2012 12:01:45)

I ja sam nekoliko godina bavila se mislju hocu- necu,
Medutim, skontala sam da nije neki prolazni tkz. Hir vec bas zelja,
Otisla sam kod tattoo majstora i ni jedna mi se nije dopala, googlala sam sama i nasla , odstampala i odnela na pripremu, posle je on uoblicio dimenzijom i polozajem da se savrseno uklopi na moja leda, a htela sam bas taj gornji deo leda iz razloga tu je manje upadljiva , a opet je na lepom mestu, nisam htela donji deo leda, to mi je isfuran fazon i prosto sam razmisljala sutra cu nekad biti trudna, odkud znam kakva ce mi koza tu biti, iako genetski nemam predizpoziciju da imam problem takve vrste, ali eto nikad se ne zna.
I zaista kad sam je radila, svi koji su je videli rekli su da je savrsena i da je mesto super.
[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Tetovaže (1.6.2012 13:01:45)

koliko boli?




isidora88 -> RE: Tetovaže (1.6.2012 13:05:56)

zavisi koji deo tela se tetovira,negde boli manje negde vise,mene je npr.donji deo ledja boleo posto mi tetovaza ide uz kicmu,ali druga me nije bolela skoro nista(iznad grudi kod ramena,imaju negde ovde moje slike cini mi se na prethodnim stanama)




Anoniman -> RE: Tetovaže (1.6.2012 13:16:10)

Meni je najveći problem bio što smo celu tetovažu radili odjednom a povelika je. Prva 3 sata je bilo ok, tu negde kao depilacija a posle me uhvatila nervoza jer sam sedela satima u istom pognutom položeju (tetovaža mi je između plećki, možda malo više) i vrućina od reflektora uperenog konstantno na isto mesto pa nisam više mogla ni da se opustim a u grču više boli.. Tako da su poslednja 2 i po sata bila poprilično bolna posebno što je tad išlo i popunjavanje po kičmi. Sve u svemu da sam je radila iz 2 puta bilo bi pesma. I ovako, jedva čekam da uradim drugu.




minavb -> RE: Tetovaže (1.6.2012 13:18:01)

Ne bih se tetovirala, ali volim kad vidim na nekome lepu tetovažu. Recimo, Poison mnogo lepo stoji onaj njen leptirić na ruci. [sm=smiley1.gif]




*Alexx* -> RE: Tetovaže (1.6.2012 13:25:55)

Ja bih da uradim neku, nekad. Kad smislim motiv, definitivno cu je uraditi. Ne volim slova, ne volim klasiku - cvetice, leptirice,... Mislim, volim da vidim na drugom, ali ne bih to sebi tetovirala. Svidja mi se feniks (mada i on spada u ceste motive), ali za sad nema simboliku u mom zivotu. Volim japanske zmajeve, ma ceo taj japanski fazon mi je OK.
Znam da bi Mina trebalo da istetovira patlidzan [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Tetovaže (1.6.2012 13:27:45)

meni su prva 2 sata bila bas bolna,tj.kad je radio konture,posle toga mi je sve utrnulo tako da nije bolelo,vise neki neprijatan osecaj




Sanchy -> RE: Tetovaže (1.6.2012 13:28:33)

Ja sam celu svoju mladost imala zelju da se istetoviram i obilazila ta mesta za tet gledala slike i nikad mi se nista nije dovoljno svidelo u smislu da mi ne dosadi kroz deset godina recimo....bila sam vrlo neodlucna jer mi je u tom periodu stvarno sve brzo postajalo dosadno...a takav mi je i brat ,za njega smo cak napravili super sliku i nacrtao je na papiru odlican slikar da tako kazem ali jos je nije stavio a proslo je godinu dana..mislim da isto razmislja kao ja...tata nam je sav istetoviran i super mu stoji i volim da vidim dobar tet ali eto nesto za sebe ne uradih,....sad sam vec matora:)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>