|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaže
30.12.2012 3:37:57   
panonkinja
neke deluju prosto savrseno, kakva divna umetnostuser posted image

(odgovor članu opcinjena)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Tetovaže
30.12.2012 12:56:35   
jelenica011
licno nemam tetovazu,znam ljude koji su istetovarini, deluje fenomenalno user posted image

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Tetovaže
10.2.2013 17:24:28   
Figaro88
Odlucila sam da se tetoviram,slovo A,moje ime pocinje na a,bratovo,Andreino....Samo da odem do studija da zakazem,i da prvo izvidim kako je unutrauser posted image Ako neko zna nekog dobrog tetu majstora u Lazarevcu ili Valjevu preporuka bi mi dobro doslauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Tetovaže
16.2.2013 13:49:44   
Leptiric123
Devojke jedno pitanjce da mi neko iz iskustva kaze...imam dve tetovaze na stomaku...obe su nisko jedna je na samom kuku bukvalno samo o dnapred a druga nesto nize...da li se taj deo rastegne u trudnoci? Da li ce se i one rastegnuti? :-)

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Tetovaže
16.2.2013 13:52:52   
Leptiric123
Inace obozavam tetovaze...jednu imam od 18.godine i ista je i sad...i obozavam je,a drugi malo manje od 2 godine imam...i zelim bar jos jednu. A ovu koja mi je na kuku sam rqdila manju bas zbog trudnoce verovala sam da ce se razvuci pa da mogu da prepravim posle...i u slucqju carskog da mogu da pokrijem oziljak...:-)

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Tetovaže
17.2.2013 9:45:03   
boba 11
Zavisi koliko se ugojis,ako se utovis kao ja u prvoj sve se rastegne i ostane ljubicaste strije koje kao malo posvetle posle,ali ne mora da znaci ,a sto se tice reza nemas razlog da ga sakrivas on se i ne vidi posle godinu dve

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Tetovaže
11.3.2013 10:35:46   
nata11
Ja volim tetovaze ali male neprimetne. Vec dugo razmisljam da uradim jednu na boku nisko da bude nevidljiva user posted image ali me malo blokira strah od bola. Leptiric koliko je bolelo?

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Tetovaže
11.3.2013 10:39:14   
Sanja90
I ja volim tetovaze,ali na drugimauser posted image user posted image user posted image poceo nesto sajt da baguje.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Tetovaže
11.3.2013 10:40:54   
ceca111
meni se jako svidjaju one gilten tetovaze sta vi mislite o njima

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Tetovaže
11.3.2013 14:56:02   
Bafi
Meni je lepo kad se ima tetovaza na vratu al malena da bude. Inace vise sam za privremene nego za stalne, jer u sustini nikad neznas kad ce ti dosaditi tetovaza, pa se onda mora ici na estetsko otklanjanje tetovaze.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Tetovaže
11.3.2013 14:59:27   
isidora88

IZVORNA PORUKA: ceca111

meni se jako svidjaju one gilten tetovaze sta vi mislite o njima


ja nemam pojma kakve su to tetovaze user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Tetovaže
13.3.2013 14:04:00   
nata11
Cece super su. Ja sam radila proslo leto. Neznam sada koje su cene bilo bi lepo da uradim neku na prolece.
Isidora to su one od sljokica.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Tetovaže
14.3.2013 13:02:42   
ivekpivek
user posted image posto je vec otvorena ova tema ,evo mojih tetovazica ,,dali vi imate koju ,gdje ,na kojem mjestu i sta za vas znaci vasa tetovaza

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Tetovaže
14.3.2013 13:04:27   
ivekpivek
ja cak planiram napraviti neku tetovazu sa sestrama ,,imam dvije sestre i hocemo da se istetoviramo sve tri na istom mjestu samo jos neznamo sta cemo ,a i ova mlada je trudna pa neznamo dali se to moze raditi i u trudnoci il da cekamo,,

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Tetovaže
14.3.2013 13:08:45   
ivekpivek
planiram jos koju, rodim li curu ta tetovaza ce imati posebno mjesto , cak planiram napraviti neku tetovazu sa sestrama ,,imam dvije sestre i hocemo da se istetoviramo sve tri na istom mjestu samo jos neznamo sta cemo ,a i ova mlada je trudna pa neznamo dali se to moze raditi i u trudnoci il da cekamo,,

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Tetovaže
14.3.2013 13:14:14   
ivekpivek
ovo su imena mojih sinova

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Tetovaže
14.3.2013 13:23:01   
tanjica85
lepo od tebe, a ako rodis jos jedno dete gde ces da upises ime user posted image salim se, lepe su tetovaze

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Tetovaže
14.3.2013 13:25:38   
Modessty
Ja ne bi mogla da se odlučim šta i gde da uradim! A obožavam da gledam na TLC-u Miami Ink i LA Ink. Oni su stvarno umetnici! Garveru bi dala da me tetovira gde oće i šta oće user posted image Sjajan je lik i tetovaže su mu umetnička dela!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Tetovaže
14.3.2013 13:42:08   
viking
Mod, ovo ko da sam ja pisala :) Ah, Garver.... user posted image
A NY Ink je baš bez veze.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Tetovaže
14.3.2013 13:56:05   
Anck Su Nmaun
Pa moz se raditi u trudnoci ako ona misli da moze , ipak neko slabije podnosi bol. A kad ste do sad cekale sto ne sacekate da se porodi user posted image

Ja jos uvek cekam mog majstora da se vrne iz inostranstva.... pa da napokon zavrsim tet.

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Tetovaže
10.6.2013 22:40:48   
Maraj
bas i nisam za
za sam za one sa ukusaom a uraditi samo da bi se videleuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Tetovaže
10.6.2013 22:43:20   
tijatija
ja sam ZA ali nesto malo simbolicno...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Tetovaže
10.6.2013 22:46:30   
vikiveki
I ja sam za neku malu neupadljivuuser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Tetovaže
10.6.2013 22:47:01   
maksmin
i ja obozavam tetovaze na drugima user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Tetovaže
28.8.2014 8:33:33   
emicaa
Da malo osvježim temicu user posted image ....ja imam dvije tetovaže,jednu na desnoj plećki,tu sam uradila andjela posvećenog svom ujaku a ovo ljeto sam uradila T na ruci i već smišljam šta sledeće user posted image

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here